осень харашо• вчера в 23:55

Комфорт таун що обіцяють по теплу?

Знаю, що залишилися без тепла.
Які прогнози ?
Міняйловна• сегодня в 01:22
Ответ дляMs. Искренность
Вы представляете население Троещины 500 тыс. осталось без тепла.И многие без света.Для вас это не катастрофа?Я вот болею уже 4 день после того,что не было в квартире отопления.
У знайомих з трої є опалення,у нас від 10 січня нема
Сиренькая• сегодня в 01:23
Ответ дляЯжбоматусяблін
Уявляю.
А тут без опалення 1100 будинків, беремо умовно 1000 мешканів в кожному:
1100 Х 1000 = 1100 000

Маємо близько мільйона людей без опалення.

Я теж на лікарняному із застудою лікуюсь в холодній квартирі.
Це що за будинок на 1000 мешканців?
Несу добро людям• сегодня в 01:23
Ответ дляБезпринципова
самі йдіть, ви настількі обізанні в Києві, що навіть не знаєте де знаходиться КТ і картами гугл не вімієте користуватись, тому що не орієнтуєтесь.
Не гоните, у вас уже мерещится зрада. Мне , коренной, тут доказывали на днях, что пл Шевченко и далее немного в сторону центра это не виноградарь 🤣🤦‍♀️ Липки, видимо.
УраганнаЯ• сегодня в 01:25
Ответ дляСережкинаЯ
Мы - на правом просидели 3 недели без тепла. Дали буквально несколько дней назад, но такое, что с +3 до +8 поднялась в квартире температура )
горячей воды не будет.
Аналогічно. Трохи більше 3 тижнів у нас в квартирі, де все на електриці, не було тепла (Теремки). Про гарячу воду я навіть не згадую.
Несу добро людям• сегодня в 01:26
Ответ дляЧучело-Мяучело
Печаль( радует одно - до весны 3 недели…как говорится ночь простоять и день продержаться
И что? И отключений будет не меньше. Они сами сказали 2удара и нам пздц, думаете, не будет?) весной еще хуже, отопление , вообще, и у тех, у кого восстанавливали до +5 в доме, обрежут, а света нет и добро пожаловать…
Яжбоматусяблін• сегодня в 01:30
Ответ дляСиренькая
Це що за будинок на 1000 мешканців?
Звичайний панельний.
300 квартир в середньому по 3 мешканці в квартирі.
Є поряд ще більші будинки - на 10 під´їздів.
ПироженкА• сегодня в 01:42
Ответ дляКубик Рубика
Как вообще получилось, что новые ЖК садили на отопление от тец, вместо того чтобы строить для них свои котельни
Как-как...корупция в стране.Откатик занесли и подключили все новое к старым коммуникациям.Об этом до войны писали много.ЖКХ в Киеве и так до войны держался еле-еле, а сейчас так совсем ж...
Миловидна леді• сегодня в 01:50
Ответ дляЯжбоматусяблін
От що мене дивує - за Троєщину, коли вона лишилась без опалення, всюди писали, що там катастрофа.
А тут без опалення в 20-градусний мороз залишається 1100 будинків - і всі лише спокійно констатують цей факт, публікують списки і карти, радять йти у палатки обігріву.
То ж і нам радили йти в палатки, ночувати в школах і готуватися до туалетів у дворі 🤷🏻‍♀️
Миловидна леді• сегодня в 01:59
Ответ дляЯжбоматусяблін
Я не заперечую, що ситуація на Троєщині була катастрофічною. Але ж якось там знайшли можливість більшість будинків перепідключити і дати людям тепло.
Але наша ситуація теж непроста і ніхто навіть не шукає вирішення. Просто констатують: опалювальний сезон завершено.
Нам також казали, що кінець опалювального сезону і більше не підключать. Частину підключили через тиждень, частину через 2 тижні, а хтось досі не підключений. Можливо і для вас щось вирішиться. Чекайте. Ми вже й не сподівалися, в нас не було 2 тижні опалення, утеплювали каналізацію, купували для каналізації обігрівачі, за власний рахунок
Я тут с краю постою• сегодня в 05:03
Ответ дляЯжбоматусяблін
Воно то так, але попереду ще похолодання до -19 градусів, якщо вірити синоптику.
Скорее всего будет теплее. Обещали морозы до -30. Но по моим наблюдениям ниже -17 температура не спускалась. Естественно я понимаю, что это тоже очень низкие температуры, но всяко лучше чем -30. Это я к тому, что синоптик не всегда угадывает
Я тут с краю постою• сегодня в 05:04
Ответ дляКубик Рубика
Ну это же эконом класс, возможно по этому.
Взять ту же династию, квартет. У них свои. В моем ЖК тоже
СкиниУскачи!• сегодня в 06:43
Ответ дляСиренькая
Це що за будинок на 1000 мешканців?
Я живу в будинку на 448 квартир. Але таких у нас на нашому мікрорайоні тільки два.
Плету интриги• сегодня в 07:39
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вже, на жаль, так все стає ’в порядку речей, звичайна статистика’.
Ну без тепла люди в мороз - норм, загинули люди - не норм, але війна ж, що зробиш.
Страшна реальність.
Я теж в тих 1100 будинках(((
Вумна вутка• сегодня в 07:50
Ответ дляосень харашо
Сравнила, с гугл-картами. Вроде должны дать тепло в кт
З якого доброго дива?)
Все ХШ і площа без опалення
Щедрик• сегодня в 08:21
З КТ виїхали ще на початку війни. Того року продали квартиру за мішок грошей. З мене тут ще сміялися.
ol_kin• сегодня в 10:20
Ответ дляосень харашо
Я хз як там розібратися де КТ
Вот в цьому колі шукайте свій будинок
Я таке знаю• сегодня в 10:23
Ответ дляЯжбоматусяблін
А ещё попозже это будет норма, даже писать не будет. Ну, без тепла и без тепла. А народ терпит и молчит
ol_kin• сегодня в 10:25
Ответ дляЯжбоматусяблін
Уявляю.
1100 Х 1000 = 1100 000

Там район всієї Старої Дарниці входить, Русанівка, ну і Лівобережка, новострої.
ol_kin• сегодня в 10:36
Ответ дляЯжбоматусяблін
Чат джіпіті правильно радить автономні котельні.
Ми теж із сусідами почали обговорювати цю тему. Але виявилося, що таке задоволення коштує десятки мільйонів гривень. Навіть не знаю, який будинок зможе собі це дозволити. Хіба що якийсь великий ЖК типу Комфорт Тауну.
Моя донька живе на Мінському масиві в новубодовах, їхній ЖК зробив таку котельню при побудові. В 23 році, після першого блекауту, почали думати що робити далі без світла, бо котельна залезна від електрики, насоси, з квартири здавали по 4500 грн, поставили генератор, плюс сонячні панелі, на панелі їм держава щось виділила, якийсь грант, здається. Але таку реновацію зробив тільки їхній будинок, інші мешканці відмовилися, зараз у них є все, і тепло і ліфти працюють без світла і гаряча вода. У інших будинка вже були випадки що лопнули труби апалення в підїздах.
Рассказница• сегодня в 11:20
Ответ дляосень харашо
Я хз як там розібратися де КТ
у Русановки досить чіткі і впізнавані обриси, а від неї вже знайти КТ це дві секунди
автор осень харашо • сегодня в 11:21
Ответ дляРассказница
На карті наче є тепло.
А в списках КТ без тепла до літа((
Рассказница• сегодня в 11:28
Ответ дляосень харашо
На карті наче є тепло.
А в списках КТ без тепла до літа((
списки наче більш правильні, хоча теж є помилки.
мій будинок є і на карті і в списках, а опалення є