ВсеПроВсехЗнаю• 2 часа назад
У кого не буде вже опалення. Що плануєте робити?
Питання для жителів , котрі зовсім залишились без тепла.
.які у вас думки, що плануєте робити?
Зліпок ступні• 1 час назад
Ответ дляЛя-ля-ля
ми котел від екофло живимо. на 10-12 годин вистачає
але у нас газ
Цены на экофлоу капец взлетели
Зліпок ступні• 1 час назад
Ответ дляПищалка
Зеленский хочет положить ,то что строилось годами ,он никогда не восстановить,он разрушитель .
Деньги давали ему они уходили все миндичи,он это все прекрасно знал ,теперь за эти деньги нужен отчёт,а отчёт уехал кто куда ,вот до н решил добить страну до конца,а сам свалит ,в один прекрасный момент.
Мы.рабы и терпит,я в том числе
А , то есть это не кацапские ракеты и шахеды ?
А зеленский своей башкой раздолбил ТЕЦ ?
Пищалка• 1 час назад
Ответ дляЗліпок ступні
Зеленский разворовал деньги со своей шайкой,а потом все вытекающие последствия ,не защитил ТЭЦ и т,д
Непозбувна Бентега• 1 час назад
виїхали за місто в готель, 3 тиждень тут все на самозабезпеченні. Тепла не було навіть коли працювала тец-4, дали на 3 години і зразу влупило по тец. В хаті 3 градуси, світло не вимикають але напруга така що обігрівач не тяне на температуру встановлену, тобто буквально регулятор на 20, а тепловіддача 10 і в підсумку це ніякого особливого ефекту не дає. Ті в кого є газ, опалення хоч яке, хоч тимчасово в день, цінуйте що маєте, бути бомжом у власній оселі нестерпно. Стіни промерзли з усіх боків, з рота йде пара. Я була б згодна і на мінімальну подачу тепла, але надій немає на це
Укр_жіночка• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
не наладиться. кінця війни в наступні 2 роки не буде.
Муж говорит, пока Трамп у власти, будет война, мира не будет. Всем выгодно((
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Нас умышленно вытравливают со своих домов, с обеих сторон причём
Идууу--уууу блин• 1 час назад
Ответ дляУкр_жіночка
А Байдену типа не выгодно было
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляУкр_жіночка
так.і війна буде не лише в Україні.
Тишком_нишком• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
9-10 будуть морози. обстріл на 13-14 лютого буде.
Это вы предсказывали обстрелы 27-29-31 января? Так ведь не сбылось.
Реанимация• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
ми ще зараз не в повній. буде в рази гірше. в рази.
Наприклад?
Реанимация• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
поки є. не буде й цього.
У нас його ще нема. То що ж буде гірше? Води нема, опалення нема, світло 1.5-2 години на день, і це ще треба щоб пощастило в цей час бути дома. То я не розумію щиро, чим може бути гірше?
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляТишком_нишком
Ні,я тут рідко що пишу. Навіщо мені це? Обстріл був з 3 на 4. Обстріли відчуваю наперед. Але дуже часто все посувається у часі. Мало бути на 11, а відбулось 13. І так постійно. А ще вони часто планують одне місто обстріляти, і в останню мить плани змінюються на інше місто. Я тут нічого не хочу писати, бо це має сенсу. Лише обсирають. Як-то кажуть, гребіться самі.
Садова гойдалка• 1 час назад
Ответ дляРеанимация
світла не буде взагалі і на пару годин навіть не буде. декілька тижнів. +сильні обстріли по будинках. саме по будинках. такі плани.
Реанимация• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
І? Я й на ці 2 години не попадаю. Зарядитися можна і в пункті незламності. Ви ж написали що капець як гірше стане. Гірше, це коли будинки знищать, а так ми в цьому гірше живемо вже другий місяць.
Альдебаран• 1 час назад
Хто пише, що нам світло не вимикають, ви помиляєтесь.
Сьогодні з самого ранку світла немає. Квартира миттєво остигає. Зараз вкладаю спати дитину в дитячої +13. Ліжечко обклала гарячими грілками.
Нема куди їхати. Чекаємо на весну.
дамаБезСобачки• 1 час назад
Ответ дляСадова гойдалка
Удалено администрацией...
Реанимация• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 1 час назад
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
Реанимация• 1 час назад
Ответ длядамаБезСобачки
Удалено администрацией...
Задираю носа• 1 час назад
Ответ дляTeonaa
Я б на місці таких людей заблокувала би усі дороги міста, любого. Нехай опалення їм шукають де хочуть. Прям кредо держави - «виріши свої проблеми - САМ». Ну і «воюй - сам» теж, відповідно. Н... треба держава, хз
Та нашо всі? Достатньо на підʼїзді до зради та офісу щура
Чумачечая_• 1 час назад
Ответ дляСоветничаю тут
А кому некуда ехать?
Грітися обігрівачами, коли є світло
Яжбоматусяблін• 58 минут назад
Ответ дляСадова гойдалка
так,я бачу. я за місяць бачила,що київ сидітиме в холоді. чоловік мені не дуже вірив.а я казала-ми сидітимемо без опалення. а він-та як це можливо в києві? ну от.можливо.
ви казали що обстріл буде 27 або 29 або 31, взагалі мимо с датами
Сама собі лікар• 57 минут назад
А в мене ділема, думала маленьку хатинку продавати в іншій області, бо потреба в грошах. Вона з пічкою на дровах, там хоч зігрітися можна і водичку з колодця нагріти, їсти приготувати. Тоже навіть не знаю що і робити тепер...
Бутерброд з ікрою• 53 минуты назад
Ответ дляСама собі лікар
А працювати там як?…
Козачка• 52 минуты назад
Ответ дляЯжбоматусяблін
Зато не мимо с последствиями. Готовься к худшему, надейся на лучшее - теперь это мое правило жизни. Я 23.02.22 всем уверенно рассказывала - да не будет ничего, какой чемоданчик, куда ехать... а оно вон как вышло. Так что в ясновидящих я не верю, а в неизбежность ухудшения ситуации - верю. Лучше быть готовой.
Сама собі лікар• 51 минуту назад
Ответ дляБутерброд з ікрою
А працювати там як?…
Та в тому-то і справа, що не знаю як. Вона в місті знаходиться, але з роботою і з/п там не альо.
дамаБезСобачки• 50 минут назад
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
Научись вести себя адекватно
Бутерброд з ікрою• 48 минут назад
На вихідних будемо розважатися в епіцентрі. В планах купити все для обігріву на газу. Ставиш каструлю з водою, до неї насос з трубками, батарея. В Тік ток багато відеороликів вже є. Бо зараз каструлі води і вентилятор малий китайський, мабуть скоро сдохне. Ще замовила утеплювач для вікон, скоро приїде, причеплю. З Китаю павербанки чекаю. Ну таке…
Бутерброд з ікрою• 47 минут назад
Ответ дляСама собі лікар
Отож