Патриоточка• вчера в 14:53

Чи варто користуватися послугами повії?

Кто крайний?• вчера в 16:01
Ответ дляОченьценная
В мене чоловік любив користуватися в молодості я лікувала багато інфекцій(
Я би на Вашому місці сказала, щоб полихати прийшов теж к повії
Оченьценная• вчера в 16:06
Ответ дляКто крайний?
Так он Вам все і розповів)) то для вас казка, що користувався презиком
Не знаю, мені здається сама повія не буде згодна спати без презерватива
Чупокабра• вчера в 16:15
Ответ дляКто крайний?
У нас 50 процентов повій. Только они не признаются. Поехали в Европу за заробітками
Яка у вас родина однако... А шо мама і бабка також на панелі?
Усатая полосатая• вчера в 16:26
Ответ дляОченьценная
Так, він признавався що поки в нього не було відносин в молоді роки, а він міг собі це дозволити фінансово то користувався, в мене були знайдені, уреоплазма, мікоплазма геніальна, його лікували також, аналізи здавала тільки я, це не єдиний мій чоловік в житті не можу на всі 100 говорити що це від нього, так як він користувався презервативом
Сочувствую (( не зря есть пакет анализов в лаборатории новый партнер. Женщинам надо думать о себе
Усатая полосатая• вчера в 16:27
Ответ дляОченьценная
Есть эта услуга за доп оплату
автор Патриоточка • вчера в 17:05
Ответ дляКто крайний?
Кажуть в Чехії, Бельгії там трудолюбиві українки)