Забагаловка• 1 час назад
В юності багато читала, зараз максимум кілька сторінок перед сном раз на тижден
З чого відновлювати звичку читати, щоб не зірватися на другій книжці?
Стервочка• 1 час назад
Придбати книжку, що зацікавить , і почати читати, наприклад, по 15 хвилин на день. Просто втягнутися.
Кили и Манджаро• 1 час назад
Лежу читаю без светы. мне- хочется, делаю что хочу. вам нет? ну то не читайте
Герцогиня• 1 час назад
Просто читайте ті кілька сторінок корисної нехудожньої тематики.
Для підтримки роботи мозку і цього достатньо.
Я в дамках• 1 час назад
Отнесите телефон в другую комнату чтобы не отвлекаться. Просто мы сейчас все разучились надолго концентрировать внимание. Слелайте усилие, дальше будет легче
Галя-краля• 1 час назад
Ответ дляпарИла я парИла
Початок один: закривають форум і соцмережі.
Это не всегда помогает. У меня соцсетей нет, только форум, если не читаю форум, то сериалы, если не сериалы, то рисую или музыка. Не читается и все.. Не хочется.
Капитошечка• 1 час назад
З мого особистого досвіду, є категорія людей, для яких читання є необхідною потребою і ця категорія для цього завжди знайде час і твори, які буде читати. Якщо у вас виникає подібне питання, то може вам це і не потрібно.
неДоЖиру• 1 час назад
Звичка, не звичка. Але теж читати стала, не так як в молодості, але... Читаю, коли відключення світла, коли на залізничному вокзалі дві три години до потягу, в електриці читаю, в сховищі не виходить, заважають люди. Зараз проблеми з зв´язком, то от в той час читаю паперові книжки.
лаМпочка• 1 час назад
Телефон перемагає...але я читаю запоями! Останній продовжувався півроку- по 4 книги за місяць. В цьму році одну книгу прочитала, але за день.
неДоЖиру• 1 час назад
Ответ дляКапитошечка
Я читаю років 5 книжки, які самі мене знаходять.
неДоЖиру• 1 час назад
Ответ длялаМпочка
В мене була така книжка, що я засинала прочитавши 2-3 сторінки, і так всі 200 сторінок
лаМпочка• 1 час назад
Ответ длянеДоЖиру
Я так слухаю книжки перед сном..
Майская киска• 52 минуты назад
Ответ дляСтервочка
Я саме так і зробила ще тієї зими.
Дала собі настанову щодня 15 хв читати будь що. Ну і більше. За рік 20 книг прочитала приблизно.
Якісь цікаві, якісь не дуже
Майская киска• 51 минуту назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Зачем?
Почему не делать то, что нравится в свободное время?
Якщо не читати, то більша вірогідність різних приколів з головою на сатрості. Я цього боюсь
Пані з калабані• 51 минуту назад
В мене таке саме, в юності і дитинстві перечитала певно. Зараз якщо читаю, то це те що читала колись. Нового мало.
Майская киска• 47 минут назад
Ответ длянеДоЖиру
В мене взагалі з дитинства така особливість, що від читання швидко засинаю. Для мене в старшій школі було випробуванням вчасно прочитати все. Я хотіла, але швидко вирубалась. Заводила будильние вночі дочитувать, або на 6 ранку.
Досі так не можу заснути, значить почитаю. І молодший син так само
Майская киска• 47 минут назад
Ответ длялаМпочка
Я так слухаю книжки перед сном..
Слухати я люблю під час прогулянки, коли тепло
лаМпочка• 38 минут назад
Ответ дляМайская киска
І під час прогулянок, поки йду на роботу, працюю, займаюсь домашніми справами..
ПоЗиТиВнАя• 36 минут назад
Ответ дляМайская киска
Откуда у вас такая мнформация?
Майская киска• 34 минуты назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Откуда у вас такая мнформация?
Це загальновідома інформація. Даже лінь вам писать чи гуглить. Мозок треба постійно прокачувать. Це зменшує вірогідність деменцій
ПоЗиТиВнАя• 31 минуту назад
Ответ дляМайская киска
Ну так можно найти более подходящий каждому вариант. Зачем навязывают книги?
Майская киска• 30 минут назад
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну газети можна читать. Які ще варіанти.
Ніщо не замінить формування нейронних зв´язків шляхом ч тання
Налогообложу• 25 минут назад
У меня такая же проблема
Но я думаю, что лично у меня перегруз информацией (работа с текстами) и поэтому сложно начать читать так, как в юности
ПоЗиТиВнАя• 23 минуты назад
Ответ дляМайская киска
Только что задала ворос по поводу нейронных связей чату- узнала много интересного.
Рекомендую и вам.
неДоЖиру• 12 минут назад
Ответ дляМайская киска
Недавно вимкнення світла, і в мене заГлючив телефон , 6 голин не вмикався, хоча був заряджений ( виявилася спроба зламати тел.номер,). Я сама в чужому місті( чоловік у відрядженні), син в іншому місті на навчанні.
Повний інформаційний вакуум...Ну що беру книжку і читаю, тут вже після нулі чую ква,ква мій телефон ожив... Читання не дало нервуватися