рукиЖимолости• сегодня в 00:12
Дівчатааааа
Така тєма, корочє...він козьол( У вас такий був? Такий мєєєєєє, фу( Ну його бля, ше плакать за мною буде. А я, корочє, сука він(
Дона Ко Ко• сегодня в 00:16
Ви далеко не втікли, судячи з викладу ваших думкою в слова і речення
Голубец• сегодня в 00:17
Козла не было, был кобель. Яйца отрезала и стал упитанным пушистым домашним котиком
Педиатор_я• сегодня в 00:19
не поняв. сука він, козел він, а плакати - ви? саме хай плаче, а ви собі веселитися йдіть
рукиЖимолости
• сегодня в 00:21
бля о чо так? фу Корочє, дєвки ви класеі, може оце на дівчат перети?