кураГАЛЯ• 2 часа назад

Украинские демографы бьют тревогу.

Население страны по их самым оптимистичным данным составляет 27-28 миллионов человек, но как говорит Лубинец из аппарата офиса президента, реальное население около 25-ти миллионов человек. Демографы едины в одном, что если разрешить браки и секс с 14-ти лет, это может улучшить демографию, если отбросить моральную сторону вопроса.
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це не явище - це кримінальний злочин, за який було покарання.

А тепер пронувалося це легалізувати.
Чи ви вважаєте ок секс з 14 літніми дітьми?

Ну це настілько очевидно,я навіть не знаю як це пояснювати...
Було покарання, якщо була заява в поліцію від дитини або її опікунів. Без заяви нічого нікому не було
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
була звісно, я ж там працюю
В тюрьмі?
Бавовнятко• 1 час назад
а вообще это вброс, думаю
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
І?
Що і? Той хлопець прям щиро здивувався що його звинувачують у педофілії.
Мама ж не проти була.
І швиденько все по видалявв бо зрозумів що за це кримінальна відповідальність.
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
В нас є стаття з згвалтування. Насправді і об´єктивно тих кого покарали не більше 2-3 відсотків від фактичних злочинів.
Бо більшість заяв навіть до кримінальної справи не доходять.
Це в цілому дуже залежить від наших правоохоронних органів та відношення суспільства.
А тепер уявіть що цю статтю видалили з кримінального кодексу за непотрібністю.
А? Як вам заживеться в суспільстві де дозволено згвалтування
Її хіба видалили?
Колдунья-вещунья• 1 час назад
Я вважаю, що всі, хто тут пише ашатакова, всєгда такоє явлєніє било і тп

Це або чоловіки-збоченці, або боти, або жінки-маргінали.
Не може жодна нормальна людина будь якої статі вважати, шо цей закон-ок
Я не знаю жодної такої.
Успокойся_Успокойся• 1 час назад
Ответ длякураГАЛЯ
Это не бред, а реальность
Уже хотят отменить эту реальность Слава Богу. Надеялись что хоть малолетки улучшат демографическую ситуацию опираясь на гормоны и отсутствие мозга. Слава Богу хоть у взрослых мозг нашелся, может не примут этот закон.
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
Ну про злочин поліцію має хтось повідомити.
І досить часто це бувають не самі рідні.
А наприклад вчителі, чи бабусі, чи якісь старші люди.
Гигиенишвили• 1 час назад
Ответ дляНезнакомлюся
Ты тот самый украинский мушчына ? Не даёт никто, клоун?
Клоунесса тут только ты. Тебя и даром никто не захочет ахать, побрезгуют
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
І шо?
Поясніть мені як жінка, чому ви виступаєте за легалізацію сексу з дітьми (дівчатами) 14 років?
Пояснюю як жінка - секс з дітьми нікуди не дінеться. Секс з дітьми був і до цього. Я не бачу нічого поганого в укладенні шлюбу для 14-річних дівчат, які завагітніли і хочуть залишити дитину. Бо шлюб все таки захищає інтереси дружини і дитини, щоб там не казали вічні співмешканки.
Доставучая• 1 час назад
Ответ дляНезламна Україна
Особисто я це сприйняла інакше, це типу узаконити розбещення малолітніх, аби декому уникнути кримінальної відповідальності, а ніяк не підвищити народжуваність. Але наше суспільство не прийме подібні норми
Я тоже так восприняла. Тем более, на фоне всплывающей информации эпштейна.
Кого интересует, сколько нас здесь останется после войны, кроме нас самих? Не для размножения нас тут закрыли на опыты и убивают со всех сторон
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Ну і ще один момент. Чим керується людина коли в нього виникає думка скоїти певну дію.
1. Покарання
2. Суспільне засудження і вже далі вищі мотиви - аморальність дії, емпатичність до людей.
Момент коли закони не діють я бачила на початку окупації в Херсоні коли поліція втекла. І люди за день перетворились на звірів. Вони грабували магазин ( не під голоду) .
А тепер прибирають кримінальне покарання за сексуальні відносини з неповнолітніми.
Дрочери на дитячу порнографію виьирають руки від лубриканту і з онлайну переміщуються офлаййн
Де його прибирають? Дайте конкретні правки до Закону.
Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
Так а обеспечивать семью кто будет? Родители? Тогда что-то не сходится. Ответственность они несут до 18,а брак это в принципе ответственность брачующихся, а не их родственников.
интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
за секс з дітьми Вас посадять
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
Її хіба видалили?
Спробую ще раз пояснити.
В основній масі людей критерієм який зупиняє від злочину - служить покарання.
Як приклад тут були десятки тем.
Продавець не поставив наложку- чи можу я забрати посилку не оплативши
І десятки порадниці ( не всі!) можна! Вам же за це нічого не буде!
Тут так само.
Була стаття в кримінальному кодексі про згвалтування або секс з неповнолітньою.
Нехай по цих статтях було засуджено аж 1 відсоток.
Але стаття є! Відповідальність є.
І у людей стоїть - ага, не можна.
А тепер хочуть прибрати цю відповідальність.
Зелене світло в світ сексуальних утіх з 14 річними
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляСпілий баклажан
Завезут сюда из стран третьего мира и устроят помойку. Здобули. Интересно, це вже перемога чи ще ні?
Ми вже і є тою самою країною третього світу
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
Яким чином шлюб в 14 років захистить інтереси дівчини?
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Мама ж не проти була.
А як це відноситься до теми розмови? За педофілію покарання так і лишається
Паспортний стіл• 1 час назад
Это получается, что я как родитель должна нести полную правовую и финансовую ответственность за своего ребенка в 14 , который формально уже самостоятельная единица и имеет при этом своего ребенка, но не имеет при этом никаких прав, возможностей и ответственности совершеннолетнего человека? Да еще и в школу ходит 😵‍💫😄 или не ходит потому шо некогда?? Кино и немцы. Это реально вариант для маргиналов. Власти по ходу выгодно иметь маргинальных граждан..
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Таких людей стає все менше. Якщо пхаєш носа в чужі справи, то отримуєш тільки більше геморою
Незнакомлюся• 1 час назад
Ответ дляГигиенишвили
Сопли подотри , и не плачь
Хропочка з гривкою• 1 час назад
Ответ дляИМХОля
На кацапии? Да, это реальность. Но там даже не браки пропагандируют, а просто раннее размножение, агитирует и государство, и церковь, чтобы плодились школьницы. Штам в паспорте не нужен чтобы трахаться и плодить мясо для войны.
И как они агитируют?
Паспортний стіл• 1 час назад
Пусть тогда и пенсионный возраст до 45 снижают. Раз с 14 уже можно будет начинать взрослую жизнь..
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
Це відноситься до теми у розрізі батьки - не проти- чоловік - не проти, дитина не проти.
В данному випадку батьки порушують права дитини, чоловік ( звісно якщо він повнолітній) порушує права дитини.
Сама дитина в силу своєї психологічної не зрілості не може приймати такі рішення.
Тоді на захист прав дитини має стати держава, система.
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляПаспортний стіл
Батьки теж приймають рішення при укладенні шлюбу між неповнолітніми. І повинні розуміти, що утримання майбутньої сімʼї ляже частково на них.
Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Кто будет обеспечивать 14-15 летнюю мать? Сможет ли она даже без среднего образования устроиться на хорошую работу с соответствующей зарплатой?
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
за секс з дітьми Вас посадять
Без заяви в поліцію - ні
Поліпривіт всім• 1 час назад
Ответ дляАнютины ласки
Ничего завезут муслимов, они быстро демографическую ситуацию исправят.
а ,так это для них норм в 14-ть точно и для цыган
Куплю орехи• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Спробую ще раз пояснити.
Як приклад тут були десятки тем.
Тут так само.
Але стаття є! Відповідальність є.
І у людей стоїть - ага, не можна.
Ця стаття нікуди не дівається
Паспортний стіл• 1 час назад
Ответ дляКуплю орехи
То есть, брак, по сути заключают родители?? И за этот брак несут ответственность до 18 лет детишек? И имеют все права влиять на этот брак 3-4 года? Ничего непонятно. Детки только говорящие головы и прочие места в этом всем мероприятии?