ИграйМойГормон• вчера в 16:40
Що це може бути?
За пару днів до цього були тягнущі болі внизу живота с ліва,а вчора і сьогодні почались невеликі коричнево-червоні виділення,місячні були 22 січна,тобто це не вони точно,це кіста якась лопнула чи що?
Ашолюдискажуть• вчера в 16:44
Якби кіста лопнула, ви б не тут писали, а вже були в лікарні, скручена від болю. Сходіть до лікаря і запитайте.
Не люблю натовп• вчера в 16:49
Это повод идти к врачу. Не можете быть беременны? У меня шла менструация при внематочной беременности.
ИграйМойГормон
• вчера в 16:50
Ответ дляНе люблю натовп
Не може,бо секс останній раз був 3 січня ,а після цього пішли місячні 22 числа
ИграйМойГормон
• вчера в 16:54
Ответ дляЗайканалужайке
Овуляція мабуть
Але під час неї не було ніколи таких виділень
Зайканалужайке• вчера в 16:55
Ответ дляИграйМойГормон
Взагалі може бути варіантом норми, але до лікаря сходити не завадить
Метелик• вчера в 16:55
Ответ дляИграйМойГормон
Можуть бути. Сходіть на узд