Гладиолус• вчера в 17:07

Чим ви керуєтесь в житті?

Наскільки ваш розум керує вашими вчинками?

Питання для конкретики =) Ви знаєте, що швидкі вуглеводи шкідливі. Ви ніколи не їсте цукерок, круасанів?
Ніколи не пєте алкоголь, не курите
Займаєтесь спортом по плану?

Як ви взагалі йдете до цілі, щоб управляти своїм життям, управляти своїми вчинками, а не куди настрій чи гормони поведуть
ДваДваВісім• вчера в 17:07
Кожному своє.
КинДза• вчера в 17:08
настолько жестко себя не контролирую, делаю поблажки, а иначе зачем такая вся ’правильная’, но грустная жизнь
Кучерявочка• вчера в 17:08
настроєм, гормонами
Аноним НаВсеГда• вчера в 17:09
Именно, куда гормоны поведут)))
Очень хороший способ, рекомендую.
автор Гладиолус • вчера в 17:09
Ответ дляКинДза
усвідомлено? типу ви хочете цукерку і розумієте, що вона на ніч зайва. Ви можете з собою завжди домовитись, що завтра зранку ту цукерку зїсте?
Новорічна пальма• вчера в 17:09
Я теоретик,знаю багато але майже нічим не користуюсь))) у понеділок і вівторок була у залі, потім страшенна кріпатура,потім малий захворів і ми 2 ночі не спали, сьогодні наїлися піцци і вафлів у вівторок знову в зал))
автор Гладиолус • вчера в 17:09
Ответ дляАноним НаВсеГда
Именно, куда гормоны поведут)))
Очень хороший способ, рекомендую.
хороший спосіб для чого?
автор Гладиолус • вчера в 17:10
Ответ дляНоворічна пальма
і чим ви керуєтесь?
Фима Собак• вчера в 17:11
Я вважаю що емоції набагато сильніші за розум.
Саме тому ми їмо булки хоч знаєм що це не корисно
КинДза• вчера в 17:11
Ответ дляГладиолус
могу и утром съесть, хотя могу и вечером. но я ими и не объедаюсь, может пару раз в месяц тянет на такое, чаще в пмс
Аноним НаВсеГда• вчера в 17:11
Ответ дляГладиолус
хороший спосіб для чого?
Это же Вам, для чего то.
А у меня, все в удовольствие.
Ловлю капці• вчера в 17:11
Займаюся спортом багато і часто,по 4-6р/нед,їм вуглеводи обмежено і цукерки,по святам і випʼю.Поки жива і здорова більш менш,то хочеться чогось смачного і кави випити.Скоро 50,а там вже і старість.
автор Гладиолус • вчера в 17:11
Ответ дляФима Собак
так, але ж не у всіх так
Ловлю капці• вчера в 17:12
Ответ дляНоворічна пальма
Ну але йдете,хай не систематично,але вже щось.
автор Гладиолус • вчера в 17:12
Ответ дляКинДза
питання було в іншому
ну то ж ясно, що можете зїсти коли завгодно. типу хто вам заборонить =))
Новорічна пальма• вчера в 17:12
Ответ дляГладиолус
і чим ви керуєтесь?
Нічим, після того як зявилась дитина я зрозуміла що щось планувати немає сенсу і просто виживаю)
Баррикадница• вчера в 17:12
Роблю те, що хочеться, треба вміти слухати своє тіло
Свисток ля-минор• вчера в 17:13
Ого, який перелік, такий собі біоробот виходить. Мій розум достатньо гнучкий, щоб не пресувати мене кожної хвилини, обидві півкулі добре розвинені і чудово взаємодіють. Здоровий глузд називається.
Новорічна пальма• вчера в 17:13
Ответ дляЛовлю капці
До дитини я ходила 5 разів на тиждень,а до чоловіка 7))) обожнювали свій клуб, важила 53-56 кг, зараз 80
автор Гладиолус • вчера в 17:13
Ответ дляЛовлю капці
питання було в тому, чим ви керуєтесь в житті. а не про стиль життя
чи є взагалі люди, які керуються розумом завжди
Фима Собак• вчера в 17:13
Ответ дляГладиолус
і чим ви керуєтесь?
Психологи вже давно розказали є трикутник.
Тіло, емоції, розум.
Є ще душа, але то вже вищі матерії.
І ось цей трикутник керує нами по колу.
Тіло хоче спати - спить, їсти - їсть.
Розум каже нам переходити дорогу на зелений.
Але коли виступають на арену емоції часто і розум і тіло не почуті
Потішаюся• вчера в 17:14
Ответ дляГладиолус
Да, именно так и живу. Не конкретно с конфеткой, но если вдруг очень хочу бутерброд с колбасой на ночь, обещаю его себе съесть завтра на обед, выпиваю полстакана кефира и иду спать. Это обещание съесть завтра реально работает, хотелка попускается.
Йога утром обязательна, 20 минут комплекс. Не пропускаю, говорю себе, что иначе я умру. И делаю.
Алкоголь исключен давно в нашей семье, мы с мужем оба алкаши в завязке. Потому что тоже иначе будет всем плохо.
МаксХмара• вчера в 17:13
Что хочу, то и делаю. Если считаю, что мне это нужно, то сила воли есть.
Что касаемо вредной еды, тут есть для меня разные категории. Например, фаст фуд и всякие там чипсы не ем никогда, а вот паски испеку и ем с удовольствием)
автор Гладиолус • вчера в 17:14
Ответ дляБаррикадница
розум це теж тіло. і по-суті воно має бути центром управління
Ловлю капці• вчера в 17:14
Ответ дляГладиолус
так, але ж не у всіх так
Я пів року була їла тільки корисне.Після пологів набрала до 65,потім схудла до 47.Почувала звісно себе конем,жодного шкідливого продукту взагалі.Ну зараз їм буває,але пʼю багато води.
Баррикадница• вчера в 17:14
Ответ дляГладиолус
Так і є, тому треба завжди слухати себе
Фима Собак• вчера в 17:14
Ответ дляГладиолус
так, але ж не у всіх так
У всіх. Згадайте період страху, горя, або шаленої радості, або ненависті - чи розум вами керує
автор Гладиолус • вчера в 17:14
Ответ дляСвисток ля-минор
питання було не про ваш розум, а про те, чим ви по життю керуєтесь
куди карта ляже чи куди ви вирішили
КинДза• вчера в 17:15
Ответ дляГладиолус
питання було в іншому
если коротко, могу, но не хочу)
Ловлю капці• вчера в 17:15
Ответ дляГладиолус
Є,звісно