Омлетик• вчера в 18:40

Вас ще не дістало жити в цих многоквартирних общагах?

Ну реально, багатоквартирний будинок- це ж общага. Сусід знизу, сусід зверху, збоку. Ці рожі постійно бачити, які слідкують за твоїм життям. А зараз так взагалі дуже чутно, хто піськає, хто ходе, хто дверима хлопає, бо нема світла. Ті хто живе в приватних будинках, я щиро рада за вас. Хоч в 3 ночі можете пригати і слухати музику, привела як приклад.
Колдунья-вещунья• вчера в 18:41
ну и шо теперь делать?
автор Омлетик • вчера в 18:41
Ответ дляКолдунья-вещунья
ну и шо теперь делать?
Нічого, терпіти
Жертва интернета• вчера в 18:41
Купите мне домой и обслуживание к нему, я только За
Простецкая• вчера в 18:41
По разному. У меня две квартиры в разных городах. В одной так как Вы описали, в другой совершенно другой континент, отношение друг к другу. Повезло со вторым вариантом.
Колдунья-вещунья• вчера в 18:41
Ответ дляОмлетик
Нічого, терпіти
так а к чему тогда интересуетесь?))
Карамбулкул• вчера в 18:42
Мені в квартирі комфортніше, ніхто не заважає
Перемелица• вчера в 18:42
До чого цей спіч? Щоб що?
Всі хотіли б жити у комфорті. У декого навіть на кімнату у гуртожитку коштів нема. Тому, не виступайте, йдіть займіться чимось корисним.
Сизоока бестія• вчера в 18:44
В нас є і праватний будинок, но ні… Я боюсь залишатися там сама. Мені квартира краще і нікого я не чую. Територія охороняється, всюди камери. Мене це більше влаштовує, а в будинку треба господар.
Нетутешня• вчера в 18:43
конечно частный дом - это круто, но и соседей в многоквартирном я не вижу
Сокодавка ще та• вчера в 18:43
Живу почти 4 года в частном доме. Счастлива. В квартиру больше не хочу.
Бабуся Бетман• вчера в 18:43
Я как то жида в многоквартирном доме и ни с кем особо не общалась ни про кого ничено не знала.
А теперь живу в доме на 4 квартиры у меня прям тесные отношения с соседями знаю кто куда где зачем когда почему причем и в соседних домах тоже всех знаю :)
автор Омлетик • вчера в 18:44
Ответ дляПеремелица
До чого цей спіч? Щоб що?
Не можу, мене бісять мої сусіди, купили квартиру і слідкуюсь за усіма
Домашня Зюзя• вчера в 18:44
Прожила 7 лет жизни в частном доме. Больше никогда. Только квартира.
Стильна штучка• вчера в 18:45
Зверху пуста квартира, внизу ухилянт сидить як мишка, зліва тиха пенсіонерка, зправа мама з сином-підлітком. Нікого не чую.
Жена аллигатора• вчера в 18:45
Я переехала в частный дом, в таких дворах мне кажется, что из каждого окна на меня смотрят.
Стильна штучка• вчера в 18:45
Ответ дляОмлетик
А ви слідкували зп ними, що знаєте, чим вони займаються?
Перемелица• вчера в 18:45
Ответ дляОмлетик
То й нехай. Чим вони вам заважають?
Невгамовна сила• вчера в 18:46
А с потеплением в частных домах слышно у кого шашлыки и с друзьями бухает, у кого дети в футбол в металлические ворота играют, кто траву косит, а кто дрова пилит. Или вы про дом на опушке леса?
Сизоока бестія• вчера в 18:46
Ответ дляНевгамовна сила
У нас ще і листя палять🙈
Невгамовна сила• вчера в 18:47
Ответ дляСизоока бестія
У нас ще і листя палять🙈
Оо, забыла, мое любимое
Тролю як можу• вчера в 18:49
Мне не нравится в частном доме, у нас есть и никто там не живет, живем в квартирах в городе. Частный дом это столько мороки, у вас наверное нет и вы не представляете что это такое. А еще там скучно.
Сизоока бестія• вчера в 18:49
Я Вам так скажу, якщо є чоловік в якого руки з правильного місця, то в будинку є сенс жити, а якщо ти одна то що там робити?
В моєму випадку, я одна, то мені краще квартира, бо будинок для мене важко утримувати самій.
дамаАмстердама• вчера в 18:49
Ага , в будинку ж жодних сусідів
А якщо це село то пліткують і обговорюють ще більше ніж міських мурашниках
ЗаведУющая• вчера в 18:49
Как только достало, сразу переехала в дом.
А до 45 было нормально. Больше ориентировалась на ближайшую инфраструктуру, пока дети совсем маленькие были.
автор Омлетик • вчера в 18:50
Ответ дляНевгамовна сила
Так само і в общаге, вікно відкрито, машини, діти, п´яниці. Але хоч не чутно за стіною нікого
Клевотница• вчера в 18:52
Ответ дляОмлетик
Может у вас мания преследования просто?
Пасхальний тролік• вчера в 18:57
Дякувати Богу ще давно продала квартиру і купила будинок.Так,все не просто і не легко,але і генератор заведу і криниця є.Зараз це вже добре.Треба септик викачувати,траву косити,двір замести.Але після роботи вже хочу тишу.Живу в глуші.
Госпожа_тамагочи• вчера в 18:59
Нам достаточно было пожить пару недель в чужом частном доме и сразу поехали искать себе дом для покупки. 45 лет жила в квартирах, теперь не нарадуюсь дому
Эскиз бесконечности• вчера в 18:59
мої за мною не слідкують, я за ними теж.
майже нікого не чую і бачу максимум декілька разів на місяць
Видящие_помогите• вчера в 19:01
Дістало, грошей на будинок немає.