Королева спама• вчера в 19:59
Щоб не відбувалось затоплення у будинках
В таких випадках потр
А щоб у мешканців будь-якого будинку не виникало таких ситуацій - потрібно об´єднуватись ДО появи проблем й працювати над тим, щоб таких проблем уникнути!!!! Для цього потрібно скидатись грошима на заміну ВСІХ труб, не дозволяти сантехніку зливати воду із системи опалення безпосередньо у підвал (для цього сантехніки мають використовувати шланг і зливати воду або на вулицю за допомогою такого шлангу, або у каналізаційну трубу, яка проходить у підвалі). Адже всі зливання води у підвали руйнують фундамент та розмивають грунти під будинками, що призводить спочатку до тріщин в будинку, змінщення фундаменту а потім і до руйнації будинку
Королева спама
• вчера в 20:27
Ответ дляПочемучечка
З цими ідеями їй не сюди, а в ЖЕК
Ні, саме сюди, адже ЖЕКу байдуже, куди сантехніки зливають воду і як ставляться до вашої власності - тобто до вашого будинку, в якому ви живете. Саме мешканці мають забезпечити сантехніку шланг й наказати, щоб зливав у каналізацію або на вулицю - інакше це працювати не буде! ЖЕКу начхати на вас і ваші квартири
Настасья Пицун• вчера в 20:31
Альо. Є жек, якому я плачу за обслуговування. Куди там я ще скидатись маю? Ще й за слюсарем бігати, вони і так мене бояться.
Ромашкинная• вчера в 21:09
Интересно, а сколько воды в системе?
Я с удивлением узнала, что в батарее не больше 2 л… т.е. если умножить на количество батарей, приплюсовать воду в стояке, то я реально думала там цистерна, а в реальности не так и много…
Манка Я• вчера в 22:03
Ответ дляНе зацілована
На вулицю, щоб зробити льодову гірку? З таким золотими ідеями Кличко візьме Вас в заступники
А в подвал можно? ,нужно сливать в канализацию