stefaniy• вчера в 21:11

Як ви думаєте, росія може розвалитися як імперія?

Хто думає, той зрозуміє, питання загальне, дякую за відповідь.
Зробіть вибір:
вже голосів: 139
Так
Ні
Не знаю
Chris25• вчера в 21:12
Удалено администрацией...
Апрельская капля• вчера в 21:12
Это не империя в полном смысле слова.
автор stefaniy • вчера в 21:14
Так, недоімперія ступила у заголовку
natlem• вчера в 21:20
Розпад росії - питання лише часу. Це станеться значно швидше, ніж дезто думає. Вже наше покоління стане свідком цієї події.
Министерство природы КНР опубликовало на своём официальном сайте “Требования к представлению содержания общедоступных карт”. Так, в пункте №14 документа говорится, что для восьми названий географических объектов России кроме их иностранных наименований, в скобках должны быть указаны китайские названия.

Вот эти объекты:

Владивосток (Хайшэньвай),
Уссурийск (Шуанчэнцзы),
Хабаровск (Боли),
Благовещенск (Хайланьбао),
остров Сахалин (Куедао),
Нерчинск (Нибучу),
Николаевск-на-Амуре (Мяоцзе),
Становой хребет (Вайсинань-лин).

Це трапилося у 2023. Далі буде :)
Seehund• вчера в 21:21
Только жить в эту пору прекрасную уж не придется ни мне ни тебе... (с)
natlem• вчера в 21:22
Ответ дляSeehund
Да не спешите вы нас хоронить,
да у нас ещё есть делааа...
lilul990• вчера в 21:25
Це станеться у найближчі 5 років якшо путіна не застрелять

І то, це вже не зупинити. Любий двіж на росії - і Китай заходить всюди де йому треба на росії
Just a crow• вчера в 21:24
Если будет экономический упадок или какие-то внутренние элитные перевороты, то да.
Только они как назло экономически держатся и даже слишком держатся, а внутри их долбанных на все головы элит ничего не переворачивается
автор stefaniy • вчера в 21:25
Дівчата, на перших 3-х хвилинах, поки боти не прийшли, все зрозуміла. Дякую. Слава Україні, недоімперії дупа)))
Апрельская капля• вчера в 21:26
Ответ дляnatlem

Вот эти объекты:

Владивосток (Хайшэньвай),
Уссурийск (Шуанчэнцзы),
Хабаровск (Боли),
Благовещенск (Хайланьбао),
остров Сахалин (Куедао),
Нерчинск (Нибучу),
Николаевск-на-Амуре (Мяоцзе),
Становой хребет (Вайсинань-лин).

Це трапилося у 2023. Далі буде :)
Пока еще ничего не трапилося, тем более это всего восемь объектов, чушь какая-то.
lus_so• вчера в 21:26
Так, в 91 від них татарстан (волга) ледь не відвалився, вмовили, автономна республіка. Про Чечню всі знають. Їм не дали тоді розсипатись. Україна ледь вигризла незалежність. Ссср дали розвалитись, але кацапію тримали намертво.
lilul990• вчера в 21:26
Європі лишиться сама ніщєта російська у якої Китай забере всю нафту і газ. Росіяни будуть їздити в Італію на заробітки
KIRILLMASSAGE• вчера в 21:27
як тількі путін здохне. Через неділю розвалиться
lilul990• вчера в 21:28
Головний ворог російської цілісності не ми і даже не сша а Китай. Ці придурки цього не розуміють. Американці будуть перші хто побіжить спасать кацапів від голодної смерті
Леска• вчера в 21:36
Срср розвалився і це одоробло також може.
natlem• вчера в 21:40
Ответ дляАпрельская капля
Там те, що за Уралом вже давно в низькому старті, плюс південь - чечня, дагестан... Варто похитнутися фінансуванню ФО і все посиплеться. А цей процес не за горами. Китай недарма ввів офіційно китайські назви ’ісконна кітайскіх тєріторій’,чекаємо на китайську СВО зі звільнення далекого сходу, а то чому це Хайшеньвай раптом став Владіком, і китайців примушують говорити російською? Хто живе на росії, для тих не секрет, що на далекому сході росії є цілі населені пункти, де все китайською.
Манула• вчера в 21:40
Колись в далекому майбутньому обов´язково розпадеться. На сьогодні відсутні будь-які передумови...
автор stefaniy • вчера в 21:42
Росія вже двічі розвалювалась — у 1917 як імперія і в 1991 як срср, а чому зараз ні? Тому і поставила питання на форумі для українців, чому ні?
Манула• вчера в 21:45
Ответ дляstefaniy
Трумп не дасть, у них вже плани на спільний бізнес на 12 трлн.долярів, потужнік вчора базу видав
Тетя Фрося• вчера в 21:50
Ответ дляnatlem

Вот эти объекты:

Владивосток (Хайшэньвай),
Уссурийск (Шуанчэнцзы),
Хабаровск (Боли),
Благовещенск (Хайланьбао),
остров Сахалин (Куедао),
Нерчинск (Нибучу),
Николаевск-на-Амуре (Мяоцзе),
Становой хребет (Вайсинань-лин).

Це трапилося у 2023. Далі буде :)
Что это значит?
На русских картах Днепр до сих пор Днепропетровск. Как и Бахмут был Артемовском.
автор stefaniy • вчера в 21:50
Ответ дляМанула
Короче до дії))) Виходимо у чат рулетку та пояснємо Владивосток (Хайшэньвай),
Уссурийск (Шуанчэнцзы),
Хабаровск (Боли),
Благовещенск (Хайланьбао),
остров Сахалин (Куедао),
Нерчинск (Нибучу),
Николаевск-на-Амуре (Мяоцзе),
Становой хребет (Вайсинань-лин). Що у них дупа через московію...так і почнемо.
автор stefaniy • вчера в 21:51
Дагістан, Чечня і т.д...
Апрельская капля• вчера в 22:12
Ответ дляnatlem
Какой-то бред вы несёте, честное слово, повторяете кацапские нарративы про претензии Польши на наши города.
Lor111etta• вчера в 23:03
Царська розвалилась
Радянська розвалилась.
І ця розвалиться
Coffee is Love• сегодня в 04:29
Та яка з неї імперія? Штучна нація срущих в дірку, де там імперія?

Її чекає доля совка, от тільки 70 років вони навряд чи протягнуть.
виктория7аас• сегодня в 05:46
Ответ дляlilul990

Только движа не будет только если по Украине от Днепра то днестра или збруча
Иошши• 2 часа назад
Ответ дляlus_so
и что нам дала независимость? потерю промышленности, черноморского пароходства?
Иошши• 2 часа назад
Ответ дляnatlem
так сильно хотят выйти из РФ и попилить заводы на металлолом? как у нас было, моя тетя жила в Александрии Кировоградская обл., после 91, затопили шахты и распилили все заводы
сахарный комок• 2 часа назад
Нет это смешно