Котогосподиня• вчера в 21:50

Які парфуми обираєте для себе?

Чим все ж таки має пахнути жінка, що більше її прикрашає?
Зробіть вибір:
вже голосів: 52
Мені пасує виключно ніша
Я за старий добрий люкс
Цілком влаштовує масс-маркет
Не розбираюся в парфумах
автор Котогосподиня • вчера в 22:34
Ответ дляТам-тарарам
Мне нравятся разные от Наоми Кембэлл (Кет де люкс, например) и Арден Зелёный чай. Дорогие не беру и потому, что дорогие и потому, что не вижу смысла.
Сенс брати дорогі є лише тоді, коли вони вам дійсно подобаються. А брати дорогі лише тому що вони зараз на піку моди я теж не бачу сенсу
Кофр для ноги• вчера в 22:43
А что за аромат на 3 картинке?
автор Котогосподиня • вчера в 22:52
Ответ дляКофр для ноги
А что за аромат на 3 картинке?
Важко сказати. Можливо AMOUAGE або скоріш за все TOM FORD
Tuscan Leather, Tobacco Oud
Кринжова баба• вчера в 23:03
я люблю все уровни - и лотки, и йод, и амиак, и скучный компот эскадовский. секрет в психологической нестабильности - каждый день требуется что-то новенькое. ’у меня один парфюм 15 лет’ - звечит как приговор суда.
автор Котогосподиня • вчера в 23:36
Ответ дляКринжова баба
А якщо в мене парфуми сезонні? Тобто є такі, які я можу виключно влітку носити, а є ті, що тільки взимку користую? Але є цілорічні. Це теж психічна нестабільність? Настрій теж впливає на вибір. Іноді хочеться щось нове, але є і такі, які більше 15 років купую один флакон за іншим
Дверной_Проем• сегодня в 00:11
Мені допомогли підібрати мій аромат. Користуюсь нішевим. Не вирвиніс) часто запитують, що за запах, бо мають легкий шлейф. Сама їх ледь відчуваю
ЯяяКакаджамбо• сегодня в 00:24
Ответ дляКофр для ноги
А что за аромат на 3 картинке?
автор Котогосподиня • сегодня в 09:05
Ответ дляЯяяКакаджамбо
фото
Я завжди знала, що тут є Шерлоки 👍
ЯяяКакаджамбо• сегодня в 10:28
Ответ дляКотогосподиня
Я завжди знала, що тут є Шерлоки 👍
Я его еще и тестировала 😂 он такой термоядерный, прокуренная кожаная куртка
автор Котогосподиня • сегодня в 11:00
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Але комусь це подобається, хтось купує і смердить цим. Знаю, що спотворення смакових вподобань характерне для деяких захворювань (анемія, дефіцит кальцію, рак шлунку тощо). Можливо спотворене сприйняття ароматів теж про щось свідчить, можливо зміни в психіці. Це виключно моє припущення, нікого образити не хочу.