Трільчиха• вчера в 20:02

Доплата за навчання - чи запровадити? Дитині 10

Дитина вивчає іноземну мову, я володію нею на досить непоганому рівні.
Можу допомагати і допомагаю з домашніми завданнями.
Хочу запровадити правило: вивчила текст зі шкільної програми напам’ять — отримала 2–3 євро. Це не домашнє завдання.
Вчити можна хоч щодня. Готова оплачувати і по 2–3 тексти на день.
Я допомагаю опрацьовувати тексти, щоб не було слово в слово, але простою й зрозумілою для неї мовою.
Довгі речення разом розбиваємо на короткі.
Текст ділимо на абзаци й тези. Важливе розуміння вивченого, зубріння не вимагаю.
Такий підхід допомагає фіксувати конструкції, вони потім автоматично спливають у пам’яті.
Я сама так робила.
Донька загорілася.
Я загалом проти оплачувати навчання, бо нібито навчання — це її обов’язок і це для неї ж.
Але тут думаю зробити виняток?
Чи це непедагогічно?
Сірничок• вчера в 20:26
Ответ дляТрільчиха
Це дуже круто! ))
Але чогось мені здається , що ви брешете)
Бо порадити читати і переказувати англомовну літературу пятиклашці це мощно.
Хоча.. може ви не дуже рівень собі уявляєте дітей

Тексти з їх шкільного grammar way), котрі вони читають в школі.
Я з 5 років ходила до репетитора , і у неї були цікаві книги з Великобританії по яким ми вчилися у групі. У школі нам вчили нудотину, я реально всі знання винесла від занять з репетитором у групі, а не шкільні. А потім з 19 років почала їздити за кордон я влітку працювати , і там вдосконалила мовлення, живе мовлення що присутнє між людьми а не залучені фрази книжкові. Вчіть дитину живому спілкуванню і тему підбирайте не про античну Грецію , а щось приземлене і доступне
Сяду на шию, дорого!• вчера в 20:28
Ответ дляСірничок
Та це нудотина для дитини. Бурдж Халіф навіть я не знаю що воно таке. Можна книжку читати і переказувати своїми словами, а тематику різну можна знайти , навіть мисливство чи щось про звірів
Удалено администрацией...
Мульйонерша• вчера в 20:29
Ответ дляСяду на шию, дорого!
На память заучиваются новые конструкции. Это методика. Иначе навсегда можно остаться на уровне А1
А я не заучивала и не осталась на А1, у меня вполне хороший уровень. Что за категоричность такая?
Может я не понимаю что именно автор подразумевает под заучиванием текста, пока что звучит как обычная зубрёжка. Может кому-то подходит, но мне лично такое никогда не подходило. Я училась свои мысли выражать читая интересные мне книги и записывая свои мысли в дневник (пару страниц катала за раз, у меня много мыслей). С другой стороны, мне уже было не 10 и кругозор у меня уже был сам по себе наверное шире. Может если ребенок сильно хочет денег, то можно, конечно, мотивировать выполнять какую-то фигню, если эта фигня чем-то полезна, лучше чем совсем ничего. Вдруг когда-нибудь ребенку таки понравится просто знать язык, уже в процессе. Но у меня большие сомнения что это эффективно. Ни один текст, который мне задавали учить я не помню, они все были ужасно скучные и не входили в мои интересы никаким боком. Не понимаю откуда эта практика пошла.
Непереможна• вчера в 20:29
Навчання то її право. А обов´язок ваш, забезпечити їй умови для навчання.
Володарка мрій• вчера в 20:31
Ответ дляТрільчиха
Чому ?

Тобто. я оплачую НЕ НАВЧАННЯ В ЦІЛОМУ.
А конкретне зусилля.

Мені не потрібна відмінна оцінка у школі.
Мені потрібний простий і зрозумілий результат.

Вивчила, розповіла-гроші отримала
Вам нужна видимость, а не результат. Это всё не гарантирует знание языка и свободное общение на нём.
Непереможна• вчера в 20:33
В будь якому разі платити дитині за досягнення в навчанні це погана ідея. Ви що, на роботу її наймаєте?
ГейСюда• вчера в 20:34
Я теж планувала ввести матеріальне заохочення. Поки відтермінувала, бо дитина справляється без цього. Але дивилася Карпачова на цю тему: це не найкращий варіант, але і не найгірший.
Штора с кисточкой• вчера в 20:36
Ответ дляТрільчиха
Чому ?

Тобто. я оплачую НЕ НАВЧАННЯ В ЦІЛОМУ.
А конкретне зусилля.

Вивчила, розповіла-гроші отримала
Не дали грошей - перестала вчити.
Подарувала бабуся на др 100 евро - на місяць перестала вчити.
Тупік.
автор Трільчиха • вчера в 20:37
Ответ дляВолодарка мрій
Видимість - це як раз шкільна оцінка.

А переказ тексту із новою лексикою на пристойному рівні -це як раз результат)
автор Трільчиха • вчера в 20:39
Ответ дляСірничок
По яким книгам ви займалися, напишіть, будь ласка))
Сірничок• вчера в 20:44
Ответ дляТрільчиха
Мені 38 років, ви думаєте я памʼятаю назву книг? Я знаю що вона замовляла їх з Великобританії. Книги йшли в парі- одна посібник, інша там де різні вправи, ми тоді олівцем там писали
автор Трільчиха • вчера в 20:48
Ответ дляСірничок
Чудово! Мені теж 38.
Я вам легко можу назвати авторів і видання по яким я займалася, і які час від часу гортаю, щоб тримати знання на рівні.

Якщо ви на питання по яких посібниках , відповідаєте «Та по якихось з Британії…їх там дві в пачці…»
То мені цілком зрозуміло про ваш рівень.

Може трошки кращий ніж в моєї дитини, але вангую, що такий самий
Анонимушка• вчера в 20:56
Ответ дляОмлетик
По 5 нормально?
Вы о чем?
Сірничок• вчера в 21:01
Ответ дляТрільчиха
Чудово! Мені теж 38.

То добре що ви памʼятаєте, але в мене після тих книжок з Великобританії були ще інші книжки , по яких я здобувала освіту в США. Я вже 16 років заміжня за іноземцем, проживаю і працюю в США, сама мама 2 дітей. От тільки ви свою дитину навчаєте англійської, а я своїм українську намагаюсь викладати. Я вам щиро даю пораду не зазубрювати тексти на памʼять, а просто розуміти лексичне значення слів і запамʼятовувати певні фрази і в дитини буде бажання . Якщо у вас гарна англійська то ви своїй дитині не мати зубрьожка а друг, говоріть з нею англійською
автор Трільчиха • вчера в 21:28
Ответ дляСірничок
Так-так!
Тут всі за іноземцем і з освітою
І в 40 років їм пиво без паспорта не продають)
Впізнаю порадницю😁
Дайте згадаю• вчера в 21:57
Да. Конечно норм. Я сыну за оценки доплачивала. И он очень амбициозный. Дочке деньги не интересны. Карманных хватает.
Дайте згадаю• вчера в 21:59
Я вообще считаю если что-то тягу к знаниям услиливает это надо использовать