Там все розмивчато• вчера в 21:26

Порадьте Вашу випічку до чаю просту в приготуванні. Дякую.

Дівчата, доброго вечора.
Не знаю чи зв´язано, но хочеться домашньої випічки.
Порадьте і навчіть, будь ласка.
Клептоманка• вчера в 21:28
Медівник, сирник, кекс.
parele• вчера в 21:28
Простіше шарлотки не знаю))
Невгамовна шахиня• вчера в 21:28
Погуглите бискотти. Готовится очень легко, а если едите по чуть-чуть, то срок хранения в прикрытой таре - месяц
автор Там все розмивчато • вчера в 21:29
Ответ дляКлептоманка
Медівник, сирник, кекс.
Медівник і сирник для мене мабуть складно буде.
Дайте будь ласка, перевірений рецепт кекса.
Ответ дляparele
Простіше шарлотки не знаю))
Поділіться будь ласка, перевіреним рецептом.
Святатабожа• вчера в 21:30
Недавно сделала на кефире.Такой уже бюджетный пирог, но как не странно мои ели, обычно покупаем дорогую выпечку и тортики, наверное все такое надоело
Клептоманка• вчера в 21:30
Ответ дляТам все розмивчато
В ФБ повнісінько на будь який смак
автор Там все розмивчато • вчера в 21:30
Ответ дляНевгамовна шахиня
Справа в тому, що Гугл зі мною не дружить.Дуже часто мене підводивз рецептами ( м´ясними).
автор Там все розмивчато • вчера в 21:31
Ответ дляКлептоманка
В ФБ повнісінько на будь який смак
Мені б перевірений
Ответ дляСвятатабожа
Поділіться рецептом будь ласка
Боневтікла• вчера в 21:36
Муравейник, тертый пирог, запеканка, бисквит, бискоти, желейный, эклеры, киевский торт на удивление один из лёгких в приготовлении, пирожки с маком, сливами, вишней, вафли, кучерявый принц люблю, домашнее мороженое, королевская ватрушка, кексы,курабье, рулеты, ой и шоколадный фондан конечно же и тирамису
автор Там все розмивчато • вчера в 21:32
Ответ дляБоневтікла
Поділіться рецептом будь ласка
parele• вчера в 21:33
Ответ дляТам все розмивчато
3 яйця збиваєте зі склянкою цукру, поки суміш не збільшиться десь в два рази, додаєте склянку просіяного борошна.
На дно форми на пергамент викладаєте яблука, заливаєте тістом, на 180 градусов на 40 хвилин.
автор Там все розмивчато • вчера в 21:33
Ответ дляparele
Дуже дякую
Заместитель Анонима• вчера в 21:35
Величезний противень 2 порції:
1)міксером змішати 6 яєць, 500 г цукру, 200 мл кефіру/ряжанки/ййогурта, 50 мл олії,
2) просіяти 540 г борошна+ пакетик розпушувача. Змішати з попередніми інгрідієнтами.
3) начинка будь-яка: різані яблука, роздзинки, консерввовані вишні, горіхи, що хоч.
Випікати при 160 град 75 хв.

Але якщо робити 1 порцію і форма така, що тісто не високий рівень, то хвилин 50.

Якщо те саме в форми для мафінів, то 35 хв.
Може ще третю?• вчера в 21:35
Можна запитати без підтексту, яка необхідність постійно пити чай з випічкою?
Заместитель Анонима• вчера в 21:36
Ответ дляМоже ще третю?
Ендорфінчиків хочеться в цьому безпросвітному житті.
Не заздріть тьоті• вчера в 21:36
1 стакан кефира, 1 стакан муки, 1 яйцо, стакан сахара, 2-3 ст. л. Хорошего темного какао, 2 ч.л. без горки разрыхлителя, все смешать венчиком и в духовку на 180 С, на 30- 35 минут примерно, зависит от духовки .
Где тут 0?• вчера в 21:37
Ответ дляТам все розмивчато
Дуже дякую
Подивіться ще рецепт на кефірі, це значно простіше
Невгамовна шахиня• вчера в 21:38
Ответ дляТам все розмивчато
https://lasunka.com/blog/italijske-biskotti-prosti...
Чёткий рецепт, ребенок по нему печет, только вместо клюквы любим изюм
Чижик Пижик• вчера в 21:38
Ответ дляМоже ще третю?
Де ви побачили постійно?
Святатабожа• вчера в 21:39
Ответ дляТам все розмивчато
Поділіться рецептом будь ласка
Сейчас поищу
Може ще третю?• вчера в 21:39
Ответ дляЧижик Пижик
Де ви побачили постійно?
Тут
Новорічна пальма• вчера в 21:40
Ответ дляТам все розмивчато
Подивіться кекс Столічний по Госту, в Інтернеті всі рецепти його однакові. Дуже смачно, не багато роботи, але не дуже дешево.
Чижик Пижик• вчера в 21:40
Ответ дляМоже ще третю?
Тут
Де саме?
Може ще третю?• вчера в 21:40
Ответ дляЧижик Пижик
Де саме?
В сраці
Чижик Пижик• вчера в 21:40
Ответ дляМоже ще третю?
В сраці
Тоді питань нема
Клептоманка• вчера в 21:41
Ответ дляТам все розмивчато
Мені б перевірений
Там коментарі є
Ядвига Юсьлегко• вчера в 21:42
Клафуті з вишнею.
У форму змащену вершковим маслом викладаю заморожену вишню без кісточки, десь 300-400 гр і готую тісто. Можна з смородиною, або навіть грушею кубиками, можна з сумішшю ягід. Я люблю саме з вишнею
Тісто дуже просте
100 гр борошна
100 гр цукру
1 ст л ванільного цукру
4 яйця
200 мл теплого молока і в нього шматочок вершкового масла, десь грамів 20, щоб розтануло
Все перемішати, вилити на вишню
В духовку на 180 градусів приблизно 40 хв
Наша взяла• вчера в 21:43
Творожне печиво або потріскане печиво брауні ... це дуже просто і смачно.