Помаранчова душа• вчера в 22:12
А ви як вважаєте правильно що одна подруга розповіла батькам іншої про її життя?
Є нас декілька подруг, дружимо з дитинства. Знаємо батьків одна одної, тісно спілкуємося.
У всіх все + нормально, ніхто нікому не заздрить ( якщо шось). Дві з подруг за кордоном в одній країні живуть поруч. Обоє орендують житло. В першої з сімʼї бабця, дід і мама. Бабці з дідом потрібно повний холодильник їжі, різносолів, пару вид ковбаси, мʼяса, прибирання раз два тижні від жінки яка займається цим професійно. Ремонт в гаражі де стоїть стара машина на якій ніхто не їздить, новий тел щоб дивитись ютуб, туалет на дачі на другому поверсі де вони бувають 5 разів за літо. Мама не працює, в неї постійно невдалий бізнес. Але їй потрокуляри і оправу вона замовляє за 400€ зуби йде лікувати в найдорожчому місці.
В той час їх донька і внучка працює на двох роботах, постійно висилає їм гроші бо ті чуть не присмерті з голоду і розстройства - як далі жити. При тому та спить на матраці на підлозі, нічого толком собі купити не може, працює взагалі без вихідних . Так, дурна треба було на місце їх поставити, але вона не може.
От мама першої подзвонила до іншої нашої подруги запитати чи її мама не хотіла би полетіти в Єгипет, ну подруга їй і вивалила про життя першої, що вона досі не може ліжко купити, що вени на ногах повилазили, що працює без вихідних дівчина.
Чесно кажучи її мамаша трохи блаженна, впала в шок і істерику, плаче ридає, як так, як вона так може жити і чому так. Хоча вона добре знає де вона працює і приблизно скільки заробляє.
Друга каже що не жалкує що розповіла, не може дивитись на те як та паше і світа божого не бачить.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Правильно що розповіла
Ніколи не варто влазити
Помаранчова душа
• вчера в 22:12
Якщо щось, моя позиція: ніколи не варто влазити, але в цьому випадку- правильно що розповіла.
Мао_Мяо• вчера в 22:15
Это ничего не изменит: та баба альтруистка сама выбрала такую жизнь, она так и дальше будет тянуть лямку, потому что по-другому не знает и не хочет.
Помаранчова душа
• вчера в 22:16
Ответ дляМао_Мяо
Я теж так думаю. Але ну може хоч трохи рідні задумаються
Мао_Мяо• вчера в 22:17
Ответ дляПомаранчова душа
На пол часа, потом и дальше будет все как было: потому что они привыкли к комфорту, а вторая - его тащить.
ЧупакабраЗеБест• вчера в 22:18
Ответ дляПомаранчова душа
в чем грех осветить правду? ни в чем. рассказала все как есть . работяга на полу спит, а неработающая п о египатм летает.
Помаранчова душа
• вчера в 22:19
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ну тут люблять писати що потрібно йти повз чужих проблем
ЧупакабраЗеБест• вчера в 22:19
Ответ дляПомаранчова душа
я не согласна с этим.
Сиджу тихенько• вчера в 22:32
Как скучно я живу. Мне вообще никто не интересен из подруг - дальше тех областей о которых мы говорим, ни к кому в душу не лезу
Помаранчова душа
• вчера в 22:32
Ответ дляСиджу тихенько
При чому тут ви і ваш висер?
from Ukraine• вчера в 22:37
Яка різниця, мамаша прилюдно поридає і знову займеться своїм життям, бо їй наплювати.
Я Вас не боюся• вчера в 22:42
Я вам так скажу, якби мені подружка, що сидить на шиї у своєї доньки, запропонувала в Єгипет, то вона теж була б послана давно і надовго. І мені все одно чи влаштовує таке її доньку, мене зацікавило б чому подругу це не тригерить. Фу з нею їхати, висказала би або б точно спитала на які шиши вона збираєттся відпочивати
Сиджу тихенько• вчера в 22:43
Ответ дляПомаранчова душа
При чому тут ви і ваш висер?
Ого
Вот это поворот 🤡
Не зря вашей теме клоунов поставили - вот где настоящий высер, тупица
Вот это поворот 🤡
Десь так, але...• вчера в 22:45
Ответ дляСиджу тихенько
Ого
Вот это поворот 🤡
Удалено администрацией...
Сиджу тихенько• вчера в 22:46
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
Нах она мне надо. Пойдет снова кому-то жаловаться, как в теме.
Павлик морозов йопта
Свекруховна• вчера в 22:53
Ответ дляПомаранчова душа
Не задумаются!
ДлинноНожка• вчера в 23:02
Ответ дляЯ Вас не боюся
Среди таких теток прямо соревнования,кто больше высосет из детей
Оч@ров@Шк@• вчера в 23:14
Ответ дляПомаранчова душа
Чего вы влезли? Откуда вы знаете что она на полу спит? Может она спит на неудобной кровати. Чего вы испорченный телефон, влезает в чужие семьи. Нет слов.
Помаранчова душа
• вчера в 23:15
Ответ дляОч@ров@Шк@
Куда я влезла?
Ну коли ти не бачиш в людини в спальні ліжка, то очевидно що там його немає
Оч@ров@Шк@• вчера в 23:17
Ответ дляПомаранчова душа
Куда я влезла?
Боже, вы как та свинья. Везде свой пятак засунете.
Помаранчова душа
• вчера в 23:16
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ну ви можете експерт по свинях, видно
Оч@ров@Шк@• вчера в 23:17
Ответ дляПомаранчова душа
Ну ви можете експерт по свинях, видно
Я не понимаю зачем вы сплетни о человеке разносить который пашет круглосуточно.
Помаранчова душа
• вчера в 23:18
Ответ дляОч@ров@Шк@
Лягайте спати
Десь так, але...• вчера в 23:37
Ответ дляОч@ров@Шк@
100% Поэтому у нее так подгорает Ж на ваш коммент.
Заметили как она себя проявила в комментам? Отож.. змея еще та
Десь так, але...• вчера в 23:38
Тупица-авторесса, что ты скарги давишь? Павлик морозов ахахахах