Соня-сонятко• сегодня в 10:50
50 тис на родину хватить?
Чи мало?
Санька-4b93• сегодня в 11:44
Ответ дляГрабля
Я не знаю кому це багато. Сьогодні просто забігла в сільпо. Майже 900 грн. Легенький пакетик
Смотря что брать. Если крупы и картошку с капустой, то вполне большой пакет получится.
Зоя Жорівна• сегодня в 11:55
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну так это ж не значит, что вы ежедневно всего по 100 грн тратите. А то макарошки только купила, а позавтракала печенкой, маслом, сыром 😂 что Бог послал ….
так це, мабуть, до того, що тут пишуть - зайшла за хлібом, стратила 2 тищі. То треба ж розуміти, що часом взагалі нічого не купуєш, різні дні бувають.
Подруга в мене нарікає, що ніяк не виходить їй тратити в день менше 4000грн, але тратить, бо вони є. Не було б тратила б менше - все.
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 11:53
Ответ дляЗоя Жорівна
Да, так и есть. Если делать закупку раз в неделю, то отпадает практически необходимость что-то докупать, это выгоднее, чем каждый вечер забегать купить что-то на ужин. Ну максимум хлеб, фрукты в течение недели докупить.
Даха-сваха• сегодня в 12:25
Ответ дляСоня-сонятко
Пишуть мало.Добре живете!
Тут питання чи власне житло чи на оренді. І скільки чоловік в родині.
Даха-сваха• сегодня в 12:26
Ответ дляЯсамаякрасивая)
50 це сукупний дохід на місяць?
50 це на харчі?
50 це на харчі, здоров´я, комуналку, інтернет, Турцію?
50 це на харчі?
Яка Турція на родину з доходом 50000?
БершкомангоЗар• 2 часа назад
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Уже после тезисов про 2 машины в семье и ничего расписывать не буду - там всё понятно)
Это, кстати, один из золотых стандартов на Советчице.
В любой теме про достаточные или недостаточные доходу обязательно возникнет сообщение, и не одно, где обязательно будет указан доход ниже среднего и машина/машины.
Я пару раз спрашивала, как вы умудрились с общим доходом 1000 долларов в месяц на 2+1 или даже 2+2 купить, а потом обслуживать машины - и никогда не получала вменяемых ответов. Только однажды женщина написала, что родители продали бабушкин дом и подарили машину им на свадьбу 10 или 12 лет назад. И они на ней так и ездят. Вот это единственное, что было похоже на правду.
Найщасливіша• 2 часа назад
Ответ дляМетелики на душі
Потому что это мало
Мало, багато, все відносно. Залежить від того скільки у вас є зараз і з ким ви себе порівнюєте.
Найщасливіша• 2 часа назад
Ответ дляСанька-4b93
В мене з меншої суми виходить більше ніж картопля і капуста. На 50 ми ікру б їли, ложками, на сніданок
Найщасливіша• 1 час назад
Ответ дляБершкомангоЗар
Ви помиляєтесь, цілі і пріоритети різні. Перше авто ми взяли в кредит, на друге кошти взяли в борг і продали перше авто. В нас ніколи не було доходу в 50 тисяч. В нас не було поїздок за кордон тричі на рік і приватних шкіл для сина. Авто зараз не свідчить ні про що, будь-хто його може придбати. Немає ніякого обслуговування авто до 5років, якщо машина з салону. Заміна масла і заправка.
Найщасливіша• 1 час назад
50 тисяч це дуже мало для людей з великими запросами і очікуваннями, 50 тисяч це багато для тих в кого мінімалка. Як на мене особисто, достатньо для того щоб закрити всі базові потреби 3 людям. Без брендів, відпочинку в Буковелі і островах, без трьох авто і трьох квартир в столиці, які потребують термінових ремонтів, без приватних садочків і шкіл.
Грабля• 1 час назад
Ответ дляСанька-4b93
Каші я купую раз на місяці. Картопля і капуста є +домашні
Ясамаякрасивая)• 1 час назад
Ответ дляМетелики на душі
Там где кацапов разводят?
Більше офісних приміщень і працівників ви не знаєте?
Ясамаякрасивая)• 1 час назад
Ответ дляНайщасливіша
Кабачкову кавовими, чи кетову?
Бо баночка кетової 500 гривен, а там дві столові ложки
Ясамаякрасивая)• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Тепер я хочу салату зі свіжої капусти, а обід через півгодини
Грабля• 1 час назад
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вона тверда зараз. Я люблю просто тушковану з морквою на воді. Прекрасне джерело клітковини
Ясамаякрасивая)• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Вже молода є по 80.
Ну, от. Вечором йду за капустою і перцем