Шалена красуня• вчера в 11:12
"блогер", який «зливає» у соцмережі позиції ЗСУ
*СБУ повідомила про підозру ще 4-м псевдоблогерам, які «зливали» у соцмережі позиції ЗСУ*
Служба безпеки викрила нові факти несанкціонованого поширення даних про дислокацію та бойову роботу Сил оборони у різних регіонах України.
Питання в першому повідомленні.
Проголосуйте,будь ласка,як ви вважаєте,така інформація,яку викладає " блогер" є злочином,чи ні?
Питання в першому повідомленні.
Результат:
вже голосів:
16 (76.19%)
Так
5 (23.81%)
Ні
Шалена красуня
• вчера в 12:13
Ответ дляНе кую, не мелю
Так он о своем доме пишет. О тех кто совершает военные преступления. Вот засядут в ваш, тоже напишите
А хто саме ’ совершает военные преступления’?
Не кую, не мелю• вчера в 12:14
Ответ дляШалена красуня
Он же написал. Невнимательно читали?
Верочка 100%• вчера в 12:15
Если прям позиции светит, ротации - это госизмена однозначно. А если в сообщениях Киев упоминает или о Десенке (которая река) пишет, ну такое... но особо ръяные граждане, как в комменте 6, без разбору уже б всех порасстреливали - тяжело наследие совка.
Шалена красуня
• вчера в 12:15
Ответ дляPrervana
Погуглите
Погуглила.Далі?
Хай продовжує писати? Ви вважаєте,що то все норм.
Шалена красуня
• вчера в 12:17
Ответ дляНе кую, не мелю
Он же написал. Невнимательно читали?
Он нічого не писав,писала вона
Шалена красуня
• вчера в 12:19
Ответ дляВерочка 100%
Вона пише не про Київ,а про Ізюм,маленьке містечко Харківської області,де зараз проходить фронт.І коли вона повідомляє,що в будинку Стєпанових відбувається ротація,хто і скільки зайшли і скільки вийшло-то дуже легко визначити,який саме це будинок.
Не кую, не мелю• вчера в 12:20
Ответ дляШалена красуня
Он нічого не писав,писала вона
Та пофиг. Суть то ясна
Хочу наколоти губи• вчера в 12:40
Ответ дляШалена красуня
Ви юрист? Питання до юристів,як видно в розділі теми
Ви погано розумієтеся на тому, що порушили правила форуму з розміщення теми про війну? І ви ще хочете якихось коментарів юристів? Ви ж он не здатні одне речення зрозуміти, доволі чітке
Шалена красуня
• вчера в 12:50
Ответ дляХочу наколоти губи
Це ви порушили правила форуму,коли розводите флуд в темі і переходите на особистості.
Шалена красуня
• вчера в 12:52
Ответ дляНе кую, не мелю
Та пофиг. Суть то ясна
Так,суть ясна,що кацапам нема чого робити на українському форумі,а Настям з Донецька,які зневажають ЗСУ місце у в´язниці,а не під українським захистом в UK
Хочу наколоти губи• вчера в 12:52
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи• вчера в 12:58
Ответ дляШалена красуня
Ви заяву вже написали, чи єдине на що здатні, то анонімно на форумі базікати?
Не кую, не мелю• вчера в 13:00
Ответ дляШалена красуня
Удалено администрацией...
Шалена красуня
• вчера в 13:08
Ответ дляХочу наколоти губи
Удалено администрацией...
Вам не набридло порушувати правила форуму?
Шалена красуня
• вчера в 13:08
Ответ дляХочу наколоти губи
Так,написала вже давно
Шалена красуня
• вчера в 13:08
Ответ дляНе кую, не мелю
Удалено администрацией...
Хочу наколоти губи• вчера в 13:15
Ответ дляШалена красуня
Так,написала вже давно
То відкрите кримінальне провадження? На якій зараз стадії? Ви,як заявник, маєте знати
Хочу наколоти губи• вчера в 13:15
Ответ дляШалена красуня
Спочатку ім´я вкрийте тему, яка порушує правила форуму. Чи ви хочете аби я окрім теми, ще й ваші дописи на цей рахунок розібрала?
Шалена красуня
• вчера в 13:18
Ответ дляХочу наколоти губи
Я без вас розберуся,що мені відкрити і коли.
Всьому свій час.Зараз от відкрила цю тему
Шалена красуня
• вчера в 13:18
Ответ дляХочу наколоти губи
Ви не адмін,щоб мені вказувати в якому розділі створювати тему.