Чемна панночка• 10 февраля в 13:49
Инвалид 2 гр уволился, какое пособие может быть?
Ситуация следующая. У родственника онко заболевание, с работы уволился как раз, пишет заявление. Выплаты по инвалидности еще не оформил, не все документы в порядке. Проблема в том, что человек сейчас в плохом стояннии, почти не ходит, плохо себя чувствует. Но жить за что то нужно. Варианты: оформить помощь с центра занятости, у него стажа не много официального, но 3 последних года есть, хоть и числился почти на минималку. Или же не надо увольняться и оформить больничный? Кто этот больничный выплачивает? ФСС или работодатель, если это длительный больничный?
Чемна панночка
• 10 февраля в 15:04
Ответ дляЗоркая Зорро
тобто шеф по суті дарував йому мінімалку по-люські, адже чоловік не працював і лікарняний чомусь не оформлював. А тепер ви того шефа перед фактом ставите, плати лікарняні (перші 5 днів і потім 22% ЄСВ з усіх лікарняних від ФСС). люди такі люди....
ви дивна... Так а що людині з голоду вмирати?
лікарняні не оформлював бо з шефом так домовились
Зоркая Зорро• 10 февраля в 15:04
Ответ дляЧемна панночка
то ви допоможіть. Чому йому має допомагати чужа людина, яка і так допомогла
Пирожкиня• 10 февраля в 15:04
Ответ дляЧемна панночка
а Вы пенсию по инвалидности оформляли? Просто интересно на сколько много там надо бумажек собирать?
после 4 месяцев больничного бумаги передаются на комиссию. получаете инвалидность в принципе без вопросов
Пирожкиня• 10 февраля в 15:05
Ответ дляЧемна панночка
он не хочет в палеативное отделение по определенным причинам(
- Закрий рота і слухай уважно. У вас немає шансів вижити. Ви збираєтесь і їдете в паліативне відділення.
Я кричу на неї від безсилля і страху. Хоча ніколи раніше не підвищувала голос. Вони кілька років всупереч всім прогнозам живуть вдома. Його легені відмовили давно. Ще рік тому його б врятувала трансплантація, але він від неї відмовився, а я не змогла вмовити. Зараз не врятує нічого. Кисневий концентратор дає можливість дихати, але вимкнення світла навіть на півгодини для нього вже фатальне.
Вона бігає весь час заряджати станцію в кафе біля будинку, або на Нову Пошту. Щастя, що станція є. Щастя, що не відмовляють. Але світла в тому графіку, в якому воно є вже не вистачає. Вона розряджається швидше, ніж з´являється рятувальна година світла, аби встигнути зарядитись.
На минулому тижні в них зникло опалення. Щастя, що квартирка маленька. Кухня гріється газом, а кімната - кисневим концентратором. І все одно дуже холодно.
На минулому тижні вона зламала руку. І я б нічого про це не дізналась. Вона б продовжувала тягати зарядну станцію однією рукою, втрачаючи свідомість від болю, якби мені не зателефонували їх дальні знайомі.
- Та ти не хвилюйся. Ми впораємось. Комусь же ще важче, ми якось розберемось - звично тараторить вона в слухавку.
- Закрий рота і слухай! - кричу я у відповідь ...
... На наступний день вони вже у паліативному відділенні. При всій моїй глибокій впевненості, що вдома завжди буде краще, це - питання виживання. Для них обох.
- Ми в раю...- пише вона мені через кілька годин, - Ми в раю...
Ми зігрілись, нарешті. І тут весь час є кисень. Він спить. І я піду спати. Цілую тебе. Ми в раю...
Чемна панночка
• 10 февраля в 15:06
Ответ дляЗоркая Зорро
багатьом допомогли???
при чому тут допомагати?? йому вони по закону положені ті лікарняні - то нехай держава платить. Он в Європі роками платять і нічого. Що людині з голоду вмирати під забором чи шо??? гля які грамотні
Пирожкиня• 10 февраля в 15:06
Ответ дляЗоркая Зорро
смешно. минималкой отделался,это 6 тысяч на руки. ничего не потерял. а по больничному тыщ 30 получалось бы. если на то пошло, 6 штук водитель мог бы ему и вернуть, если такая песня.
Зоркая Зорро• 10 февраля в 15:07
Ответ дляЧемна панночка
багатьом допомогли???
ну то ж ви намагаєтесь допомогти ЗА ЧУЖИЙ РАХУНОК. по закону він 2 місяці не працював і кошти отримував?
Чемна панночка
• 10 февраля в 15:09
Ответ дляЗоркая Зорро
Удалено администрацией...
Зоркая Зорро• 10 февраля в 15:09
Ответ дляПирожкиня
так чому ця людина не оформила лікарняний два місяці тому??? і що значить ’минималкой отделался’? РОБІТЬ СПОЧАТКУ ВСЕ ПО ЗАКОНУ, а не будьте хитрожопими. І ще: не діліть чужі кошти
Пирожкиня• 10 февраля в 15:10
Ответ дляЗоркая Зорро
водители обычно не сильно умные в плане законов, их дело маленькое. а вот хозяин тупо пропетлял. И сейчас хочет уволить и выкинуть с глаз долой. Это удобно, для него, кнш.
Пирожкиня• 10 февраля в 15:11
Ответ дляИз Виа-гры
Вони мають перевести його на іншу роботу. Може сторожем, гардеробником.
Бо центр занятості це точно не те місце де йому допоможуть.
А що рідні?
наше предприятие говорит: а у нас нету.
нету другой работы, просто не-ту.
и все
нету другой работы, просто не-ту.
и все
Зоркая Зорро• 10 февраля в 15:12
Ответ дляПирожкиня
та скільки ж того розуму потрібно: захворів-іди на лікарняний
Пирожкиня• 10 февраля в 15:13
Ответ дляЗоркая Зорро
хз,зашугали може. он и сейчас готов уволиться и питаться святым духом
Пирожкиня• 10 февраля в 15:13
Автор, но больничный вроде платят с задержкой, ну раньше платили. не сразу дадут крч
Чемна панночка
• 10 февраля в 15:15
Ответ дляПирожкиня
Да, ось тут Ви праві, нажаль. Чоловік просто не знав як потрібно все оформити а тепер шеф вимагає заяву
Пирожкиня• 10 февраля в 15:17
Ответ дляЧемна панночка
просто идет в поликлинику с документами или его мама к участковой и открывает больничный без этого товарища. и лежит дома с больничным, если претензии от хозяина- бросить трубку, или не брать
Женщинас• 10 февраля в 18:06
Ответ дляЧемна панночка
Шефу його краще звільнити за прогул.
Ласковая_львица• вчера в 19:15
Ответ дляПирожкиня
Лікарняні то по суті середня зарплата, якщо хворий ’числился почти на минималку’ як пише автор, то звідки б взялося 30 тисяч?
Ласковая_львица• вчера в 19:20
Ответ дляПирожкиня
Не така вже велика затримка.
Головне- оформити й щоб підприємство нарахувало ті лікарняні, а виплата буде рано чи пізно. Якщо не сам хворий, то родичі її отримають(