Місячне Сяйво• 10 февраля в 15:54
Рошен 40грн за 1 шт маленькую вишенку
Перша скрипка• 10 февраля в 21:32
Ответ дляКозяка-маляка
Навіщо вам ’несмачний бельгійський шоколад’, як є рошенівська вишня в шоколаді по майже 8 тис грн.?
Ви ж не дози якісь їсти цукерки зі справжніх какао бобів по 5тис грн, правда? Навіщо платити менше, як можна платити більше за солодку плитку чи кондитерську глазур? Але окрім вас є і інші ваші співвітчизники, які не можуть платити більше, ніж заробляють. І драти з людей такі гроші за те, що коштує явно дешевше, то нечесно. Але з підтримкою таких як ви, можливо. На жаль.
Для них є інші види солодощів, чи й не біда. Виробник випустив продукт, заявлений як люкс сегмент. З якого милого він має бути доступним ’всім співвітчизникам’? Бо це національний виробник? Вибачте, це десь взагалі працює? І так, мене не цікавить склад, мене цікавить смак. І смак бельгійського шоколаду (того, що я їла, к всякому разі) мені особисто не подобається. Що не заважає йому коштувати шалених грошей. А українському продукту чомусь зась коштувати дорого
Звісно, це ж не ’імпортнє’.
А щодо купівельної спроможності ’пересічного співвтстзника’ то це до кого питання? Бо при баризі продукцію Рошен могли дозволити собі навіть пенсіонери.
Звісно, це ж не ’імпортнє’.
МинерАлочка• 10 февраля в 21:34
Ответ длякак тебе такое илон маск
Офигел уже петя
Что там кураторы?
Фас уже дали команду?
Не ежте его конфет.
Фас уже дали команду?
Не ежте его конфет.
Йосип_молодий• 10 февраля в 21:35
Ответ дляКозяка-маляка
Ви не відмінусували податки і військовий збір. Не вистачить.
Це так. А ще ЄСВ.
МинерАлочка• 10 февраля в 21:36
Ответ дляЦаревна в уггах
И подавится. Аминь
Удалено администрацией...
МинерАлочка• 10 февраля в 21:38
Ответ дляЦаревна в уггах
Вы за него не переживайте, он не обеднеет. Липецкая фабрика там работает ещё
Зачем так плоско врать?В это уже никто не верит и давно.
МинерАлочка• 10 февраля в 21:42
Ответ дляАнтиТанкист
В Україні, точно дешевше рошеновского дерьма
Рошен експортируэтся в 95 стран.Живите с этим.
Попа как у Кардашьян• 10 февраля в 22:12
Ответ дляКозяка-маляка
Ну якщо цукерки одного типа, то це максимум Леонідас треба брати (об´єктивно, він вищий за якістю за Рошен). То якщо їх порівнювати, то Рошен програє за всіма параметрами, крім оформлення магазинів - це у них на одному рівні. Все решта - мінус
Сьогодні трапилося на очі відео, де нутріціолог аналізувала склад цукерок, які можна знайти на полицях в магазинах . Так от майже всі Рошен просто категорично не рекомендовано споживати з-за великої кількості пальмового масла та замінника какао масла , тобто абсолютно неякісний продукт . Бо її складники на перших місцях у списку( а це ,як відомо ,свідчить про їх перевагу в продукті). Більшість желейних рекомендована до споживання( рошен). Тобто це не була антиреклама .
Зефір - ок, польський Ведель - ок, Мілка, Лайон, Тофіфі - не дуже.
Відкушу все що стирчить• 10 февраля в 22:54
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ответ дляАнтиТанкист
Ответ дляЦаревна в уггах
буреЛОМКА• 10 февраля в 23:10
Дівчата, замовляю цукерки пригощайся, гоща, смачні, є доставка, колись пригостили і на роботу хлопець теж приніс, смачні, в них і пастила для діток є. Не реклама, сама замовляю не перший раз і на подарунки теж.
Вподобайден• 10 февраля в 23:40
Ответ длябуреЛОМКА
Там кондитерська глазур , а не шоколад
Чучало яблуні• 11 февраля в 00:13
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Так а якісь шоколадні цукерки хвалили? Бажано наші вітчизняні.
Попа как у Кардашьян• 11 февраля в 07:28
Ответ дляЧучало яблуні
З рошенівських можна їсти ліщину ( склад не найкращий, але кращий з гірших ), желейні, корівка так собі , зефір має гарний склад у більшості виробників . Запамʼятала, що кіндери та Рафаелло не бажано вживати. Харківський віночок має гарний склад . І практично всі з мусом( пташине молоко)
Я тертий жук• 11 февраля в 09:03
Ответ дляЗрадорозганячка
То брюсельський шоколад на посиланні, а мова йшла про бельгійський, але деяким, хто був у Брюселі, какаяразніца
Брюссель - столиця Бельгії
АнтиТанкист• 11 февраля в 10:20
Ответ дляМинерАлочка
И что??? Мало ли дерьма экспортируется
Садова гойдалка• 11 февраля в 18:30
Ответ дляМетелики на душі
А чому?
Наверное 52 грамма, тогда может быть
Метелики на душі• 11 февраля в 19:27
Ответ дляСадова гойдалка
Наверное 52 грамма, тогда может быть
Та ну, не чудіть. Шоколадний зайчик рошен 25 грамів. Ви хочете сказати, що одна черешенька може важити, як два таких зайці?? 52грами - це більше ніж пів шоколадки