грешница кающаяся• вчера в 16:45

І ось ці людожери, і геноцидники Українського народу, пишуть і приймають закони

І ось ці людожери, і геноцидники Українського народу, пишуть і приймають закони в Україні!
«Від «бусифікації» суспільство нікуди не подінеться: мобілізаційного ресурсу залишилося лише на півтора
роки,»- заявив нардеп Руслан Горбенко (доречі колишній міський депутат від «Партії Регіонів».. але народним депутатом став від «Слуги народу»).
А що буде через півтора року?
Знищена країна і знищений генофонд. Мобілізація жінок і дітей?
Бо ви точно воювати за країну не підете ніколи!
Ви з награбованим просто втечете із країни?
Залишивши її в руїнах.
А давайте зробимо так:
З вас депутатів знімаємо мандат, проводимо вибори.
І у тих із із вас, хто не пройде у ВР, буде два варіанта: Або вʼязниця за вкрадені гроші, корупцію під час війни на крові людей, і антинародні закони, які ви на приймали в порушення Конституції.
Або на фронт, в штурмовики. Рядовими…
А також як «справжні патріоти», привозите своїх повнолітніх дітей і рідних із закордону, і теж вони йдуть воювати.
Бо ви всі великі «герої», знаючи, що застраховані мандатом, знаючи що поки йде війна, на фронт самі не підете, але при цьому вирішили, що можете посилати громадян України, наче це ваші кріпаки і власність, і воювати чужими життями.
Але своїми шкурами ніколи не пожертвуєте.
Людські життя зараз називаюсь РЕСУРС!
Вдумайтесь, ресурс.. наче це якась річ і іграшка!
Постійно пишуть: Людей не вистачає… людський ресурс закінчується.
Так просто, наче люди, захисники, це якийсь витратний матеріал
Тобто весь план їх «перемоги» це просто воювати поки є люди!
Ви просто вдумайтесь: Їх план, воювати ПОКИ Є ЛЮДИ!
А що далі?
Ну от реально адекватне і логічне питанння! А далі, коли людей не буде вже (чоловіків).
Примусова мобілізація для жінок і дітей?
Добре, а що буде коли і жінок і дітей не залишиться?
Тобто весь план війни цих «потужних» тилових героїв, це просто стерти всю націю і генофонд країни в крові!
Воювати «людьми», поки хтось ще є!
А що буде після, коли людей здатних воювати вже не буде!? Все одно окупація країни, бо вже не буде кому воювати фізично!?
Тільки зі знищеною нацією, стертими в попіл містами і знищеною державою!?
Я, як і мільйони інших ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, просто вимагаємо показати реальний план перемоги, реальну СТРАТЕГІЮ ЦІЄЇ ВІЙНИ, від цих незламних псевдопатріотів.
Не популізм, не брехню і пропаганду!
А реальну картину!
Що крім закидання людей наче мʼясом вони можуть запропонувати. Ще й проти країни, де людей в 3-4 рази більше, як і ресурсів для війни.
І будь яка людина із здоровим глуздом розуміє, що війну на виснаження нам не витримати. Ніяк. Ну фізично, ні фінансово.
Тому ще раз питаю таких, що буде після?
А питання в тому, що їх не цікавить, що буде потім. Через рік, два…. В якому положені і становищі буде країна і населення!
Нещодавно доречі Депутат так званий Костенко заявив, що треба мобілізувати в місяць не 30 тис. як зараз, а 60.
Тобто ви розумієте МАШТАБ ВТРАТ ЛЮДЕЙ!
І вони, замість того, щоб технологічно оснащувати армію, щоб берегти людей. Забезпечувати усім.
Більше думати, як воювати технікою (маштабувати дрони і інше), щоб берегти людей.
Залучати за гроші закордонних найманців.
Єдине що вони придумали, це закидати фронт людьми! Ловити людей як скот. Просто наче це іграшки якість.
При чому людьми, без мотивації, і які часто не хочуть воювати і йди в армію не через те, що не хочуть захищати країну.
А тому, що повністю розчарувались у владі і системі, бачачи реальність: поки одні вмирають, інші на їх крові крадуть мільярди.
І рівень СЗЧ і цифри говорять самі про себе!
Вони не вирішують проблеми! Вони їх посилюють до катастрофи!
Можливо тому, що це теж їх план. Довести країну до краху, і потім перекласти всю провину на «поганий народ» і «ухилянтів» (якими вони доречі самі і є в першу чергу).
Але не на себе! Просто зняти із себе відповідальність за катастрофічні провали в державному управлінні. За свою тотальну корупцію і все інше.
Їм головне утримати владу побільше, щоб накрасти.
А що буде із країною після, і з людьми, їм плювати.
Бо вони і їх сімʼї потім спокійно втечуть з награбованим!
Це єдина влада, яка відноситься до людей як до мʼяса і ресурсу.
Який повинен забезпечити їх мирне, заможне і щасливе життя.
Вони будуть жертвувати вами і вашими дітьми. І їм плювати скільки для цього ще людей треба покласти.
Перемога- це коли збережено націю, людей, майбутнє, державність і можливість жити, а не виживати. А не втопити всю націю в крові, або війна просто заради війни! Без стратегії, реального погляду на ситуацію.
Люди хочуть бачити не лозунги, не пусті плани «перемоги, незламності.. стійкості» , а відповідь на просте й чесне питання:
ЯКИМ шляхом ми йдемо, і що буде ПОТІМ?
Бо саме народ- носій влади, і без народу не існує жодної держави.
А якщо влада цього не розуміє, то вона втрачає моральне право нею бути.
Я розумію, що багатьом комфортно слухати пропаганду, брехню і потужні ілюзії.. ніж болючу і неприємну правду.
Куди приємніше слухати персон, які обіцяють золоті гори і потужні перемоги!
І факт не в тому, що мені чи комусь ще хочеться озвучувати болісну реальність, чи приємно це говорити.
Всі ми хочемо для України найкращого. А для ворога справедливість.
Але нажаль, реальність часто дуже відрізняється від наших бажать.
І Світ не такий справедливий, як всім того хочеться.
І якщо ігнорувати цю реальність… можна в своїй ілюзії дійти до того, що людина перестає бачити реальність, навіть коли катастрофа стає очевидною.
Вони знищують країну і населення. І робить це не тільки ворог зовні.. а і всередині країни! (скопировано)
АдляВасЯникто• вчера в 16:50
Рассматривают закон чтобы блокировать карты уклонистов.
Елена1265• вчера в 16:50
Вообще не понимаю, к чему эта простыня. Все и так все видят и понимают, но сделать ничего не могут. Никто нас не слышит. Хотелось бы почитать о реальных вариантах решения описанной проблемы, а не очередной опус
Елена1265• вчера в 16:51
Ответ дляАдляВасЯникто
И что? Нал еще не отменили, к счастью
r25-1• вчера в 17:00
и....все они купят или уже удостоверения и отсрочки.
автор грешница кающаяся • вчера в 18:02
Ответ дляЕлена1265
Уже сказать,что не все так, как свистят на всех новостных украинских каналах и не так, как украинские власти пиаряться,что все хорошо и что МЫ можем все это до бесконечности терпеть-это уже дело.Что бы больше людей задумалось куда мы падаем.Не молчите.Говорите правду.Не бойтесь никого.