Донька подруги• вчера в 12:58

Чому з однією чоловік хамло, а з іншою котик? Що залежить від жінки?

Дівчата, ну темами про мого чоловіка і його приколи я тут вже набридла, не буду. Коротко - готую ґрунт для відступу собі.
Але знаєте про що подумала, як так виходить, що один і той самий чоловік з різними жінками різний. Приклад - моя сестра розвелась, бо він і нахамити міг, і укрити матом і все тягла сама, і в іграх зависав днями. Зараз у нього інша дружина і каже працюють в суміжних відділах, то він котик. Турботливий, уважний і в розмові видно, що не посміє їй рота заткнути посеред розмови, як це не раз було з першою дружиною.
Задумалась про те, наскільки в цій ситуації багато залежить від самої жінки. Бо здавалося б хам він всюди хам, але ні, не з усіма.
Тому і цікаво, які вони, ті жінки, і як себе поводять, що і хамство припиняється і гівно стає біля не цукеркою?) хтось помічав?
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 13:43
Ответ дляНетутешня
Це ж не кожен день , а кожен день здержуватися всюди...не може людина.
Всюди не будет. Но дома жена хамить не даст
Булькаю• вчера в 13:43
Може нова дружина його в стійло поставила і він мекнуть боїться
Вчителька з мікрорайону• вчера в 13:44
Ответ дляГалябалована
Так психопаты не меняются. Они могут надевать маску, пока им выгодно. Взрослый человек в принципе уже свою психику не изменит. Люди любого пола в целом редко задумываются над этим потому что их база уже сформирована. Они почти всегда действуют автоматически. И если у человека уже есть склонность к насилию, абьюзу, то она будет так или иначе проявляться. Поэтому такие люди разные с разными людьми. Они как хамелеоны, меняют себя под собственный комфорт. Но темная сторона у таких никуда не девается. Другое дело, что многие женщины склонны не замечать этого у мужчины. Или закрывать глаза не какие-то проявления.
Ви знаєте. Я познайомилась зі своїм чоловіком.
Ну це Боже створіння. Ласкавий, уважний, ввічливий.
Тільки не хотів знайомити зі своїми друзями.
Але як не крути близькі відносини і я так чи інакше стикнулась з його друзями. Я я просто уху їла з якого він середовища. Бандюки 90.
Я вже зібрала сумки
А він плаче на колінах.
Каже - та чорнуха не моє життя. Я тебе побачив. Ти просто світло в моєму житті.
Я йому кажу даю тобі шанс. Без права на жодну помилку.
Вже 25 років пройшло. В нашій сім´ї навіть слово дурак не вживається.
Галябалована• вчера в 13:48
Ответ дляБулькаю
Да, пока жена не оказалась в нижней позиции. А обстоятельства разные бывают. Уязвимости. Пока ему удобно, будет изображать из себя телёнка. Но если в анамнезе у него уже есть случаи унижения женщины и ее обесценивания, то это как бомба замедленного действия. С такими изначально лучше не связываться. Ненадежные товарищи.
Одна_на_всей_планете• вчера в 13:49
Сестре он наверное тоже не с первого свидания хамил. Ну и плюс возраст, тестостерон падает, уже не такие агрессивные может становятся.
ПриснитсяЖЕ• вчера в 13:50
Ответ дляГалябалована
Ну там вище, чудесне перевтілення з чоловіка який бився з дружиною 8 років, в янгола. Єдине питання, на який ти над нею знущався стільки часу, витрачав її час? Теперішня дружина навіть пишається цим фактом. Несе як прапор. Зі мною не такий.
Галябалована• вчера в 13:51
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну такие женшины рискуют. Если дотянут до 60 где-то, мужика. То там они уже более менее успокаиваются. А если молодого брать с анамнезом, то риски прямо очень высокие.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 13:53
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Він таки дно і нічтожество, якщо обирав її бити, а не залишити.
Так если женщина кидается с молотком на мужа ему стоять и ждать смерти? Нет конечно. Уходил сто раз. Прибегала мирится - двое детей . Как же дети! Они тебя любят. Она психопатка как из учебника. Эмбер Хёрд собственной персоной. В конце концов он развелся и ушёл.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 13:55
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ні послати нах треба один раз. Але одного разу для такого як ваш чоловік, було недостатньо. Потреба була в тому, щоб знищувати свою жінку фізично довгих 8 років.
Чиво чиво он её так уничтожал что спустя 17 лет она написывает с новых номеров ему в вайбер
Наполеон Бонапарт• вчера в 13:56
Не знаю, важко відповісти, сама замислилася над цим недавно, бо у моєму житті було два приклади. Перший- колишній чоловік, він ніколи не смів сказати матом на мене чи підняти руку( не дай Боже), з наступною своєю дівчиною було рукоприкладство, дійшло до суду. І колись залицяльник у мене був, дуже уважний, турботливий аж занадто, як курка-квочка. Після розриву женився доволі швидко, жінку бив, вона втекла від нього з дитиною, зараз у розшуку.
Галябалована• вчера в 13:58
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А развелись чего с первым и со вторым разорвали отношения?
ПриснитсяЖЕ• вчера в 13:59
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Давайте тоді своїми словами називати, нещасна жертва домашнього насилля, ваш чоловік. І дітей двох він зробив під примусом і бив він її виключно захищаючи власне життя, 8 років. Серйозно?
ПриснитсяЖЕ• вчера в 14:04
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Жінка може бути хворою, але це не давало йому прав її бити. До лікаря міг завести. Немає ніякого приводу для побиття жінок в родині. Нещасний ваш пиріжечок, ще не таке вам розповість. Нарешті він знайшов собі мамку, які можна плакати на плечі.
Наполеон Бонапарт• вчера в 14:00
Ответ дляГалябалована
Перший пішов до тієї жінки, яку потім бив. Другого я сама кинула, набрид турботою, хотів більшого, а у мене на нього не «стояло», тому дала йому шанс знайти свою людину.
Нетутешня• вчера в 14:01
Хочете прикол автор. Чоловік став читати тік ток і тільки на 15 річному досвіді він дізнався у якось так токера що дружина - найрідніша людина у його статусі. Бо батьки не вічні, діти виростуть підуть..
Нетутешня• вчера в 14:02
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну вот - для кого-то оскорбление а кому-то обычные разговоры. Причём её это прямо сильно задело если она готова к разрыву.
Вона схоже в той час займалася виставлянням кордонів.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 14:02
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А вы чего с ним развелись?
Нетутешня• вчера в 14:02
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Я не думаю, що вона була готова до розриву але повела себе так, бо вона тоді за його рахунок жила і на його території і свого нічого не мала ні роботи ні грошей тільки батьки.
Нетутешня• вчера в 14:03
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Реально під лавку треба
Нетутешня• вчера в 14:03
Ответ дляБулькаю
Може в неї щось дуууде гарно виходить?
ВундерКИНГ• вчера в 14:04
Ответ дляПАЦАНКА О
Мій чоловік в попередній стосунках не те що хамив, а ще міг і руку підняти. За 21 рік спільного життя зі мною він один раз буркнув під носа ’сука, тобто не в обличчя’, і те я йому періодично згадувала протягом життя. Більше ніколи і нічого в мій бік не дозволяв собі, але і я, які б емоції не були, не дозволяла собі його ображати і принижувати
Удалено администрацией...
Галябалована• вчера в 14:06
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ну вот видите. Один ненадежный гуляка, то с одной, то с другой. Второй сахарным шоу задолбал. И вы правильно сделали что ушли. Что один что второй готовые персонажи, которые своё нутро вам в полной мере показать не успели, а другим таки показали. Так что они с другими не поменялись, они и были такими.
Наполеон Бонапарт• вчера в 14:08
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А вы чего с ним развелись?
Я не розводилася, сам пішов.
Наполеон Бонапарт• вчера в 14:11
Ответ дляГалябалована
За 5 років життя пліч-о-пліч людина вже би 100% показала своє нутро. Скільки часу терпіти і триматися неможливо, якщо є схильність до рукоприкладства. А щодо другого згодна, це пастка була.
_Юта_• вчера в 14:16
С быдлом просто бессмысленно связываться. Даже если он в фазе острой влюбленности няшка по отношению к своему объекту, то со всеми остальными он остается собой. И это не спрячешь.
А уж как острая влюбленность отпустит…
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 14:18
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ооооо понеслось говно по трубам. Давайте унизим и меня и моего мужа потому что люди не монут жить счастливо без скандалов, без унижений и оскорблений. Да ? Я вас добью. Я не работала и дня в нашем браке. Финансами тоже я распоряжаюсь. Кроме того я знаю что в трудной время всегла могу на него положится. За наш брак было несколько таких тяжёлых моментов. А что его бывшая? Одна. Любовник её бросил быстро(который появился за 2 года до развода- как потом оказалось) и больше желающих не нашлось. Кстати на работе ей мужик коллега по морде съездил - что-то она ему нахамила думала как дома ничего не будет. Но получила в бубен. Заметьте в этом случае мой муж был ни при чём
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 14:19
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А первый к вам назад не просился?
ПАЦАНКА О• вчера в 14:19
Ответ дляВундерКИНГ
Удалено администрацией...
Г@Л@В@ломка• вчера в 14:22
Ответ дляЗаліковий троль
да, по бывшему увидела такое и это стало для меня открытием.. со мной был альфонсом, а другую после меня кружил, деньги нашел на все и цветы постоянно дарил и поездки, при этом я просила мне одолжить на лечение в этот период когда он мне с ней изменил и кружил, а он сказал денег нет. потом узнала что он катал ее в Одессу в эти дни.

в общем я увидела все со стороны и поменялась. теперь меня кружат.
Що ви почали робити?
Наполеон Бонапарт• вчера в 14:23
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А первый к вам назад не просился?
Просився звісно, на той момент мені було 20 і я прийняла по-дурості. Давав гроші, видно мучила совість. Я брала без мук совісті. Він 10 днів дома пожив і звалив знову до неї, а через рік був суд уже і адміністративка за домашнє насилля. На мене за 5 років ніколи голос не підняв навіть, тому я була в шоці