Плекаю думи• сегодня в 17:10
Мами маленьких дітей треба ваша порада
У мене син 3 роки, я постійно з ним сама, допомоги ніякої , чоловік на роботі до пізнього вечора.В мене вже розвивається нервовий зрив,він постійно скрізь лізе,на тумбочки,стільці,стає на дверці пралки і хоче вилізти на неї, на бокові стінки дивану, як не пояснюю,що то не можна,йому по барабану.Як тільки я відійду він падає,і помітила спеціально чекає поки я десь відвернусь щоб почати лізти.Я банально не можу в туалет піти,треба його тягнути з собою, бо десь впаде.Це нормальна поведінка взагалі?Бо моє життя це тупо стояння над малим,я вже не витримую.В нього немає страху,немає розуміння небезпеки,коли це скінчиться?
Майская киска• сегодня в 17:12
Вы просто не воспитали его и теперь имеете В 3 года уже есть понятие авторитета у мамы и папы.
Луноликая Вика• сегодня в 17:12
Так, нормально. Дитина, по суті, знає лише вас. Допитлива, досліджує світ, намагається розважати себе, перевіряє вас на міцність, чекає на реакцію. Терпіння вам. Як варіант, подружитися з такою ж мамою, щоб діти одного віку, проводити час разом, буде можливість трохи відволіктися, поговорити.
Губи з філером• сегодня в 17:13
Так одразу і не скажеш, ми ж не знаємо, як у вас взагалі побут побудований. Діти хочуть лазити всюди і це ок. У нас, наприклад, є дозволені місця, де можна лізти і вигортати, є те, що суворо ні. І тому нема таких особливих проблем.
Плюс це ж якраз вік перевірки кордонів батьків і намагання їх прогнути.
Плекаю думи
• сегодня в 17:15
Ответ дляГуби з філером
Ну моєму, наприклад, не поясниш, що десь можна, а десь ні, буде робити своє.Так я не проти щоб він заліз на стільчик,але ж не треба на ньому пригати,і стрибати вниз, та до нього це не доходить.
Луноликая Вика• сегодня в 17:15
Ответ дляМайская киска
Розкажіть - як, цікаво? Які методи порекомендуєте? В моє дитинство віддали в садок в 1 рік та 2 місяці, в садку були всі слухняні, бо орали та лупили, ну ще принижували, страх був такий, що досі є. Але всі були «зручні» та «слухняні». Вдома також раніше на дітей або орали, або лупили, щоб слухатися. Розкажіть про ваші рекомендації, будь ласка.
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 17:16
У мальчиков это длится примерно до 25 лет, пока не созреет префронтальная кора. Абсолютно нормальная ситуация. Начинайте меньше страховать. Принцип простой: бамкнулся - набил шишку - поцеловали ваву -сделал вывод, иногда не с первого раза. ну так это работает.
И поставьте уже пацану спортивный уголок, ну скучно ему жить. Будет вам время пописать.
Плекаю думи
• сегодня в 17:16
Ответ дляНебалувана Галя
3 роки - топ топ в садочок
Я б залюбки,але одна вихователька за ним не вгледить,він ще впаде та струс заробить
Небалувана Галя• сегодня в 17:17
Ответ дляПлекаю думи
Ви перебільшуєте, якщо на оглядах у педіатра\невролога до вашої дитини немає ніяких претензій - у вас звичайна жива жвава дитина, вихователі вміють працювати з дітьми, там безпечне середовище.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• сегодня в 17:18
У вас активный и любознательный ребенок. Все, что он делает - нормально для его возраста. Из-за подобного поведения дочки, я с 2х её лет и до 5+ весь день проводила на улице на площадках и в парках. Понятное дело, что сейчас зима и гулять долго не так просто. Но хотя бы половину светового дня можно быть на улице
Дома уберите все опасные предметы с его уровня и того, куда он залезает, и пусть падает и учится последствиям.
Далее ваша задача просто его любить, утешать и спокойно рассказывать о причинах почему нельзя
И отдавайте его в садик
Плекаю думи
• сегодня в 17:17
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну так ми вже пару разів в травмпункт їздили, бо шишки набивав, але я боюсь щоб не гірше набив щось
Зубачистка• сегодня в 17:18
Це нормально. Дитині цікаво, вона й лізе. А ваше ’не можна’ він не повинний розуміти, бо поки ще не може будувати причинно-наслідкові зв´язки.
Хвильоватиша• сегодня в 17:18
Ответ дляПлекаю думи
То ви до 18 років плануєте сидіти з ним?
Губи з філером• сегодня в 17:18
Ответ дляПлекаю думи
Все доходить. Просто до когось з третього, до когось зі стотретього. Але якщо щось не можна, то завжди не можна, без виключень. Ну і якщо дитині хочеться бігати і стрибати, більше гуляйте на вулиці, організуйте дома безпечний спортивний куточок. Всі ж дітки різні, є флегматики, що малюють годинами, є холерики, яким іноді і побігати треба. Просто батьки мають організувати це безпечно, щоб не було спокуси на люстрі кататися.
Небалувана Галя• сегодня в 17:18
Ответ дляПлекаю думи
ось це вам :)
Плекаю думи
• сегодня в 17:19
Ответ дляХвильоватиша
Надіюсь до 6,а там до школи
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 17:20
Ответ дляЛуноликая Вика
То хай все трощить аби було так, як він хоче?
Діти все розуміють і до 3 років. Якщо автор раніше ігнорувала виховання, то де воно візьметься в 3 роки саме по собі?
Хвильоватиша• сегодня в 17:21
Ответ дляПлекаю думи
Надіюсь до 6,а там до школи
Є школи з дистанційним навчанням)
Починайте підбирати вже, бо навряд чи ви зможете мамину корзиночку відпустити
Поторописька• сегодня в 17:21
Це нормально, малюк досліджує навколишній світ і себе в ньому. Але оглядаючись назад, переживши трабли підліткового віку,я усвідомила, наскільки той період, коли діти були маленькими насправді був лайтовим і чудовим
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 17:21
Ответ дляПлекаю думи
У меня 2 девочки. Нормально ездили в травмпункт и скорые вызывали. Ничего им не сталось, ну мелкие вывихи и чуть в гипсе походили.
Вместо ограничивать нужно развивать ловкость и силу. На секции еще рано. Но у вас растет скалолаз, присматривайте стену и болдеры неподалеку. С 4-х лет могут брать на тренировки, хотя я видела и двухлеток в родителями на стенках.
Плекаю думи
• сегодня в 17:23
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Та мій весь час головою летить, він як мішок з картоплею,як кинули так і впав
Ашолюдискажуть• сегодня в 17:23
Ответ дляПлекаю думи
В садик, ему скучно с вами
Міс Всесвіт• сегодня в 17:24
Ответ дляЛуноликая Вика
у меня ребенок уже в 2.8 провел причинно- следственную связь между деньгами , кошельком и покупкой вкусняхи. сказал- покажи кошелек, что нет денег.
так что они все понимают.
автору советую пересилить себя и дать пару раз гепнуться ребенку, тоже хорошо доходит
так что они все понимают.
Міс Всесвіт• сегодня в 17:25
Ответ дляПлекаю думи
а почему нельзя прыгать, если хочется? в японии мелким можно все. Они познают мир.
У нас было бы нелзя, так как это мужа страшно бесит. Поэтому прыгали, пока он на работе. что там в три года можно пропрыгать?
Ашолюдискажуть• сегодня в 17:25
Ответ дляПлекаю думи
Это он с вами дома такой, в садике будет себя вести совершенно по-другому, ребенку нужно развиваться, а не сидеть в 4 стенах с мамой
Латексне альтер ЕГО• сегодня в 17:26
Ответ дляПлекаю думи
Так вот это и проблема. Ребенка нужно научить, развивать координацию и ловкость. Каким спортом папа у вас занимается? А вы каким?
Спортивный уголок с грушей, батут, самокат - шлем и защитки в комплекте. И развивайте ребенка физически,иначе он постоянно будет травмироваться. Только так.
Міс Всесвіт• сегодня в 17:26
Ответ дляПлекаю думи
ну поместите его в безвоздушное пространство- этим сделаете хуже не только ему, но и себе
Плекаю думи
• сегодня в 17:30
Ответ дляАшолюдискажуть
Може,ви і праві,але я не ходила до садочку, бо часто хворіла там.Але з розказів мами, то зі мною таких проблем не було.Я добре гралася і сама,а потім старшою з дітьми в дворі, але такого щоб я скрізь лізла , то мама не памʼятає