Трохи злякана• 10 февраля в 20:08
У вас животные (сексуальные) инстинкты брали верх над разумом?
У вас были ситуации, когда вы вступали в половую связь с мужчиной только под влиянием животных инстинктов? Я имею в виду с малознакомым или бывшим.
Если да, то это произошло под влиянием алкоголя? Или просто по глупости?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Да, было такое, была трезвая
Да, было такое, была пьяная
Нет, я себя контролирую
Жена брата Админа• 10 февраля в 20:11
Интересно, как так вышло, что авторы этой и всех тем ниже сейчас одновременно онлайн?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3815197?utm...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3804082?utm...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3805482?utm...
Кнопкотиць• 10 февраля в 20:12
Нет, даже выпившей, я всегда думаю головой, даже если и очень хочу этого мужчину)))
Якось так і живу• 10 февраля в 20:18
Ответ дляБарабасиха
Было дело. Вышла так замуж второй раз
Аналогично)
Леди_на_драндулете• 10 февраля в 20:32
Для мене секс не про інстинкти, гормони чи “особливу близькість”. Це звичайне задоволення із серії смачно поїсти, випити хорошого вина або сходити в театр на оперу.
Сексу без оргазму в мене не було жодного разу — він є завжди, і зазвичай не один.
Я з тих рідкісних жінок, у яких оргазм працює як чхання: швидко, прогнозовано і без якихось особливих дій чоллвіка. Від чоловіка потрібно щоб член нормально стояв і не скрлстрел.
Емоційна прив’язаність для сексу не потрібна. Навпаки, після сексу чоловік часто стає менш цікавим. Вони такі нудні часто після сексу... Деякі ще претензії висувають навіть ’ти мною скористалася’... Вони ж мачо виключно поки жінка на них залипає. А як сама трахнула, одягнулася і поїхала . Так такі потім нудотини катають в месенджери...
Трохи злякана
• 10 февраля в 20:38
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А ви так з самої молодості? Чи в якомусь віці навчилися так сексом займатися?
Леди_на_драндулете• 10 февраля в 21:02
Ответ дляТрохи злякана
Це міотонічний тип иип оргазму. Я знаю як напружити мязи тазу , спини та пресу щоб отримати оргазм гарантовано. Чи можна навчитися хз. В мене так від першого разу само собою. Але я і принципі люблю секс. Різномантіний. Більшість советчиц мене не зрозуміють.
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так, я розмую, що більшість тут навіть агресивно до цього выдноситься...
Напишіть мені будь-ласка в особисті повідомлення, хочу запитати дещо...
Леди_на_драндулете• 10 февраля в 21:38
Ответ дляKicuna
Кумедний ви... якщо хочеться побалакати за секс чи повіртити йдіть на спец форуми там вам засруть личку моментально, можна цілодобово дрочерів розважати....
Дивне створіння• 11 февраля в 19:17
Ответ дляKicuna
О і в мене так, оргазм максимум через 3-5 хвилин. Слава Богу чоловік теж швидко закінчує, а то знаю таких що часами труть, ото недайбог