Файна пані• вчера в 22:06
Все таки думаю с любым президентом была бы сейчас война. Это выгодно многим
Мальдивирую• вчера в 22:15
Ответ дляЛастовиння
Все вірно. Почалась в 2014. Спочатку один на цьому заробив. Потім влада змінилась і почали інші заробляти. Просто Порошенкові було легше, війна була локальна, менше розголосу, менше незадоволених. Десь там по тихому страждав Донбас і десь там же по тихому хтось заробляв гроші
Я була в шоці з його Рошенів навкруги замість вирішення конфлікту
Тоскующая• вчера в 22:16
Ответ дляЧервона ікорка
Одне діло зустріти напад з замінованим чонгаром і акваторією азова, і ракетними програмами. А не з голою жопою і шашликами. Хороша спроба відмазати зелю, але ні. Шо там кому вигідно, то вилами по воді писано, а його провали - ось вони, ’на табло’.
А якби не здали донецьк, не повзривали склади, не мінськ, то ....
Ластовиння• вчера в 22:16
Ответ дляЛюбительница
Так порох до неї привів
Удалено администрацией...
Люблю Украину• вчера в 22:16
Ответ дляТоскующая
А була сильна армія ?
Мандолина Бу• вчера в 22:16
Ответ дляПопадалочка
особливо, маючи таких сусідів, які хронічно рвуться спасати руськомовних...
--
..’россия доведет до конца процесс возвращения исконно русских земель в «родную гавань» в соответствии с чаяниями всех русских людей на территории Украины’, —лавров
--
А где там про руськомовних?
Червона ікорка• вчера в 22:17
Ответ дляТоскующая
Хто вам склади повзривав? Чим ви Донецьк відвойовувати в 14 році збирались? Білецьким? То в нього і спитайте, чому він здав Маріуполь в 22.
Кишмишная Мая• вчера в 22:17
Ответ дляБез образів
Я тоже думаю, что война все равно бы случилась.
Точно, про це вже давно балакали.
ФруктЕщеТот• вчера в 22:18
Ответ дляkissulichka
Мои поняшки (не все)
хуже понидрочеров только лоликонщики
Ластовиння• вчера в 22:18
Ответ дляЛюбительница
Він розраховував і далі заробити і звалити
Не думаю. Він знав, що його не оберуть. І Зе знав для чого його обирають (читай ставлять) і що буде війна. Всі все знали.
ФруктЕщеТот• вчера в 22:18
Ответ дляkissulichka
Мои поняшки (не все)
что характерно на эту блевотину наяривают почти сплошь взрослые мужики задроты 🤢
Тоскующая• вчера в 22:19
Ответ дляЛюблю Украину
А була сильна армія ?
Була можливість не допустити орків, дати відсіч зі слав´янська, не зрадити пацанів в іловайську та дебальцево
Белоснежко• вчера в 22:19
Ответ дляСлоник-тоник
100% Двушка на москву, она и в Африке двушка на москву
тільки хотіла написати про це, потужний так присмоктався до корита, що тепер не відірвати його від золотої жили
Ластовиння• вчера в 22:20
Ответ дляЛюблю Украину
А була сильна армія ?
А хіба він за свої 5 років президентства її зробив сильною? Нічого він не зробив, окрім того що запровадив податок. Все інше робили волонтери. А він власний бізнес будував
Тоскующая• вчера в 22:20
Ответ дляЧервона ікорка
Ви дурна по життю чи на зарплаті?
Люблю Украину• вчера в 22:20
Ответ дляТоскующая
Чим і як ? Ви з дивану ?
Мальдивирую• вчера в 22:21
Ответ дляЛастовиння
Удалено администрацией...
Якби вона не почалася Порох ні за що не став би прєзіком. Його ж не обрали на чесних виборах в чесні строки, а коли країна була в хаосі, не було з кого обирати і всі хотіли швидше закінчити безвладдя. Він пообіцяв одразу завершити війну, але швидко зрозумів, що вона йому потрібна як загроза спокою, щоб відволікати народ від проблем, тому не біг цього робити
ФруктЕщеТот• вчера в 22:22
трошки оптимизма:
1) когда начнется всемирный замес, мы единственные подкованные кто уже знает что и как и почем и зачем. Типа как старожилы в армии, а не новобранцы или как старшекурсники которые уже на расслабоне пинают балду и ленятся даже писать шпоры.
2) война была бы так и так, потому что у нас тут самый лакомый кусок, географически, водно, ресурсно, и по всякому. Круче Гренландии, Венесуэлы, Тайваня и тд и тп
Ластовиння• вчера в 22:22
Ответ дляЧервона ікорка
Ви просто не знаєте що саме відбувалось в АТО влітку 2014. Була можливість повної зачистки донецької території. ПОВНОЇ. двічі просили дозвіл, двічі По забороняв типу будуть втрати серед цивільних. Він молодець. При ньому втрат не сталось
ФруктЕщеТот• вчера в 22:23
Всем кто в лодке, советую пристегнуть ремни и держаться крепче, главное не упасть и остаться в этой лодке (стране), я пишу для тех кто здесь.
Фантазерша• вчера в 22:26
Ответ дляФруктЕщеТот
шо еще ждать?
ФруктЕщеТот• вчера в 22:27
Ненька это та самая условно земля санникова, эльдорадо, философский камень которые все искали и за него дерутся почти все, прямо или опосредованно.
Настолько всем хочется здесь остаться, что некоторые даже считают это место их землей обетованной. Но в первую очередь здесь должны быть мы, те кто родились здесь.
Ластовиння• вчера в 22:28
Ответ дляЛюблю Украину
Чим і як ? Ви з дивану ?
Це ви з дивану. Одразу видно, що з АТО 2014 ви нікого особисто не знали. І не знали що та як там відбувалось. Були люди, які були готові дати гроші, були люди готові йти на зачистку. Але була категорична заборона.
ФруктЕщеТот• вчера в 22:29
Ответ дляФантазерша
шо еще ждать?
Глобально? ничего хорошего.
Локально? как всегда радуемся теплым моментам, дням, мелочам, друзьям и всем кто дорог. Баловать себя не забываем, хотя бы сном и чашкой горячего чая или кофе.
Мальдивирую• вчера в 22:30
Ответ дляЛастовиння
Так, якби він зачистив територію і припинив конфлікт, всі швидко б переключилися на реальні проблеми типу долар 32, зачистка банківської системи від олігархів конкурентів Пороха, які він преподніс під виглядом боротьби з корупцією і інше лайно, яким він насправді займався