Файна пані• вчера в 22:06
Все таки думаю с любым президентом была бы сейчас война. Это выгодно многим
Бавовнятий Пупс• сегодня в 00:11
Ответ дляЧавонадо
Нет, никакой нормальный бы не допустил до войны в своей стране.
Теперь конечно, парагвай так парагвай.
Ото ви взагалі не розумієте причина- наслідок .
Бавовнятий Пупс• сегодня в 00:14
Ответ дляЛастовиння
Ви просто не знаєте що саме відбувалось в АТО влітку 2014. Була можливість повної зачистки донецької території. ПОВНОЇ. двічі просили дозвіл, двічі По забороняв типу будуть втрати серед цивільних. Він молодець. При ньому втрат не сталось
Підтримую на 300%