Ухахайкина• сегодня в 07:46

Ого..в столице зп от 40 тыс гр...Классно

Если двое работают ,то 80 тыс на семью
АяВсёЗнаю• сегодня в 11:03
Ответ дляСанта Барбара
Я вам хоч щось кинула, ви жодного підтвердження
Поехали дальше. Консультация терапевта в частной клинике +- одинакового уровня. В Харькове-это доктор Алекс, в Киеве Добробут
Продолжаем?
Кусюче сонечко• сегодня в 11:03
Ответ дляАяВсёЗнаю
Вот так )) танцы были в Харькове 600 грн, в Киеве 5300 😅
Ціна на послугу зумовлена лише вашими доходами. Коли вони менші відповідно танці були б дешевші.
ФрекенБок• сегодня в 11:04
Ответ длямуха в кедах
От 20 т
Мне суспильне тв предлагало - 20 тыс пару мес назад.

Отнимайте 10 на сьем сразу и проезд. Ибо в транспорте пипец в час пик. Только метро спасает
На плюсах 12 у операторов. Не у всех, конечно, но такое есть.
АяВсёЗнаю• сегодня в 11:06
Ответ дляКусюче сонечко
Справа в тому, що це танці поблизу і там, і там +- непоганого рівня. В нас поблизу тут немає дешевше цього стилю і такого ж рівня. Це не найдорожчі. В Києві є школа, де навчання коштує 10 тісяч. В Харкові навіть в найкращий школі /студії таких цін немає ) найдорожче не коштує навіть 5000 ) те, що в Києві дешевше= гірше+ далеко ( а це витрати ще й на дорогу).
Кусюче сонечко• сегодня в 11:07
Ответ дляАяВсёЗнаю
То вже немає значення. Ваша справа. Коли коштів немає ви шукаєте альтернативу і їздити будете далі. І навіть маршрутка підійде. Ви купуєте лише те, за що хочете заплатити.
АяВсёЗнаю• сегодня в 11:13
Ответ дляКусюче сонечко
Я лише порівнюю ціни, якби не було коштів, то ніхто б і не займався. Але немає в Києві танців дешевше 2000-3000,хоч ви трісніть 😅 те увна дуже хороших танців в Харкові чи маленькому місті. хіба що класика в хореографічній школі, або Ярославні. Та, якщо і є, то в Харкові такого рівня буде все одно раза в 2-3 дешевше.
Кусюче сонечко• сегодня в 11:15
Ответ дляАяВсёЗнаю
Зі збільшенням доходу, збільшуються витрати. Це речі невід´ємно пов´язані між собою. Я лише не розумію якого, при такому розвитку подій скаржаться саме такі люди найбільше? При цьому часто читаю, які у вас там витрати в райцентрах і селах все дешево. Серйозно?)) Чому не враховується дохідна частина?
АяВсёЗнаю• сегодня в 11:15
Ответ дляКусюче сонечко
Я? Абсолютно. В жодному з моїх повідомлень немає скарг. Я наводжц порівняння різниці між столицею і іншим містом, бо навіть дураку зрозуміло, що в столиці дорожче, але мені намагаються довести, що ні )
Кусюче сонечко• сегодня в 11:17
Ответ дляАяВсёЗнаю
Дорожче, сто відсотків. Для мене це очевидно. Але скаржаться ´не ви´ тут регулярно
Печенюшка• сегодня в 11:20
Ответ дляУхахайкина
Я посмотрела на сайтах вакансии и зп
А на забор с надписью ’х...’ смотрели? Но это ведь не оно, правда?
Вы сначала устройтесь на такую вакансию, потом будете тему создавать.
Для начала понаблюдайте, сколько времени и у каких компаний вакансии висят. Потом спросите себя: почему они все ещё висят, ведь 40 тыс!
Запасная спина• сегодня в 11:22
Я в столиці працювала в банку минулого року зп була до 20 тисяч
В Україні маленькі зп та економіка в дупі
АяВсёЗнаю• сегодня в 11:24
Ответ дляКусюче сонечко
Можливо. Але Київ дійсно дорогий. Я бачу постійно, як людям важко. На тих же танцях, в школі, коли мова про екскурсії, в чати будинку. І ще важче буває людям, бо тут дуже великий процент тих, хто гарно заробляє. Це видно по машинах, квартирах, одягу. І, звичайно, кожен хоче дати своїй дитині максимум. Але багатьом важче це, бо той самий спорт-це індивідуальні і хоч супер талановита твоя дитина буде, але попереду завжди той, в кого є кошти, а кожне індивідуальне заняття - це від 800. Далі школа. Щоб вступити в хороший ліцей потрібно бути або супер розумним, або займатись підготовкою додатково, бо в школі і близько таких завдань немає, як на вступних, далі олімпіади. Та сама історія. Ти або вкладаєш нереальні кошти в репетиторів постійно, або ти нічого не займаєшся, бо школа цей рівень не дає. І так у всьому. Тому звичайно є люли, які хочуть, їм важко, але тягнуть, бо зараз темп розвитку дітей просто неймовірний. Думаю звідси і випливають скарги. Але є звичайно і ті, хто ниє аби понити
Запасная спина• сегодня в 11:25
Ответ длямуха в кедах
А что мешало снять возле работы?
Мабуть відсутність зайвих грошей
Метелик• сегодня в 11:25
Бредня. Бюджетники до 10к максимум получают , а их большинство
муха в кедах• сегодня в 11:27
Ответ дляЗапасная спина
Мабуть відсутність зайвих грошей
Всегда есть разные варианты, разве что у неё работа на крещатике или рядом
муха в кедах• сегодня в 11:27
Ответ дляМетелик
В Киеве? Та не, там тоже надбавки
Метелик• сегодня в 11:27
Ответ длямуха в кедах
В Киеве? Та не, там тоже надбавки
Да, в Киеве
Запасная спина• сегодня в 11:28
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ні, це не так. Нещодавно робили замовлення в Харкові в сільпо. Додали в корзину продукти і потім зрозуміли, що не змінили місто. Місто змінили на Харків і ціна змінилась на меншу. Але продукти не так суттєво. І продукти це капля в морі з загальних трат. Далі йде багато чого, починаючи від оренди, комунальних, проїзду, лікарів, шкіл, гуртків для дитини (а на них ціна більша мінімум в 3 рази), репетиторів, закінчуючи елементарно манікюром чи ресторанами/кафе/кавою. Я нещодавно в Харкові робила манікюр в топовому салоні міста з 800 грн 😅 багато Ви таких ціна знаєте ев Києві. І навіть на ринку в Києві навіть продукти коштують дорожче.
В к це живі теж є манікюр за 800 гривень
муха в кедах• сегодня в 11:29
Ответ дляАяВсёЗнаю
У меня есть знакомые, которые отдали тебенка дедам в Черкассы и лучшую школу там и репетиторов там же, потом забрали и поступили его в Киеве
муха в кедах• сегодня в 11:31
Ответ дляЗапасная спина
Маленький банк
Никто не хочет поднимать экономику, власти надо отпрысков поставить.
С хорошей экономикой это - не получиться
Продолжают снижать тк это выгодно
автор Ухахайкина • сегодня в 11:34
Ответ дляМетелик
Не смешите
Добротная• сегодня в 11:34
Ответ дляУхахайкина
Ого..не может быть
Я знайшла роботу в офісі на 20тис за 3 дні(маючи ВО але без досвіду у цій сфері), ще і 15 хв пішки від дому, при цьому це після 2 декретів підряд маючи 2 дітей
Але! Я живу на К. Чапека і біля нас дуже гарна розв´язка транспорту і багато варіантів роботи поруч
Метелик• сегодня в 11:34
Ответ дляУхахайкина
Не смешите
А мне не смешно совсем
Добротная• сегодня в 11:35
Ответ дляМетелик
Навіть шкільні вчителі в Києві це від 20 тис, бо ще є надбавки від містя, за вислугу років і т.п.
Запасная спина• 2 часа назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
О, еще вспомнила про медицину. Сравните стоимость в частных клиниках области/других городов и Киева.
Стоматологи -это вообще отдельная тема. Мне было дешевле кататься и протезировать зубы в Харькове, чем в Киеве.
Купить недвижимость, тут вообще как Европе 😅 в Испании и Италии квартры дешевле, если что )
Біля моря і дешевші квартири?
Запасная спина• 2 часа назад
Ответ дляСанта Барбара
Ось ціни на манікюр у Києві, перше, що трапилось, і ціни на помідори у Києві і Харкові
Так то 650 гривень не за комплекс із покриття,а за манікюр без покриття гель лаку)
Запасная спина• 2 часа назад
Ответ дляАяВсёЗнаю
Продолжаем?
Добробут це преміум класу приватна клініка тому і такі ціни,в інших простих клініках по тисячі за консультації
Запасная спина• 2 часа назад
Ответ дляПеченюшка
Тому що дуже гіперболізовані вимоги на такі ,як вважають рободавці великі зп!
Запасная спина• 2 часа назад
Ответ длямуха в кедах
Дорого не тільки на Хрещатику
Запасная спина• 2 часа назад
Ответ длямуха в кедах
В Киеве? Та не, там тоже надбавки
Які надбавки ?
1-2 тисячі?