Щось не спиться• 10 февраля в 23:50

Есть ли смысл идти к эндокринологу с анализами двухмесячной давности?

Снегопадка• 10 февраля в 23:55
Имеет
Мerida• 10 февраля в 23:55
Я считаю, что нет. Это очень.большой срок
Я_з_Франека• 10 февраля в 23:56
Ні
Королева спама• 10 февраля в 23:57
Взагалі в ідеалі ще раз здати і ви будете мати порівняльні показники. Мені лікар призначала двічі здати, коли з´явилися симптоми менопаузи, хоча це трохи інше, ніж у вас.
Фісташкова кава• 11 февраля в 00:01
Мені 3 роки тому в лікарні перед операцією давали таку інфу. Може щось змінилось, але я скопіювала сюди)) 1. Загальний аналіз крові 10-14 днів
2. Загальний аналіз сечі 10-14 днів
3. Біохімічний аналіз крові
(загальний білок; глюкоза крові загальний білірубін, прямий, непрямий; АЛТ, АСТ; сечовина, креатинін) 14 днів
4. Коагулограма (тривалість кровотечі, час згортання) 14 днів
5. Група крові, резус фактор
необмежений
6. Реакція Вассермана (мікрореакція) 4 місяца
7. Маркери вірусних гепатитів В, С, ВІЛ1/ВІЛ2 4 місяця
8. ЕКГ 1 місяць
9. Флюорографія ОГК 1 рік
10. Заключення вузьких спеціалістів при необхідності: кардіолога, ендокринолога та ін.. 14 днів
Снегопадка• 11 февраля в 00:01
Ответ дляКоролева спама
Смыл есть, если стало хуже или принимались препараты, а так просто сдавать нет смысла.
Снегопадка• 11 февраля в 00:03
Ответ дляФісташкова кава
2. Загальний аналіз сечі 10-14 днів
3. Біохімічний аналіз крові
5. Група крові, резус фактор
необмежений
8. ЕКГ 1 місяць
9. Флюорографія ОГК 1 рік
В этом списке нет анализов эндокринной системы, они сдаются каждые 3- 6мес.
Мerida• 11 февраля в 00:06
Ответ дляСнегопадка
Или не принимались
Мавка• 11 февраля в 00:08
Имеет, если сделаете еще и сейчас. Для сравнения.
Копуша• 11 февраля в 00:50
Максимум до 3 месяцев анализы еще ок. Мне какие-то врачи говорили.
Оновлена версія• 11 февраля в 00:57
Так якщо гормонам 3 місяці норм.
Мозговая пилочка• 11 февраля в 05:01
Чтобы что? Для контроля лечения- нет. При изменении состоянии- нет. Первый раз- да.