Смажена полуничка• вчера в 15:46

Какое авто смотреть с таким бюджетом?

Посоветоваться не с кем, муж не шарит в этом, а без машины никак, к сожалению ( бюджет 15000
r25-1• вчера в 16:37
Ответ дляПуки-куки
В мене зараз сітроен грандпікассо, дуже класне авто, тільки старе і побите. Якщо його оновити, то ідеальний автомобіль.
канеш. а расход
r25-1• вчера в 16:37
Ответ дляСмажена полуничка
Отлично
там маховик. сцепление. оно вам не нужно. плюс топливная
Не гоню• вчера в 17:01
Ответ дляГейСюда
8-9 литров, не обожрет. Зато 5 лет масло только меняй и фильтра
Ну, октавия 1.4 будет 6-7 - город.
Но ничего против акцента не имею)) Первая моя машина, в 2006 году взятый из салона отбегал больше 100 и был продан в отличном состоянии.
Пуки-куки• вчера в 20:23
Ответ дляr25-1
канеш. а расход
До 6 л максимум
r25-1• вчера в 21:31
Ответ дляПуки-куки
До 6 л максимум
там багато коштує обслуга. Теж хотілося пікасо тіки 2008 року. але і мало хто береться.
Пуки-куки• 16 минут назад
Ответ дляr25-1
В мене якраз 2008 року, аж пищить, що треба міняти, бо був дуууже сильний удар, а так по внутрянці ніяких проблем. Діагностика і ТО, ремонт поточний зроблений ось 02.02, до цього вона була на СТО в квітні 2025 - планове ТО. Для такої поважної автівки я вважаю, що непогано.
Я просто поділилася своїм досвідом. Ще з плюсів те, що вона височенька, 7 містна, дуже вмістка - під час ремонту будинку, що тільки нею не перевозили - і плитку, і матраси, і душові кабіни, пралку, морозильна камеру та багато чого іншого.