Прийшов лист з податкової по систематичним переказам з новапей за 2025 рік. Що робити? Як на нього відповісти? Сам лист я пропустила отримати. Його виконавець обіцяла надати мені копію. В мене дійсно були продажі але були і продажі бу речей дитини. Бу продажі теж декларувати чи писати пояснення що декларувати буду не все?
Намакушка• 1 час назад
Ответ дляНеГолосую
Автор, може тому що порушили умови по отриманю коштів післяплатою. Не важливо на карту, чи готівкою у відділенні Ви отримуєте. Це всеодно переказ коштів. Нова Пошта писала що ліміт 5 посилок в місяць на післяплати (суммою до 30 тис грн) все що більше / вище цього - підпадає під моніторинг. Лист від податкової Вам прийшов. А що по новій пошті, вони Вам заблокували можливість відправляти післяплатою?
фінмон нової пошти і ДПС не зв´язані системи.
Зяблик протестант• 1 час назад
Ответ дляВіраміха
Нажаль ніхто не знає
гуглила и ничего толком не поняла......
Кроме новапей есть же еще финмониторинг банковских карт, тоесть если даже человек оплатит на карту сразу-то все равно видят движение по счетам
Ответ дляПерекус беру завжди
О, у кого что болит, тот про то и говорит? )) И как оно, после трепанации, одна мова с трудом? Тут помню - тут не помню? Там выше советовали )))
Вам ніхто тут нічого не радив. Шановний консультант у ваших консультаціях ніхто не зацікавлений. Ні безкоштовно, ні за оплату. Прохання писати по темі, ваша діяльність взагалі нікого не цікавить і про неї вас ніхто не запитував. Фоп чи тов нікому не цікаво.
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляВіраміха
Чому без фоп в нас є фоп у чоловіка
Ну, так ці ж продажі не пройшли через фоп(
А як ви не боялися так працювати з такими сумами? Уже ж давно говорять про фінмоніторинг
Байрактарна• 1 час назад
Ответ дляПерекус беру завжди
Я даю платные консультации. Иногда и бесплатные, но вменяемым людям, а не обсирающим тех, чье мнение им не понравилось.
Еще и налоговой меня пыталась пугать и инсультом
В итоге сама себе их накликала, я за язык не тянула.
Она ж не знает, с кем разговаривает.
ну вы так на себя сильно не берите, налоговая раньше написала автору,чем появились вы)))
Красавица писяная• 1 час назад
Ответ дляНамакушка
Ну справедливості заради, цьому закону хз скільки років, то не поточні таку маячню прописали...
100% Это кровавый барыга Порошенко придумал в начале 2025 года 50к в месяц лимит на переводы, 30к лимит в месяц на наложку и не больше 4 отправок и финмониторинг на каждый чих на ОЛХ
Намакушка• 1 час назад
Ответ дляНеГолосую
Серйозно? Тобто кожен продаж на Олх через їх доставку автоматом йде в податкову?😳
НІ ОЛХ доставка то ЮАпей, які в неї стосунки з ДПС я не в курсі, але акти виконаних робіт і зняту комісію надсилають регулярно і в звіті ФОП їх треба враховувати в дохід. Значить ДПС так чи інакше в курсі. просто може не так прозоро як у НП.
Перекус беру завжди• 1 час назад
Ответ дляВіраміха
Я покажу коли мені його нададуть. Я от не отримала. Укрпошта сказала що вислала податкова, я сама розшукала то вислав. Але він ще не у виконавця. Якщо вона надасть скину. Мені текст вона перший абзац запитала він збігається з тим що вже в одній темі було тут
Несмотря на все говно, что Вы мне написали, таки дам бесплатный совет:
сделайте бесплатный ключ Привата (или другого банка) и зайдите в электронный кабинет налогоплательщика. Там наверняка есть это письмо.
Хотя что оно Вам даст? Разве что будете отписываться с помощью налогового адвоката в ответ на их запрос, то там нужен будет его исходящий № и дата.
Ответ дляЗяблик протестант
гуглила и ничего толком не поняла......
Рух по рахункам податкова не бачить. Лише якщо є судове рішення. Поки що так. Бачить новапей укрпошту олх розетку пром які не через фоп
СкрипяСердцем• 1 час назад
Ответ дляЗяблик протестант
гуглила и ничего толком не поняла......
Все видят, все переводы на карту. Такая тема тут не первая. Одна мне с пеной у рта докатывала, что она продаёт но только по полной оплате на карту, без наложек и Олх доставок, и уверяла что ей при таких раскладах бояться нечего. Ага…вторая вообще на приколе, топила за Шафу, типа Олх доставка передаёт данные в налоговую, а Шафочка нет))) ха-ха! Но самый кринж был в том что она сказала, мы ж на Шафе проценты платим а Шафа с них за нас в налоговую 🤣🤣🤣 малеха не разобралась что это шафочке в карман с не налоги
Ответ дляНамакушка
Ідентично
Намакушка• 1 час назад
Ответ дляБайрактарна
если честно мое мнение, здесь сложно выкрутится сумма большая, поэтому на адвокатов только деньги выкинешь зря, показать доход и оплатить
ну порада так собі... як то кажуть чистосердечное раскаяние и признание вині очищает совесть, но увеличивает штраф...
Ответ дляСкрипяСердцем
Шафа так само як і нова пей передає дані
Перекус беру завжди• 1 час назад
Ответ дляPrervana
Я прекрасно понимаю. Интересно, как продавать к примеру седло б/у и аммуницию для верховой езды, они стоят сотни тысяч. У меня в кладовке стоит, сестра просила продать 😆
Передавать при личной встрече в своем городе в обмен на нал. За такие деньги человек явно приедет осмотреть, а не купит кота в мешке.
Зяблик протестант• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
так комиссию и на олх платим, и на шафе- везде.
Классные законы- с б\у вещей комиссию площадкам и потом еще налоги заплатить) Проще выкинуть
Ответ дляСкрипяСердцем
Перекази на картку начебто не бачать, але немає толком практики, судових справ позовів бо нема звітування за 2025 рік, в травні я думаю вони почнуть за тих хто не відзвітує
Байрактарна• 1 час назад
Ответ дляНамакушка
штраф увеличивается пеней при не раскаянии, у вас плохо с законами...интересно какой у вас совет?
СкрипяСердцем• 1 час назад
Ответ дляВіраміха
Финмониторинг банка все видит
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ дляВіраміха
Це сума за рік. Які такі суми? Добре що ви всі фоп. А якщо ви не фоп то чекайте листа. І не запитуйте.
А чого це ви так кидаєтеся на людей з якогось дива? Я ж просто спитала, без ніякого підтексту, бо дійсно цікаво, чи не боялися, чи просто думали, що це несерйозно, чи ризикували. Бо я, наприклад, панікерша, то я боюся і 300грн на карту взяти
Зяблик протестант• 1 час назад
Ответ дляСкрипяСердцем
Финмониторинг банка все видит
но они же в налоговую не отчитываются? могут сами спросить например- откуда средства, и заблокировать карту?
Ответ дляПрокачую сідниці
Я не беру нічого на карту. Я отримувала грошові перекази, які як запевняла нова пошта дозволені в межах 300000 в квартал до 1 червня так було. А виявилось що новапей і нова пошта самі не знали що накоїли.
Зяблик протестант• 1 час назад
Ответ дляВіраміха
Так що по нова пей зовсім не можна без реєстрації фоп нічого висилати.це їх слова. А їх внутр ліміти до перевірки податковою ніякого стосунку не мають
По этой логике все на олх фопами должны быть, или подавать лекларации о доходах? Как то нелогично
СкрипяСердцем• 1 час назад
Ответ дляВіраміха
Так подождите. Кто передал тогда Ваши данные в налоговую? Финмониторинг банка или Нова Пей?