Дівчата, дуже прошу вашої допомоги 🙏
Терміново потрібні ліки Депакин Хроно але в моєму місті їх, на жаль, ніде немає в наявності. Часу чекати майже немає.
Бачу, що вони є, наприклад, у Світловодську. Можливо, хтось із вас проживає там або має можливість придбати їх і відправити мені поштою?
Я, звісно, повністю оплачу ліки, доставку та вашу допомогу.
Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію або підтримку ❤️
МельничукОля• 11 февраля в 20:45
Ответ дляulucha
Их много в разных аптеках Кропивницкого. А Вам сколько банок надо? Он не рецептурный препарат?
Рецептурний.
МельничукОля• 11 февраля в 20:47
Ответ дляulucha
Не с доставкой. Обратитесь в аптеки таких сетей в Киеве, уточните могут ли они заказать со склада своего на ближайшую к Вам аптеку. Я так у себя заказываю.
Цей препарат проходить перереєстрацію, тому зникає.
Маргарита Берг• 11 февраля в 21:01
Пошукайте не в мережах, а місцевих фопах. Вони не зареєстровані на таблетках.