Иванка Бур• 11 февраля в 20:29
Сколько у вас после установки костной ткани в десну спадал отек и были симптомы?
Я тут Живу• 11 февраля в 20:37
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Немного не по теме. Откуда вам костную ткань брали?
Та фиг её знает,у них была
А у нас макарошки• 11 февраля в 20:41
мені нарощували кістку тиждень назад 04.02. До пятниці був сильний набряк, я додатково вколола дексаметазон. В неділю вже все було норм. 5 днів. Боліло і кровило в перший день..ну і дискомфорт само собою
Новорічна пальма• 11 февраля в 20:45
Ответ дляА у нас макарошки
Во время этих манипуляций очень больно?
Стебель березы• 11 февраля в 20:50
Ответ дляА у нас макарошки
Нарощували кісткою чи порошком?
А у нас макарошки• 11 февраля в 20:52
Ответ дляНоворічна пальма
Во время этих манипуляций очень больно?
були моменти дискомфорту навіть під анестезією, коли зішкрябували слиз з кістки і молоточком стукали))) у мене верхніх два зуби біля гайморової, це трохи ускладнювало роботу.
А у нас макарошки• 11 февраля в 20:52
Ответ дляСтебель березы
Нарощували кісткою чи порошком?
кістка не моя, але людська в порошку
А у нас макарошки• 11 февраля в 20:56
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Кошмар как на это решиться, звучит ужасно(((
ужасно,якщо цей процес знати в деталях, а коли не знаєш - легше))
але що зробиш, коли потрібні імпланти і зуби
Послушная• 11 февраля в 21:21
До тижня, 2 імпланти вкрутили і кісткова тканина, в мене безвихідь, а хтось навмисно вириває зуби і ставить...