заварний look• вчера в 22:56
Шукаю найкрасивіше море (пісок) Туреччина, Кіпр, Іспанія
Дівчата (і хлопці), поділіться, будь ласка, враженнями, де в вашому житті було найкрасивіше море? От щоб аж прямо вау!
Якщо можна, одразу з фото чи з конкретною назвою місцевості. Хочеться красивої водички)
Дякую)
Забрала і не сказала• сегодня в 15:00
Греція, Іонічні острови. На фото острів Лефкада, якщо хочеться саме піщаних пляжів, тоді Кефалонія. Іонічне море для мене найгарніше, колір води просто нереальний.