Як міряти?• вчера в 23:00
Генераторы из Европы
Нам и Польша, и другие страны поприсылали бесплатно промышленные генераторы. Их установили во дворах?
Кто то их видел в живую?
Их хватает на что то хоть? Сколько многоэтажек один обеспечивает? От чего они работают?
Кто то их видел в живую?
Оябунчик• вчера в 23:03
Незнаю шо там в вас але в нас з 2022 школи, садки, лікарні - працюють на генераторах.
МатьЧасть• вчера в 23:07
І куди ви його поставите, на балкон собі? Там розміром з трамвай махіна. Їй треба площадка, запаси палива, не дай боже газова, то взагалі торба. Потім треба переробити вводи в будинок, і приставити людину, щоб всю цю байду обслуговувати. Потім зрозуміти, хто за те паливо платитиме. Не нийте, будь ласка. Це не за день і не за тиждень робиться.
Та_все_ок_будет• вчера в 23:11
У малої в школі такий стоїть, і батьки на це гроші не здавали, якщо що. Тому є підозра, що з ’гуманітарної допомоги’.
Все возможно• вчера в 23:19
Автор, вы смешная. В эпицентре они, ’по акции’. Раздали по городам, как же