Дуже дуже вумна• сегодня в 14:16
Порадьте дорослого імунолога який приймає в Києві
Потрібна консультація імунолога, порадьте будь ласка?
КапитанльнаЯ• сегодня в 14:18
А чего ожидаете от него? Я была у многих, было бы смешно, если б не было так грустно.
Дуже дуже вумна
• сегодня в 14:27
Ответ дляКапитанльнаЯ
Часті висипи по всьому тілу+ є питання до імунограми. Який Вам найбільше підійшов, якщо такий знайшовся?)
КапитанльнаЯ• сегодня в 14:28
Ответ дляДуже дуже вумна
Никто. Но можете сходить к Назару.
Дуже дуже вумна
• сегодня в 14:30
Ответ дляКапитанльнаЯ
Никто. Но можете сходить к Назару.
Назар, а прізвище і де приймає?
Дуже дуже вумна
• сегодня в 14:35
Ответ дляКапитанльнаЯ
Может и не только тут
Свою проблему вирішили з лікарем іншого профілю?
КапитанльнаЯ• сегодня в 14:41
Ответ дляДуже дуже вумна
Время и отвлечься от ситуации решило всё. Иммунолог что делает, ищет вирусы, назначает противовирусные препараты, я в процессе познакомилась с девочкой, лекарственный гепатит, так ей герпес лечили. Она потом к инфекционисту пошла, тот в шоке был от лечения и от того зачем.
Может назначить иммуностимуляторы, иммуномодуляторы.
Дуже дуже вумна
• сегодня в 14:50
Ответ дляКапитанльнаЯ
Мені важливо знайти причину. Бо висипи турбують вже 3 роки. Була в 6 дерматологів. Є імунограма - б лімфоцити дуже знижені, і імуноглобулін М також. Була сьогодні в дерматолога діагноз-рожевий лишай жибера, вона сказала що причину треба шукати з імунологом. Я тепер думаю може мені і інфекціоніст підійде…