Аноним с кешбеком• сегодня в 00:34

Слышали заявление? Мира не будет(

Зеленский заявил, что предпочитает воевать, чем подписывать "плохой мир".
Вот и всё. При том что вековая мудрость гласит: лучше худой мир, чем хорошая война.
Вероятненько• сегодня в 07:40
Ответ дляУхахайкина
Якби могли - вже б зробили.
Оті ваші жалюгідні спроби довести що кацапи можуть, але нас ЖАЛІЮТЬ - смішні вже.

І не знаю до речі до того тут Борисфенка, враховуючи що я знаходжуся саме у Києві, і щось він навіть через 4 роки війни не дуже схожий на Бахмут.
От іи так і про світло напевно писали минулого літа? а вони сдєлали тоді, коли їм то було треба, а не тому що не могли раніше. Так само і по мирним якщо захочуть, то зроблять кроваве мєсіво запустивши в ті міста де нема ппо.
LudaSHS• сегодня в 07:43
Нічого не є стабільнішими на порадниці, ніж теми про ось ось мирну угоду.
Зараз не 2022 рік.
Щодо миру,залишок нового американського підходу до комунікації з агресором.. Коли замість санкцій та оборонної допомоги - червоні килими та розмови про торгівлю.

У 2025 році в Україні зафіксовано найбільшу кількість жертв серед цивільного населення з початку повномасштабного вторгнення:

❗️Цей показник на 31% вищий, ніж у 2024 році,
та на 70% вищий, ніж у 2023 році,

причому 97% жертв зафіксовано на території, контрольованій Україною, внаслідок атак російських збройних сил.’’

Отакий він ’ мир’, і прихильність до угод... коли агресору розвʼязали руки.

Підсилюють агресора- тому війна триває.

Закінчення війни завжди лежало і лежить в економічній площині для рф.
Вероятненько• сегодня в 07:43
Ответ дляLudaSHS
Зараз не 2022 рік.

та на 70% вищий, ніж у 2023 році,

Підсилюють агресора- тому війна триває.

А хтось тут писав в 2023, шо в них ресурсу нема стільки років масово воювать з нами і обстріли послабшають і якби могли то вже б зробили. ..., а виявляється люлей гине з кожним роком все більше і більше.
Ангел-предохранитель• сегодня в 07:44
Ответ дляБорисфенка
Не раджу мене чіпати. Живете, то не забувайте, завдяки кому
Удалено администрацией...
Удачная• сегодня в 07:49
Ответ дляСорока-ворона
Удалено администрацией...
Щоб ти і твої близькі так жили і вимагали до скону своїх днів , кацапка .
Удачная• сегодня в 07:50
Ответ дляАдляВасЯникто
Сам виноват ВК давно такие правила уже много лет
От б тебе так . Пишеш що хочеш тут і нічого тобі за це немає 🤬
LudaSHS• сегодня в 07:52
Ответ дляВероятненько
Так
Тому ім допомогає Китай, Іран і Північна Корея.
Без Ірану не було б тих шахедів. Без чіпів Китаю ракет.
А совковий запас вони вже розмотали тут. Вже не тими ракетами нас кошмарять що в 22/23.

На нашій територіі війна, В т ч ,заходу з диктатурами і створення умов для нового світового порядку.
Саме тому, можна роками писати одне і теж
І вірити в ось ось мирну угоду.
Зараз навіть, в трампа вже ніхто не вірить, а скільки сторінок тут рік тому спорили.
Дати малювали
Все так як з кінця 23/ початок 24 - війна закінчиться, коли для рф війна буде гірше , ніж мир. А це економічно військовий потенціал.

Нічого нового, все вже написано рік тому. Чи два роки. Для цього одних бажань українців замало, як би не хотілося припинення вогню. Знову в політичній площині театри імітацій.
А сили, що зупинить путіна не має, як би Захід не просинався і не боявся нападу на них.
Добре хоч обміни йдуть.
Кружите меня,кружите• сегодня в 07:52
Прям так сказав?
Вероятненько• сегодня в 07:53
Ответ дляLudaSHS
Так

І вірити в ось ось мирну угоду.
Дати малювали

Добре хоч обміни йдуть.
Тобто якби ми погодись на всі умови росії, то вони продовжили воювать?
То чому ж у Грузії вони зупинились?
Ухахайкина• сегодня в 07:53
Ответ дляAtomicX
Нарик может говорить всё что угодно, но в итоге решать будет не он. Что ему скажут, то и будет делать
А що йому зараз говорять робити?
Заместитель Анонима• сегодня в 07:53
Ответ дляБ´ю байдики
Да.да. Плохой Зеленский. Правда стреляет путин
Удалено администрацией...
Ухахайкина• сегодня в 07:54
Ответ дляВероятненько
Кидають, простотнам про це не показують, скільки вде в сзч? А коли грохнуть зе, топочнеться паніка і всі хто боїться щараз покинуть, ррзвернуться і підуть додому.
Так а хто ж нас захищає якщо всі кидають зброю?
Кружите меня,кружите• сегодня в 07:54
Ответ дляНічний дожор
Как раз сегодня стала невольным свидетелем работы людоловов. Что могу сказать, никто за людей не думает. Одна надежда на народ - что все таки все восстанут. Хотя эта надежда умирает уже
А 4 роки вас не вбивають людовбивці?
Удачная• сегодня в 07:54
Ответ дляАдляВасЯникто
Какой диагноз?
Ви вбивці , кляті виродки .
Щоб вам не було спокою на цьому світі
Ухахайкина• сегодня в 07:54
Ответ дляВероятненько
Намальовані рейтинги? Люди вже втомились від війни, тому за військового не голосуватимуть.
Якщо грознуть зе, товиграє тільки той хтовлагтує росію, тут без впріантів
Тобто ви впевнені що більшість голосуватиме за росію?
Фізик-ядерщик заочно• сегодня в 07:54
Ответ дляВидящие_помогите
А Вы были в оккупации ?Именно так!Убивали,насиловали и выбивали магазины ,потом на танках везли технику домой.Все эти видео есть из Херсона .Люди с окон снимали .
Я всю оккупацию была в Херсоне. Вы хотите сказать что террор был все 21/7. Не было такого. Люди работали, сажали огороды, ходили на рынок, в магазины. В кафе тоже отдыхали. Про убивали, насиловали, я только читала в телеграмм и на остановках.
Ухахайкина• сегодня в 07:55
Ответ дляГірчинка
Но ракеты через 2-3 недели у них так и не закончились. Они перестроились на долгоиграющую войну, к сожалению для нас.
А чого ж тоді вони зараз б´ють ракетами, виготовленими в січні-лютому 26го року?
viter33• сегодня в 07:55
Ответ дляВероятненько
При такій кількості військових та членів їх сімей (з розумінням, що їх чекає ’при москалях’) ймовірність перемоги проросійського кандидата - 0,0%
Кружите меня,кружите• сегодня в 07:57
Мля, не плєшиве ваше винне, а зе? Мамки есвеошників щось дуже активні в останній час, святкують своїх дегенератів двухсотими. Бачу багато счпстливих тут кацапок, утилізовують своїх випердишів, їм закінчення війни не потрібне, вони нарешьі пепестали свої щі лаптями сьорбати, а тут на тобі, закінчення. Вони будуть топити за любу війну.
Гірчинка• сегодня в 07:57
Ответ дляУхахайкина
А то Вы видели дату изготовления тех ракет.
Удачная• сегодня в 07:57
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Без надежды тяжело вот люди и хватаются за любые сроки, предсказания и т.д. На счёт 2032-го не знаю. Надо пересмотреть видео Арестовича старое. Он там сроки говорил, когда начнётся полномасштабная, когда передышка возможная и когда временное затишье будет. Правда он говорил, что пути у нас 2. Либо под пидарашкой быть, либо НАТО. А так как НАТО нам не светит, то пидарашка только и остаётся, либо всех перебьют( Что просто от нас отстанут такого не будет это он чётко сказал.
Скай лаб, іди за кораблем зі своїм арєстовічем
Ухахайкина• сегодня в 07:57
Ответ дляВероятненько
Ем.. а що вони зробили з того чого ми не бачили восени 22го чи 23го, не зрозуміла?
І де саме вони не стріляють по цивільним? В якому конкретно місті України? В Сумах чи в Херсоні може?

А можна конкретно як саме політично це вплинуло на перебіг війни?
Що конкретно змінилося для росії від того що ми чергову зиму прожили без світла?
LudaSHS• сегодня в 07:57
Ответ дляВероятненько
То чому ж у Грузії вони зупинились?
Які умови росіі?
І хто ми? Народ України на референдумі? Як буде він, тоді і матимемо розмови. Зараз пусте порожнє вже рік. І ці всі питання вже не раз в темах, а нічого не міняється.
Якщо брати політично, то як писала 2 роки тому- ніякі угоди не можливі без вирішення в конституціях. Наша - це одно
Їх це інше- з вписаними українсткими областями.
Можлива тільки угода заморозки- припинення вогню, на яку зараз не йде путін, навіть після ультиматумуму президентів в травні 25 р. Згадайте 10-15 травня.
Саме припинення вогню. Тому досі і далі будуть танці з бубнами .

І саме тому, що путін Політично виграти не може тут зараз , але посилює страждання українського народу.
Вероятненько• сегодня в 07:58
Ответ дляviter33
Їх меншість, як би вам того не хотілося. Тожете порахувать в цифрах.
Удачная• сегодня в 08:00
Ответ дляВероятненько
Нових ловить не будуть, а ті вже хай воюють як їм хочеться. Частина звісно кине зброю і підутьтдодому, ті яких ловили останні три роки. Якщо нових не кидать їм, то вони довго не повоюють
Ви нічого не переплутали?
Кажіть своїм Іванам нехай забираються з нашої землі .
А ЗСУ на своїй території,кацапка .
Ухахайкина• сегодня в 08:01
Ответ дляВероятненько
То чому ж у Грузії вони зупинились?
Так прокацапське керівництво, яке і так робить все що хуйло скаже.
Ну і знову ж таки - двох війн вони не потягнуть зараз.
Ухахайкина• сегодня в 08:01
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
А яка саме стратегія вам розповіла що стріляє не хуйло? можна більше про це?
ротцвеники• сегодня в 08:01
Ответ дляMs. Скромность
плохой мир - это на каких условиях?
Капитуляция Украины
Вероятненько• сегодня в 08:03
Ответ дляLudaSHS
Які умови росіі?

УСІ умови росії, ви правда не розумієте? Можна маніпулювати, що він не хоче, але насправді не хоче наша влада. Тобто на референлумі нас не питали булемо оборонятися чи ні, а тут треьа референдум?
Все законодавство вони всґміло піднаняють під себе це раз і два це коои війна програна, тонічого і підганять не треба.
І нащо путіну припинення вогню, тщобми набрались сили і відновились? Він не тій ситуації
Will_Be...• сегодня в 08:02
Кто там мировые новости смотрит/читает - где раше в этот раз хвост прижали, что их ботва так активно воет про ’зеленский пидорас, не хочет мира’?