Аноним с кешбеком• сегодня в 00:34
Слышали заявление? Мира не будет(
Зеленский заявил, что предпочитает воевать, чем подписывать "плохой мир".
Вот и всё. При том что вековая мудрость гласит: лучше худой мир, чем хорошая война.
Ухахайкина• сегодня в 08:02
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я всю оккупацию была в Херсоне. Вы хотите сказать что террор был все 21/7. Не было такого. Люди работали, сажали огороды, ходили на рынок, в магазины. В кафе тоже отдыхали. Про убивали, насиловали, я только читала в телеграмм и на остановках.
Хочете сказати що там нікого не вбивали?
Заместитель Анонима• сегодня в 08:02
Ответ дляУхахайкина
А яка саме стратегія вам розповіла що стріляє не хуйло? можна більше про це?
А где я написала что стреляет не путин?
Удачная• сегодня в 08:03
Ответ дляЗаместитель Анонима
Удалено администрацией...
А чим конкретно цікавитися?
Діліться офіційними джерелами
Ухахайкина• сегодня в 08:03
Ответ дляГірчинка
А то Вы видели дату изготовления тех ракет.
Про це постійно пишуть військові в ТГ каналах. Просто підпишіться і читайте. Багато де можна навіть питання ставити, вони відповідають. Матимете інфо з перших рук.
Заместитель Анонима• сегодня в 08:04
Ответ дляротцвеники
Капитуляция Украины
Никто ее не просит кстати. Вы хоть узнайте что такое капитуляция.
Удачная• сегодня в 08:04
Ответ дляВероятненько
Намальовані рейтинги? Люди вже втомились від війни, тому за військового не голосуватимуть.
Якщо грознуть зе, товиграє тільки той хтовлагтує росію, тут без впріантів
Тобто ви впевнені що всі українці чекають москалів ?
А у нас макарошки• сегодня в 08:05
Ответ дляСтебель березы
А заявления лаврова, например, Вы не слышали?
Как будто проблема только в нашем президенте
Удалено администрацией...
Удачная• сегодня в 08:05
Ответ дляВероятненько
Їх меншість, як би вам того не хотілося. Тожете порахувать в цифрах.
Удалено администрацией...
Ухахайкина• сегодня в 08:05
Ответ дляВероятненько
УСІ умови росії, ви правда не розумієте? Можна маніпулювати, що він не хоче, але насправді не хоче наша влада. Тобто на референлумі нас не питали булемо оборонятися чи ні, а тут треьа референдум?
Все законодавство вони всґміло піднаняють під себе це раз і два це коои війна програна, тонічого і підганять не треба.
І нащо путіну припинення вогню, тщобми набрались сили і відновились? Він не тій ситуації
Чого саме не хоче наша влада? Миру чи хоча б заморозки?
Ви на повному серйозі вважаєте що Зе не хоче, а путін прагне миру?
Гірчинка• сегодня в 08:06
Ответ дляУхахайкина
Ну добре що хоч не в тік-тоці
Удачная• сегодня в 08:06
Ответ дляА у нас макарошки
Удалено администрацией...
🤬🤬🤬🤬🤬
Смерть росіянам
Ухахайкина• сегодня в 08:07
Ответ дляЗаместитель Анонима
Це підписання угоди на умовах агресора, чого і вимагає хуйло.
Заместитель Анонима• сегодня в 08:08
Ответ дляУдачная
А чим конкретно цікавитися?
Діліться офіційними джерелами
Всмысле? Я вам что, бесплатный репетитор по истории мировой? У вас вроде ж интернет есть. Почитайте про военные конфликты, войны. Портникова послушайте, он часто приводит исторические примеры. Других экпертов.
Ухахайкина• сегодня в 08:08
Ответ дляА у нас макарошки
Удалено администрацией...
А у нас макарошки• сегодня в 08:08
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Ответ дляВероятненько
Ну може б потрібно б було припинення вогню для виборів? Чому ні? Ви проти?
Щодо мирних угод, є приклади країн, де є мир 70 років а МИРної угоди так і на має- Кореї.
І є приклади країн , де угоди про мир робили десятиріччями, БС.
Тупик
Ви готові ті угоди чекати десятиріччя, пока пункти, чрвникова дипломатія, триндьож? ? То ж повертаємося до того, путін припинить вогонь і буде якийсь мир, якщо його потенціал буде того потребувати. Або якщо щось станеться в геополітичній площині і йому мир вигідніше стане, ніж війна, для його режиму.
Або в заходу будуть якість яйця, аде це не точно.
Тупик
Ухахайкина• сегодня в 08:09
Ответ дляГірчинка
Ну добре що хоч не в тік-тоці
А, тобто інформація з перших рук вас не цікавить, віддаєте перевагу кацапським каналам. Очікувано)
Кружите меня,кружите• сегодня в 08:10
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ну хіба що, якщо ті ж самі кацапи того Зелю десь тихенько приб´ють або хтось інший) Влада, зв´язки, потоки грошей це саме те від чого може відмовитись кожен наш депутат і президент. Вам самій не смішно, що він проти не буде, що в нього все заберуть?)
Кацапи за війну. Не зе бомбить рашку і припинити війну він не може. Не прикривайтесь зе, саме ху.ло може припинити війну, але мамашкам фєдєрашкам це не на руку.
Удачная• сегодня в 08:10
Ответ дляУхахайкина
Удалено администрацией...
Оце на українському форумі вольная воля .
Пишуть ждунихи ,усе що їм заманеться, і ніхто їх не банить .
Цікаво куди СБУ дивиться ?
Якого вони не моніторять цей розсадник рашиський?
Цікаво куди СБУ дивиться ?
АБВГДейка• сегодня в 08:10
Ответ дляБорисфенка
А я вам поясню, що - прийдуть окупанти, і всі солдати пошурують на Колиму.
Ні, не на колиму, на Європу, скидати НАТО в Ла-Манш
Вероятненько• сегодня в 08:10
Ответ дляLudaSHS
Тупик
В грузії як було?
Ответ дляВероятненько
От якщо брати тих, хто в Україні залишився (військові, НацГвардія, усі решта силовики + члени їх родин) - абсолютно не факт, що меншість
+ умовного мураєва на заході, в центрі чи півночі України (де зараз найбільше населення) - в житті не підтримають. В пса Патрона буде більше шансів
Заместитель Анонима• сегодня в 08:11
Ответ дляУхахайкина
И что? Есть другие варианты? Продолжаем дохнуть? Уж извините за такие слова. Но лично у меня уже сил нет еще и пятый год в этом жить. Только вчера с 2 ночи до 5 утра протрусилась в коридоре. Прикиньте как интересно, еще даже год назад я гораздо спокойнее реагировала.
Удачная• сегодня в 08:12
Ответ дляЗаместитель Анонима
У прямому.
Ви ж так авторитетно заявили про те , що всі дурні і тільки ви розумна .
Діліться знаннями конкретними .
Кружите меня,кружите• сегодня в 08:13
Ответ дляВероятненько
Якщо у вашому оточенні всі ждуніхи, то не думайте, що всі будуть голосувати за чергового яника
Удачная• сегодня в 08:13
Ответ дляviter33
І знову ці сєпари будуть голосувати за проросійське 💩💩.
Нічого їх сьогоднішні події не вчать ,на жаль
Вероятненько• сегодня в 08:14
Ответ дляviter33
Ну ви спочатку порахуйте, а тоді вже думайте. Мирні люди, вде не зочуть сидіть бещ світла і тепла, тому мураєв не така і примарна кандидатура. Будуть обирать, цей воюватиме - цей ні.