Омлетик• вчера в 10:09

Якщо б ваш підліток мріяв стати майстром тату та пірсингу?

Підтримати чи наполягати на отриманні спеціальності для "на всякий випадок"? Донька 16років дуже хотіла б цим займатися, сама має художню освіту, має пірсинг,але я не знаю чи серйозно до цього віднестися і підтримати та робити кроки в цьому напрямку або зачекати ,можливо, за рік ще перекрутиться, передумається? Чи були у вас такі невизначеності перед закінченням школи?Чи були такі незвичні захоплення?
Десь так, але...• вчера в 10:19
Ответ дляSo_so
Если ей хочется в педагогику, это тоже неплохо, а если фокус именно на языке, то, например, НБУ ищет сейчас переводчика в отдел переводов, английского язык, условия отличные (бонусы итд).
Вот сама мечется между педагогикой и переводами, нравится и то, и то. Пробовала себя переводчиком и репетитором, нравится всё сразу. Решила 4 года на учителя, потом магистратура английская филология, а там уже будет видно.
Дуб береза• вчера в 10:19
Я бы поддержала. У ребенка есть стремление и она уже точно знает, чего хочет. Цены на тату видели? А в Европе в разы дороже и запись к толковым мастерам на месяцы. Бедствовать точно не будет, желающие делать тату были, есть и будут, как мужчины, так и женщины.
So_so• вчера в 10:19
Ответ дляЩедрик ведрик
Интересно, а вот пройдёт когда-то эта мода на уродование своего тела?
Самые древние известные татуировки в мире принадлежат мумии Эци возрастом 5200 лет, поэтому - никогда)
So_so• вчера в 10:20
Ответ дляДесь так, але...
Умная девочка у Вас.
Десь так, але...• вчера в 10:20
Ответ дляХропочка з гривкою
У подростков каждый год желания меняются
Чаще да, но есть дети, которые лет так с 12-14 уже точно понимают, кем хотят быть и идут в этом направлении.
Щедрик• вчера в 10:20
Ответ дляА_мій_самий_самий
Так дерматологи проти таких знущань зі шкіри.
Ніколи не чула, що всі проти.
Для прикладу - є пластичні хірурги, і цицьки нарощують, і жопи, в ребра видаляють для талії. Ті хірурги, які проти, туди просто не йдуть.
Десь так, але...• вчера в 10:21
Ответ дляSo_so
Умная девочка у Вас.
Та да
Честно говоря, сама не знаю в кого она такая. Если б рожали мужики, то я б однозначно думала б, что мой её где-то нагулял.
Всех анонимов аноним• вчера в 10:23
Ответ дляХропочка з гривкою
Моя старшая с 2-3 лет знала, что будет хирургом.
Садова гойдалка• вчера в 10:24
Ответ дляЩедрик ведрик
пройдет. как и на все остальное- губья, ресницы, бровища... и чем тогда зарабатывать? профессия должна давать кусок хлеба вне зависимости от моды.
Гербарія сушу• вчера в 10:25
Хорошая занятость, хороший доход
Бегущаяпо• вчера в 10:27
Я б ще купила йому машинку мінімум за 1к
Бегущаяпо• вчера в 10:28
Ответ дляЩедрик ведрик
Нет
Анонимарик• вчера в 10:28
Ответ дляА_мій_самий_самий
Це не професія, це зайнятість, ремесло.
І? Ви бачили цінник на ці послуги?
LediBlac• вчера в 10:28
Я бы посоветовала хотя бы медицинские курсы окончить. Изучить стерилизацию. Что, впрочем, я и посоветовала своей племяннице в такой же ситуации. Но это же скучно. Слава богу племянница имеет полноценное техническое образование, а татуаж так и не стал основным заработком. Хотя себе кожу она успела знатно попортить.
Відірву та викину• вчера в 10:31
Ок,тогда пусть идет в медучилище
Помеха справа• вчера в 10:33
Ответ дляДесь так, але...
Одне іншому не заважає.
У мене подруга викладач (не англійської) у виші. Знає англійську вільно і іноді перекладає тексти, її контакти є у бюро і до неї звертаються.
Не против• вчера в 10:36
Ответ дляАнонимарик
Якщо це приносить непоганий дохід і задоволення, то, чому б і ні?
Чи краще отримати таку омріяну мамою ВО, щоб потім жодного дня не працювати за спеціальністю? Або, працювати за 20 000?
Пропрацювала за спеціальністю аж 2 місяці. Пішла в торгівлю, де за день заробіток був такий, як за півмісяця по спеціальності.
Копуша• вчера в 10:36
Моя розмальовує собі руки ручкою, кажу будеш майстром тату?! Я не проти
ВерСаСе• вчера в 10:39
Тут була відповіть про дерматолога. Теж підтримую. Можливо, якийсь медколедж? Скажіть, що для роботи з тату теж мед освіта не завадить і при бажанні пізніше може бути і косметологом або ще додати курси і масажистом. Та широкий діапазон. Ще не відомо як життя повернеться за 10-15-20 років.
Хропочка з гривкою• вчера в 10:43
Ответ дляВсех анонимов аноним
У вас наверно есть врачи в семье?
автор Омлетик • вчера в 10:47
Ответ дляЯ така бойова
Ну пусть что-то закончит. Художку, например.
Я написала, що художню школу закінчила і хоче ще додатково піти на курси при цій же школі але в наступному році.
Ля-ля-ля• вчера в 10:49
Ответ дляЩедрик ведрик
Тату надоест, пойдёт в педиатры или окулисты?
Ее дело. Главное чтобы база была
Хропочка з гривкою• вчера в 10:49
Ответ дляОмлетик
Пусть идет сейчас на курсы к мастерам тату. Некоторые преподают. Это не долго. Закончит и посмотрит, хочет ли она дальше этим заниматься. Если передумает то пойдет в другое место
Ля-ля-ля• вчера в 10:50
Ответ дляАнонимарик
І? Ви бачили цінник на ці послуги?
Я цінник бачила але ні у мене ні у моїх родичів і друзів немає тату.
Ля-ля-ля• вчера в 10:50
Ответ дляНе против
Так може ж бути не завжди?
Ля-ля-ля• вчера в 10:51
Ответ дляВерСаСе
Згодна. Може воно і надоїсть..тату
БЦАшка• вчера в 11:03
Ответ дляЩедрик ведрик
Будет выводить тоже денег стоит
Анонимарик• вчера в 11:06
Ответ дляЛя-ля-ля
В мене теж немає. В друзів-родичів є. Але, ж тема не про ставлення до татуювань.
автор Омлетик • вчера в 11:19
Ответ дляХропочка з гривкою
У нас маленьке місто і курсів тату точно немає, щоб наглядно побачити, а вона і так зі своїми вподобаннями серед однолітків відрізняється. Собі тату не хоче поки що, а от перший пірсинг брови захотіла в 13, але в нас тоді була домовленість, яку вона виконала та й тату салони робили пірсинг дітям з 14 років з дозволу батьків. Потім через рік був пірсинг крила носа, теж по домовленості та з дозволу і якщо чесно, мені ці пірсинги не заважають, а навіть їй вони личать. А от чи робити ці захоплення основним видом своєї діяльності? А з іншого боку, в ідеалі робота має приносити задоволення.
KURIS• вчера в 11:29
Підтримала б
Вчитись ніколи не пізно, можна і в 30 і 35 піти за освітою