Слухи-руки не распускаю• 13 февраля в 11:34
Пляж Салоу, Сан хуан (Аліканте) або Алькудія Плач де муро Майорка
Це всі широкі пляжі з класним заходом в море. Питання як вибрати не можу визначитися
Хочеться щоб для малої дитини були якісь розваги, дитячі майданчики, щоб було зелені більше, було де погуляти ввечері
Дякую
Спішу - перекидаюсь• 13 февраля в 11:46
Ответ дляНайщасливіша
Поки ви доїдете туди, половина форуму зненавидить Іспанію.
Представьте как автору по жизни, бесконечная невозможность определиться и принять решение, это ж можно с ума сойти.
КаваЗМолоком• 13 февраля в 11:46
Ответ дляНайщасливіша
Я та половина форуму, якій цікаві такі теми, бо там не була. І теж вибираю , який регіон підійде.
Слухи-руки не распускаю
• 13 февраля в 11:57
Ответ дляКаваЗМолоком
Це точно
Просто тут є ті хто не їздить нікуди
Слухи-руки не распускаю
• 13 февраля в 12:05
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Це Ви колись до Кишиневу добиралися і 150 тем створили?
Я через Краків літаю
Майструю крила• 13 февраля в 18:08
Ну в Салоу совсем рядом Порт Авентура, и вообще там весьма развитая развлекательная инфраструктура. Мы в прошлом году были в Ла Пинеде с детьми, все понравилось.
Слухи-руки не распускаю
• 13 февраля в 18:40
Ответ дляМайструю крила
А я в яких числах ви їздили? Щоб було тепле море
Дуняша• 14 февраля в 11:25
В залежності від віку вашої дитини. Я, зі своєю п´ятирічкою були днями на пляжі в Аліканте. В самому місті велика пляжна полоса і 2 майданчика. Пляж муніципальний і людей в сезон дуже багато
Дуняша• 14 февраля в 11:36
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Все індивідуально у всіх різні відчуття температури. Комусь в воді +21 буде ок, а хтось і в +24 буде мерзнути.
Так, само і з дітками. Ми часто пожорожуємо з кумою діти мають різні темпераменти в неї спокійна може з однією лялькою грати годинами, а я зі своєю за цей час вже оббігла всі околиці, викопали яму з піску та побудували вежу.
Тому відштовхуйтесь від внутрішніх своїх відчуттів.
Слухи-руки не распускаю
• 14 февраля в 13:43
Ответ дляДуняша
Це пляж сан хуан ?
Дуняша• 14 февраля в 13:49
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це пляж сан хуан ?
Це пляж Playa del Postiguet в самому місті Аліканте
Майструю крила• 15 февраля в 01:10
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
В первой половине июля