Нашли в капусте• вчера в 12:19
Через скільки у вас почалися пологи?
В мене 36 тижнів,сьогодні тягнуло живот як на місячні-це тривало хвилин 30-40,дуже тягнуло і не приємно.Раніше тягнуло живіт але хвилини 1,5-2 і відпускало.А це щось тягнуло і не відпускало зовсім.До гінеколога через 5 днів,але дуже хвилююсь,бо перші пологи,перша вагітність.Що це?І коли могуть початись пологи,сумки збирала бо налякалася 😁
Братья Капли• вчера в 12:22
У мене перші почалися після 38 тижнів. І ніяких тренувальних переймів не було.
У подруги троє дітей і тренувальні були по місяцю всі три вагітності. А народила вона на 41-му тижні всіх трьох.
Братья Капли• вчера в 12:23
Як починаються перейми, варто полежати. Якщо вони тренувальні, то пройдуть.
Срочнокпсихологу• вчера в 12:25
У меня так как Вы описали схватки и начались. Поехала в роддом сразу. Утром поехала - вечером родила.
Альдебаран• вчера в 12:28
Родила в 41 неделю 4 дня. Сама без стимуляторов. Где то за три дня пробка отошла.
Дама_с_коготками• вчера в 12:28
Тренировочные были долго. Месяц точно, а то и больше. Как проверить? Выпить но-шпу: отпустило - не оно, принять теплу ванную - отпустило, значит не оно; засекать время - есть периодичности и между схватками время равномерное, а потом уменьшается - не оно.
Снегопадка• вчера в 12:36
Перейми це коли ’хапає’-’відпускає’-’хапає’-’відпускає’. Якщо у вас постійно тягне протягом пів години - це не те, можливо це тонус, можливо варто бандаж поносити.
Ну і порада вище теж гарна - лягти, полежати, спробувати заснути. Якщо пройде - все ок, якщо посилюється - їдемо в пологовий.
Я народила рівно в день ПДП.
все по ГОСТу!• вчера в 13:06
Я всё думала что значит ’ты поймёшь как начнутся схватки’. Когда начались, то поняла. Ни с чем несравнимые ощущения для меня, и вы тоже поймёте)
Ласкове телятко• вчера в 14:21
Никаких тренировочных не было. Как Вы описаваете. Утром была в роддоме уже
Цигарний шланг• вчера в 15:32
У меня ничего не тянуло и не болело. В 36 недель отошли воды и началось...