Наивная Хо• 13 февраля в 12:40
Орел і решка з Сердючкою і Птушкіном. Бачили?
Бачили анонс?
Я колись любила ці передачі, коли ще наші були ведучі. Потім, як напхали рашкінських дуриків, то перестала дивитись.
І от через 15 років відродження.
Сердючка легенда. Птушкін тоже молодець.Це буде цікаво
І от через 15 років відродження.
Ну шо не так?• 13 февраля в 17:06
Ответ дляНаивная Хо
А в нас всі призовного віку воюють?
Це щось нове....
Бісять подвійні стандарти, багатьох за це давно з багном змішали, а він ніби якась священна корова, викликає у всіх тільки солодке замилування
Наивная Хо
• 13 февраля в 18:31
Ответ дляШалена невинність
Где вы это нашли? не вижу информации
Вище є лінк
Там все розмивчато• 13 февраля в 19:35
Ответ дляНу шо не так?
Мене чомусь ірраціонально дуже дратує Птушкін, ну такий він вже хороший, так його всі люблять і облизують і тягнуть безкінечно в інфопростір, делікатно замовчуючи про те, що він взагалі-то теж мужик призовного віку
Ну має гроші купити бронь, то й купив