Не стесняюсь• сегодня в 12:43
Що ще можна дати від температури? Парацетамол і ібупрофен не збивають.
Дочка 17 років, сама вдома, була температура 38.7 вона випила парацетамол, заснула, а через дві години температура вже 39.6, випила ібупрофен 400 мг, пройшло 40 хвилин, а температура так і 39.6. Пульс 130 зашкалює. Щось ще приймати чи викликати швидку?
В моїй хаті моя правда• сегодня в 12:44
Обтертися вологим рушничком, пити часто рідину невеликими порціями і не пічкати хімією
Сіточка• сегодня в 12:46
Для ибупрофена 40 мин то мало, он где-то через час начинает снижать. Пусть жидкости много пьет. Руки ноги не холодные? Может спазм сосудов, то и не падает температура.
Фима Собак• сегодня в 12:47
Який день хвороби? Є пульсоксиметр? Яка сатурація? Треба виключити запалення легенів.
Стетоскопуло• сегодня в 12:48
если ноги холодные, то пусть 1табл ношпы выпьет.
Если не морозит, то раскрыться, можно легким раствором уксуса обтереться + на лоб. Ребенку 5 лет даже скорая на дому обтирания делала, не могли ничем темпру сбить...после обтирания начала падать
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 12:48
Пити багато води теплуватої.
Взагалі ліки такого плану треба запивати десь 200 мл води, щоб подіяли.
Зараз з того, що можна - малинове варення. 3-4 ложки чайні розбовтати у чашці теплої води і випити. Дитина спітніє сильно, треба буде у сухе перевдягнутися, але на градус-півтора впаде температура. І в ідеалі потім подрімати.
Стетоскопуло• сегодня в 12:49
пульс высокий из-за темп-ры скорее всего, у меня тоже серце тарабанит при высокой
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 12:49
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Чому рідину невеликими порціями? Її ж не нудить. Можна пити спокійно.
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 12:51
Ответ дляСтетоскопуло
Не бажано оцтом обтирати, може бути отруєння. Вода для обтирання має той самий ефект і не нашкодить.
Але ж звідки у дитини на те сили? Вона одна вдома.
Хіба що вологу ганчірку на лоба покласти.
Сіточка• сегодня в 12:51
Ответ дляСтетоскопуло
Я свою чуть теплой просто водой обтирала, отлично падала темпа, и без уксуса.
Анонім Секретар• сегодня в 12:51
Ответ дляСіточка
При такой Т ибупрофен может не справляться.
Автор, надежнее всего, если уже 40 и пробовпли разное, это таб аспирина.
И физические методы - раскрыть и обтереть тело водой комнатной Т.
Рпньше разводили с уксусом 1:1, сейчас отменили, но метод очень эффективный, так меня моя мама спасала, так я своему сыну делала
Стетоскопуло• сегодня в 12:52
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
дитині 17 років, це вже доросла людина. Це не максимум сил навіть ганчіркою ноги руки витерти...
Сіточка• сегодня в 12:53
Ну и на крайний случай, 17 лет все таки, не малышня, можно Нимесил выпить, если есть. Разово не повредит. А температуру он сбивает хорошо.
волосатое стекло• сегодня в 12:58
Ответ дляСіточка
Подпишусь. Сыну 15 лет, только нимесил сбил. Дала 1 пакетик, больше уже так не поднималась и не держалась. У нас был подтвержденный ГРИП и мы во время подключили озельтамивир.
Ждун с Нибиру• сегодня в 13:10
1 таблетка супрастина+ 1 таблетка реналгана, одновременно, через 10-20 минут температура начнёт снижаться.
Продаю витрішки• сегодня в 13:15
Шукати причину, інакше буде велика біла, яку можуть не встигнути попередити лікарі. Може бути кома.
Це я вам триллер наговорила. Везіть у лікарню, хай анальгін чи що вколють, якщо у дитини нема протипоказань)
Перечитала ще раз що ви дали, якщо ви ще щось дасте, то думаю що ісход буде вкрай негативний, дуже негативний. У дитини вже тиск піднімається від вашої турботи.
Хвець-тець• сегодня в 13:18
Авторе, якщо є можливість, то теплий малиновий чай або ще краще заварити липу. Липовий цвіт стимулює потовиділення і тим самим знижує температуру. Це допоможе дії ібупрофена
І треба загоріти ноги та руки. В ноги грілку і в руки чашку з теплим чаєм. Можна додатково 2 таблетки Но-шпа
ЖенаАйтишнеГа• сегодня в 13:30
Ответ дляСтетоскопуло
У мене чоловік ще доросліший, 45+.
І коли у нього температура 39+, він марить, мене не впізнає і ходити сам не здатен.
Вік не показник.
Не стесняюсь
• сегодня в 13:37
Ответ дляФима Собак
Перший день. На який день треба робити рентген?
Г@Л@В@ломка• сегодня в 13:39
В нас так грип проходив. Саме незбиваєма температура і кашель. Чоловік і донька. Робили тест, пили озельтомівір
Не стесняюсь
• сегодня в 13:42
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Взагалі не збивалась температура?
КротоТо• 2 часа назад
Ответ дляНе стесняюсь
якщо це перший день і велика температура, то тест на грип
Г@Л@В@ломка• 2 часа назад
Ответ дляНе стесняюсь
Взагалі не збивалась температура?
Чоловіку тільки німесіл допомагав гарно. Дитина мала ще, чередували нурофен і парацетамол, але нижче 38.6 не падала
Не стесняюсь
• 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Якої фірми кращий чи будь який, який є в аптеці?
Не стесняюсь
• 2 часа назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А озельтомівір лікар призначав? Бо вихідні попереду і я не знаю, що робити.