Куратор дебошей• вчера в 13:08

Як визначити, що вікна реально холодять, а не просто здається

є якийсь простий спосіб перевірити без тепловізора?
Дідова баба• вчера в 13:46
Чим тепловізор не підходить?
Та никада в жизни• вчера в 13:55
Вікна реально холодять. Це закони фізики
Чай не пью, только кофе• вчера в 14:46
Мені теж цікаво. Бо в нас конденсат збирається на вікнах. На кухні більше всього(панорамні вікна) .Визвали майстра подивитись, то сказав ,що погано утеплені вікна ,краще вичистити піну і утеплити знову.
І чи дійсно це допоможе ,чи пуста трата грошей?
Бо по конденсату помітила , що при провітрюванні його стає менше. Коли морозів нема, то теж. А коли великі перепади температури ,на вулиці великий мінус, в квартирі тепло, то вікна плачуть. Але це мабуть звичайна фізика )