Метелик• вчера в 16:02
А в СССР отмечали Валентина или только 23 и 8??
Почемучечка• вчера в 17:00
Ответ дляГуру троллинга
🤣 Папа был в кгб, дедушка в ЦК. Кто нас посадил бы?
Вас ніхто, а ось ваш тато і дідусь якраз відривалися на тих, хто святкував паску і Різдво. Люди роботу втрачали за таке.
Гуру троллинга• вчера в 17:00
Ответ дляПочемучечка
Я в курсе, у меня херовая родовая карма (((
Леди_на_драндулете• вчера в 17:01
Ответ дляМетелик
23 февраля и 8 марта
Валентин появился около 2000.
Почемучечка• вчера в 17:01
Ответ дляГуру троллинга
Що ви маєте на увазі?
Почемучечка• вчера в 17:03
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Валентин появился около 2000.
Значно раніше. На початку 90-х вже були дискотеки в школі на 14 лютого, саме як день Валентина. Цього дня ще обирали короля і королеву балу, Валентин і Валентина.
Почемучечка• вчера в 17:04
Ответ дляГуру троллинга
То, шо написала
Поясніть, в чому це виражається? Чому ви так думаєте? Якщо це не жарт, звичайно.
Гуру троллинга• вчера в 17:05
Ответ дляПочемучечка
Я закончила школу в 92м, не было такого и близко
Гуру троллинга• вчера в 17:07
Ответ дляПочемучечка
Не жарт. Какое из предложений вам не понятно? ’Я в курсе’ или ’херовая родовая карма´’?
Зашла на 5минут• вчера в 17:08
Ответ дляПросто болталка
Это становится уже интересно
Сдово ’совсем’ пропустили...
Зашла на 5минут• вчера в 17:13
Ответ дляЧумачечая Весна
фото
О, а кажуть, що українська мова була під забороною🤔
Почемучечка• вчера в 17:17
Ответ дляГуру троллинга
У вас не було, у нас було. Про що мова, якщо навіть ’Любовью с первого взгляда’ з´явилася уна початку1991.
Пешеходик• вчера в 17:17
Ответ дляПочемучечка
Здастє, в квітні день народження святкували і наприкінці січня смерть. Завжди заходи були, приурочені цим ’радісним’ подіям.
Значит я не такая древняя, как мне казалось. Только субботник помню ко дню рождения.
Пешеходик• вчера в 17:19
Ответ дляSvitlo_
Я старше вас і такого не пам´ятаю
Значит я не одна такая непомнящая)
Гуру троллинга• вчера в 17:21
Ответ дляЗашла на 5минут
Тут много чего на ссср гонят, у меня бабушка - учитель укр мови и литератури
Ответ дляГуру троллинга
70-80е - да, очень хорошо жилось.
Гарно жилося, коли батьки діди й баби не були репресовані, чи під слідством. В цей час розстрілювали і катували багатьох людей. І чоловіків готували і посилали м´ясом в тодішні по хронології Афганістан, Чечню і тд.
Добре жилося дурникам, які нічого не знали і знати не хотіли. Зараз хоч таких видно добре
Гуру троллинга• вчера в 17:25
Ответ дляSgreen
Удалено администрацией...
Гуру троллинга• вчера в 17:36
Ответ дляSvitlo_
І у 80-ті зазнавали репресій баптисти і п´ятидесятники
А ви тут до чого?
Гуру троллинга• вчера в 17:40
Ответ дляSgreen
Удалено администрацией...
Вы по себе не судите. То, что вы дурная, не значит , что все такие же
Швидка Настя• вчера в 17:40
Ответ дляЧумачечая Весна
фото
Я тож можу прямо зараз таке написать. Листівки в мене є🤣