Мяо мой мяо• вчера в 16:44
Клавдія Петрівна. Вже не то пальто.
Клавдія Петрівна щось вона вже не випускає взривних хітів. Зараз у неї якісь нудні треки. А коли я побачила її лице то не думала що вона така не гарна.
З горіха зерня• вчера в 16:59
Ответ дляПугачиха
Ну це як вишні вишні, де він? Там де і клавдія
Він лікується від залежності
Мадам Подлинник• вчера в 17:00
Ответ дляЗ горіха зерня
Він лікується від залежності
Якої ? По тв показують, що він тренер в ліга смеха. Вроді нормальний там
З горіха зерня• вчера в 17:02
Ответ дляМадам Подлинник
Співак Антон Вельбой (Wellboy) зізнався, що навіть лікування у реабілітаційному центрі не допомогло йому побороти залежність від марихуани. Він знов і знов повертається до згубної звички, яка вже позначилася на його психічному здоров´ї.
Мадам Подлинник• вчера в 17:03
Ответ дляЗ горіха зерня
А, наркоман, понятно.
ИзЮмрудная• вчера в 17:06
Ответ дляtereska
Колоритний тембр - мені подобається.
Коли була в шляпі, то загадкова якась.
Приваблива дівчина, як артистка - цікава та незвична, відрізняється від багатьох.
Коли була в шляпі, то загадкова якась.
То вы нормальной музыки никогда не слышали.
Вот настоящее творчество
З понеділка на дієті• вчера в 17:18
Даже не знаю кто это. Как можно этот шлак слушать, что у нас, что на раше одна дичь
Алина-1240• вчера в 17:18
Ответ дляЛеопардові панчохи
Покажите. Я слышала но не видела
Нормальная она на лице. Сбросит кг 10 и будет отлично
Птица Говоруша• вчера в 17:32
Ответ дляИзЮмрудная
Вот настоящее творчество
Поддерживаю, супер исполнение, прям до глубины души. Единственное, там про то что ей боляче, а меня ржака распирает
ИзЮмрудная• вчера в 17:41
Ответ дляПтица Говоруша
А слезы капали, капали...
Xвостокрутелка• вчера в 19:12
Ответ дляАлина-1240
Из села наверно, простолюдинка. Пока лицо не показала, держала интригу
Козачка• вчера в 19:43
Этого и следовало ожидать. Песни однотипные, просто приставучие. А это все быстро проходит.