А я нівроку• вчера в 19:22
Алкаш зверху затопив нас і гаплик євроремонту. Все плаває і меблям всьо((
Грошей у нього НЕМА!В спадок після смерті мамаши,такої ж алкашки чортової,не вступив,прописаний і все...Хто мені що відшкодує?А НІХТО!Така біда,трясця його матері!Сволота дика!
БоХатая• вчера в 19:25
На жаль, навіть з благополучних попробуй стягнути на ремонт якщо не хочуть відшкодовувати, а цим взагалі пофіг.
сама себе прекрасная• вчера в 19:28
Раніше існувало страхування майна. В мене сусідка скористалась після потопу. Відшкодували якусь суму. Зараз не знаю чи є.
Мольфарочка• вчера в 19:32
Ответ дляШеллар
Коли він прописаний в одному будинку із покійною, то вважається, що спадщину прийняв автоматично. Тому раджу Вам подавати до суду, нехай цей борг за ним висить, а там видно буде.
Прописка не дає права власності. Він в спадок не вступив.
Попихтю та й годі• вчера в 19:33
А у меня сверху жила бабка под 80 в деменции. Еще и глухая. Родни нет. Жила на пенсию. Заливала регулярно. Последний раз у нее вообще кран на подаче в квартиру сорвало - у меня с потолка лил напор, как с крана максимальный.
Вот тоже да, взыскивать реально не с кого.
На днях умерла. Надеюсь, потопы закончатся.
Редисочка• вчера в 19:35
Ответ дляГидроусилитель руля
пусть вам отпишет после смерти квартиру
Як мрець може щось ’відписати’?
Редисочка• вчера в 19:36
Ответ длясама себе прекрасная
А куди ж воно мало дітись, звісно, що є
Потребую апгрейду• вчера в 19:37
Ответ дляСекретница
Евроремонт это что
Когда выехал в Европу, а у них там никаких евроремонтов 😁
Мастер Пис• вчера в 19:40
Взяли тряпку и вытерли. А что вы хотели, вы живете с людьми. Не нравится - покупайте дом в селе.
Инфотуфелька• вчера в 19:43
Ви не моя сусідка? У нас такий же чорт 5 поверхів затопив цього тижня. Співчуваю...
Тільки в моєму випадку цей чорт ще й інвалід недієздатний, щось з головою( тобто шансів нуль((
Инфотуфелька• вчера в 19:45
Ответ длясама себе прекрасная
Зараз теж є.
КонФФетОшка• вчера в 19:45
Ответ дляМастер Пис
В городах полно ЧС.
Куколка-мяуколка• вчера в 19:52
Страхуєте квартиру і виплату отримаєте від СК, далі збити гррші з алкаша їх проблеми, але уважно обирайте хороші умови догрвору.
Синиця у спідниці• вчера в 19:58
Ответ дляГидроусилитель руля
пусть вам отпишет после смерти квартиру
А лучше уже сейчас,а его на мусорные выгнать
Синиця у спідниці• вчера в 20:00
Ответ дляРедисочка
Як мрець може щось ’відписати’?
Воскреснет ,сделает евроремонт и потом отпишет
Ответ дляМольфарочка
Ви не знаєте законодавство - згідно ч. 3 ст. 1268 ЦК України, спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого ст. 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї.
руки_Крюги• вчера в 21:15
Ответ дляА я нівроку
П´яниця чортова,скотина не дороблена!
У вас квартира не застрахована? Я после Германии теперь всё буду страховать
Ксерокопия ночи• вчера в 21:24
Ответ дляруки_Крюги
забыли про наши страховые, они не немецкие
руки_Крюги• вчера в 21:56
Ответ дляКсерокопия ночи
Это да . Нам до них ещё расти и расти.
АБВГДэшница• сегодня в 00:20
Ответ дляМастер Пис
Взяли тряпку? После сильного затопления часто нужен полный ремонт, начиная с замены проводки.
Мольфарочка• сегодня в 01:07
Ответ дляШеллар
Ага, тільки для всіх служб і реєстрів тобі треба буде всеодно право набуття майна тому нотаріусу всеодно привіт. Якщо він за півроку не заявив а заявить дядько третього коліна в спадок вступить дядько