Мурзилка• вчера в 19:45

Розмір С-М

Після 40 не можу контролювати вагу(((
Зараз мені 43 роки.
Зріст 167см, вага 61кг((((
Ідеально коли моя вага 59кг
Але 4 місяці назад я кинула палити і вага одразу пішла до верху.
До 40 років розмір одягу був ХС-С і вага 56 кг
Після 40 вага стала 58-59 і розмір С
Зараз вже перейшла в розмір С-М.
Страшно боюся розміру Л
автор Мурзилка • вчера в 20:16
Ответ дляТочноБудет
Я такого розміру не зустрічала
Конкретно сьогодні в Vovk, купувала.
Просто М ще великий
Джинси купили розмір 27, до цього 26 був.
В 26 Манго надягаю, вони не малі, але вже в не тий комфорт, який би хотілося
сладкий_ноябрь• вчера в 20:16
Ответ дляМурзилка
Я ж писала , що 38 років мала пречудовий метаболізм і їла все в великій кількості коли завгодно. І не могла уявити, щоб хоч 1 кг додався.
В зараз їм більше здорову їжу, правильну. В меншій кількості. А вага росте
Але звісно, ви краще знаєте
Яке кбжв у вас зараз? Скільки грам білків, жирів вуглеводів ви вживаєте щодня, рахували? Якщо ні, то ви можете їсти більше своєї норми, звідси й вага. + скоріше за все відсутність силових, поганий сон і відсутність режиму харчування. От і маєте
сладкий_ноябрь• вчера в 20:17
Ответ дляТочноБудет
З віком метаболізм падає і треба дуже велика Фіз активність,що б залишитися на місці.Тільки рахувати ккал.Є дефіцит-є зниження.
Саме так
А автор хоче нічого не робити і щоб все життя бути як в 20
автор Мурзилка • вчера в 20:22
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так
Ви така категорична))
Почитайте я писала, що велотрек 2 рази на тиждень і пілатес 2-3 рази на тиждень. Сон у мене пречудовий завжди був.
Сплю 8.5 години на добу. Лягаю спати з 22:30 до 23:00.
А з 20 до 30 років я народила 4ро дітей. І лише з 4м сина в пологовий приїхала з вагою 63кг. З трьома попередніми дітьми в пологовий приїздила 57-59 кг.
Потім десь після 30 набрала вагу до 56кг і довго в ній була.
Але тренування завжди були в моєму житті.
Зараз є і масаж і ендосфера
ТочноБудет• вчера в 20:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так
Так як було вже не буде.
автор Мурзилка • вчера в 20:24
Взагалі думаю, що потрібно за професійною допомогою звернутися, щоб склали меню , графік тренувань і аналізи можливо здати
автор Мурзилка • вчера в 20:26
Ответ дляТочноБудет
Так як було вже не буде.
Мабуть так.
Тому шопінг сьогодні і коментарі ваші надихнули мене звернутися за професійною допомогою.
Зараз якраз гуглю, компанії які розробляють меню по кількості калорій і доставлять його.
А тренер в залі допомагає отримати дефіцит
автор Мурзилка • вчера в 20:27
Тому всі дякую за чарівний поштовх
сладкий_ноябрь• вчера в 20:28
Ответ дляМурзилка
Ви така категорична))
Зараз є і масаж і ендосфера
Да абсолютно не важливо скільки ви тренуєтеся, якщо ви не тримаєте кбжв.
Ви це розумієте?
Ви можете 100 разів меньше істи, а ваше кбжв буде перевалювати за норму, а не бути в дефіциті.
Ну не буває так, що людина займається спортом, слідкує за кбжв і не може скинути вагу.
В мене такий самий зріст, вага набагато нижча. Все життя теж стабільна вага була. Після 41 почало нести, при тому що спорт в мене всі ці роки був присутнім.
На дефіциті калорій скинула 6 кг за 1,5 місяці. Зараз вагу тримаю без жодних проблем, їм все що хочу, але в межах БЖВ. Звісно намагаюсь не вчивати багато вуглеводів, бо в мене від них набрякле тіло.
Але коли почала рахувати кбжв була здивована яку кількість я їм за день, а думала що їм мало.
сладкий_ноябрь• вчера в 20:29
Ответ дляМурзилка
Мабуть так.
Це все зробить чат дат за 5 хвилин
автор Мурзилка • вчера в 20:32
Ответ длясладкий_ноябрь
Це все зробить чат дат за 5 хвилин
Мені простіше, коли хтось буде за цим допомагати і слідкувати.
Я сама не готую практично
Невловимий Джо• вчера в 20:44
Мені 42, вага 59, рост 158. Розмір С/М. Мені норм. Л ще дуже великий
Невловимий Джо• вчера в 20:44
Ответ дляТочноБудет
Я такого розміру не зустрічала
Є такий
ТочноБудет• вчера в 20:46
Ответ дляМурзилка
Я сама не готую практично
Виберете,як вам краще.Якщо заважає і хочете меньше ,то все в ваших рука.В мене знайома когось там взяла з інсти і тренера,в 50 років схудла з 70 до 50 кг.Вже рік тримає вагу.Виглядає гарно дуже