Сладко-соленая• Изменено вчера в 22:14

Прибрати пігментацію

Дівчата, а поділіться, що купити для освітлення пігментації в домашніх умовах? Колись купувала якусь кислоту, концентрат, розводила і наносила на обличчя. Вже не пам´ятаю ні назви, ні де брала.
Порадьте, хто чим користується
Голодаю• вчера в 22:18
Ретиналь медик прекрасно убирает если это именно пигментация, насчет мелазмы не знаю
Десь так, але...• вчера в 22:18
Гидрохинон и спф
Цідило правди• вчера в 22:22
Я доубиралась в домашних условиях кислотами, что сожгла кожу. Восстанавливаю теперь. Не пожалейте денег на люмекку, по факту выйдет дешевле, а результат офигенный
КротоТо• вчера в 22:39
В Луцьку ходила на лазер Nordlis. Ще додатково використовую крем Eleneon-H
Швабристка• вчера в 22:47
Посмотрите косметику eucerin anti pigment
графиняВишенка• сегодня в 00:28
Косметика з АНА кислотами. Уми валка, тонік, сиворотка, крем. Віт С теж освітлює
автор Сладко-соленая • сегодня в 09:53
Дякую дівчата, дивлюся всі варіанти
КротоТо• сегодня в 11:57
Ответ дляСладко-соленая
Дякую дівчата, дивлюся всі варіанти
Якщо надумаєте користуватися Eleneon-Н, то зважте, що використання потребує адаптації і його потрібно наносити за певною схемою.
автор Сладко-соленая • сегодня в 12:16
Ответ дляКротоТо
Почитала, схоже як Третиноїн застосовують
Не ризикну мабуть сама