Сладко-соленая• Изменено вчера в 22:14
Прибрати пігментацію
Дівчата, а поділіться, що купити для освітлення пігментації в домашніх умовах? Колись купувала якусь кислоту, концентрат, розводила і наносила на обличчя. Вже не пам´ятаю ні назви, ні де брала.
Порадьте, хто чим користується
Голодаю• вчера в 22:18
Ретиналь медик прекрасно убирает если это именно пигментация, насчет мелазмы не знаю
Цідило правди• вчера в 22:22
Я доубиралась в домашних условиях кислотами, что сожгла кожу. Восстанавливаю теперь. Не пожалейте денег на люмекку, по факту выйдет дешевле, а результат офигенный
графиняВишенка• сегодня в 00:28
Косметика з АНА кислотами. Уми валка, тонік, сиворотка, крем. Віт С теж освітлює
КротоТо• сегодня в 11:57
Ответ дляСладко-соленая
Дякую дівчата, дивлюся всі варіанти
Якщо надумаєте користуватися Eleneon-Н, то зважте, що використання потребує адаптації і його потрібно наносити за певною схемою.
Сладко-соленая
• сегодня в 12:16
Ответ дляКротоТо
Почитала, схоже як Третиноїн застосовують
Не ризикну мабуть сама