МатьЧасть• вчера в 22:27
Айфон, не про, який краще 13, 14 чи 15?
На подарунок. Читаю, що дуже гріється, буває глючить. Який з цих більш менш норм. Камера знаю в 15 краща, але то не головний критерій.
Жинси на дитину• вчера в 22:31
Ответ дляКондуктор автобуса
А чем отличается про от не про?
iPhone Pro відрізняється від звичайного (не Pro) покращеною камерою з телеоб´єктивом, екраном 120 Гц (ProMotion), потужнішим процесором, вищою яскравістю та преміальними матеріалами корпусу (титан або нержавіюча сталь). Pro-моделі також мають більше ОЗП, кращу автономність, LiDAR та унікальні функції, як Action Button чи Camera Control.
Основні відмінності Pro від не-Pro:
Камери: Pro-моделі мають третій об´єктив (телефото) для 3x-5x оптичного зуму, підтримку Apple ProRAW/ProRes, сканер LiDAR для нічних портретів та кращої AR.
Екран (ProMotion): Екрани Pro мають частоту оновлення 120 Гц (плавніша картинка) та вищу яскравість (Outdoor Boost).
Продуктивність: Pro-версії зазвичай отримують найновіший чіп (наприклад, A17/A18 Pro) та більше оперативної пам´яті (ОЗП) для кращої багатозадачності.
Матеріали: Pro-моделі виготовляють із титану (15 Pro/16 Pro) або сталі (14 Pro і старші), тоді як базові — з алюмінію.
Функції: Pro має кнопку «Дія» (Action Button) або Camera Control, яких часто немає у звичайних моделях.
Автономність: Pro Max моделі зазвичай забезпечують на кілька годин більше роботи.
Звичайний iPhone найкраще підходить для базового користування, тоді як Pro орієнтований на професійну зйомку, ігри та максимальну швидкість.
Основні відмінності Pro від не-Pro:
66сезон666серия• вчера в 22:32
Ответ дляКондуктор автобуса
А чем отличается про от не про?
Якість телефону і якість камери, батарея
Весёлая морковка• вчера в 22:34
Ответ дляКондуктор автобуса
А чем отличается про от не про?
Размером 😂
МатьЧасть
• вчера в 22:38
Ответ дляMs. При теле
Чим новіший, тим в кращий
Нічо не глючить і не гріється зазвичай
Читаю відгуки, пишуть дуже гріється
Ms. При теле• вчера в 22:40
Ответ дляМатьЧасть
Читаю відгуки, пишуть дуже гріється
Я з таким не зустрічалась, а по факту новіша модель буде довше актуальною, тому 12або 13 зараз вже не брала б
МатьЧасть
• вчера в 22:45
Ответ дляMs. При теле
Дякую
МатьЧасть
• вчера в 22:45
Ответ дляНе против
Так як знаю тільки 13, то його рекомендую. Хороший телефон.
У вас не про?
4есотка• вчера в 22:48
Ответ дляМатьЧасть
Комфі
Дякую, гляну, теж треба щось з недорогих. 13 взяла би.
МатьЧасть
• вчера в 22:51
Ответ для4есотка
Будь ласка. Я взагалі не розумію айфонів, але підліток...В усіх у класі є, теж хоче....Мені головне щоб не грівся дуже
Не против• вчера в 22:53
Ответ дляМатьЧасть
У вас не про?
Це не в мене, а в доньки. Так, звичайний 13. Їй подобається. Але вона іншого не мала, можливо якби був 17, то сказала, що він кращий)
Дама-мадама• вчера в 22:54
Ответ дляМатьЧасть
Не греется только 17 из за алюминия
МатьЧасть
• вчера в 22:55
Ответ дляНе против
Дякую
МатьЧасть
• сегодня в 00:17
Ответ дляstella00390
У меня 13 уже два года все супер!
Не про, звичайний?
Як ухурделю• 1 час назад
У сина 14, не про. Якщо на ньому грати багато, то гріється :) а так, наче норм. У сина претензій нема. Телефону вже 2 роки.
Але якби купувала сьогодні - розглядала б вже 15. Бо розʼєм вже тайп сі + оновлення будуть довше приходити.
МатьЧасть
• 1 час назад
Ответ дляЯк ухурделю
Дякую!
ЛеньГуглить_правда• 24 минуты назад
Ответ дляКондуктор автобуса
А чем отличается про от не про?
Про лучше камера, в про другой процессор
ЛеньГуглить_правда• 22 минуты назад
Ответ для4есотка
В мене у дочки 13, в мене 13 про, поки норм