Амелі на мілені• вчера в 11:42

Яка зп у сушистів, суші-шефів?

Знайома говорить, що у чоловіка її 70 тис. Чи може таке бути?
Анонимус Я• вчера в 11:43
вполне если киев, я знаю одного в провинции больше 40
автор Амелі на мілені • вчера в 11:44
Ответ дляАнонимус Я
Київ
175см55кг19лет (она)• вчера в 11:45
заздрість погана штука
Дую на вітер• вчера в 11:59
Ответ дляАмелі на мілені
Київ
Мабуть зарплатня від міста належить . І від того , чи є досвід роботи. В Ужгороді 1500 зміна у сушіста і є вакансії
ПешитеБесАшипок• вчера в 12:02
Залежить від місця роботи. Звісно ж що є різниця в оплаті бюджетних суші на винос та дорогого ресторану.
автор Амелі на мілені • вчера в 12:20
Ответ дляПешитеБесАшипок
Еґерзунд
автор Амелі на мілені • вчера в 12:21
Ответ для175см55кг19лет (она)
заздрість погана штука
Це не заздрість, а те що любить людина прибрехати. Вже не раз це помічала.
Organic• вчера в 12:21
Смотря где. У нас с мал городке дочь получала 25-27, смена 14 часов