Мизимец• сегодня в 13:50
Стосунки з чоловіком військовим
Як ви витримуєте постійну відстань? А особливо коли зв’язку немає, як ви з цим справляєтеся? Коли є про що поговорити, але знову і знову це неможливо. Коли важко спланувати відпустку. Коли зустрічі короткі і недовгі, коли це триває не один рік. Може самі їздите по можливості? Чи перебралися за ним ближче …?? Я вже на стіну лізу, мені його так не вистачає поруч. Хоча я доросла жінка і все розумію, але моментами так криє
Не против• сегодня в 13:52
Яка відпустка, господи
Приїхав,як відпустили
На роботі в курсі. Подзвонила керівнику, взяла відпустку
Приїхав,як відпустили
Головний кошак• сегодня в 13:54
Не было этих пискиныхстраданий, меня волновало только одно что он жив
Бутерброд з ікрою• сегодня в 14:04
Я так розумію це не чоловік, не батько ваших дітей, тому в мене питання навіщо це вам треба?
Лялькодзьоб• сегодня в 14:07
Витримую. Може тому що спілкуємось майже щодня, він не на нулі. Працюю, маю хобі, подруг, сину 14 років, коли в нього є настрій поспілкуватись, то він чудовий співрозмовник. Звісно, сумую за чоловіком і хочеться бути поруч, але щоб на стіну... Ну не знаю
Калинові вуста• сегодня в 14:11
с хера ли я должна перебираться на лбз с ребенком?
мне муж и не разрешит..
вообще не понимаю тех женщин, кто бросает все и прется к ним жить
мне муж и не разрешит..
ВільнаНазавжди• сегодня в 14:13
Важко тільки перший місяць адаптації,правильно вище пишуть,головне живий і здоровий.Займіть себе чимось:діти,дім,робота,хобі.
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 14:13
Ответ дляКалинові вуста
мне муж и не разрешит..
Ну как же, вдруг уведут любимку
Зліпок ступні• сегодня в 14:19
чоловік військовий, пройшов відбір в елітну частину, служить в Києві. зараз у нього довготривале відрядження закордон, радію, що його не буде три тижні)). тримаю кулаки, щоб так тривало і надалі, щоб не виносив мозок вдома - тому що він не створений для мирного життя, нудиться і скандалить. вмовляю після того, як вийде на пенсію, щоб ми переїхали в іншу країну за контрактом з якоюсь міжнародною організацією, хоча б тимчасово
успокойте_Меня• сегодня в 14:21
4 роки я так жила. враховуючи, що мені складно 24/7 бути разом і жити разом, то норм.
Калинові вуста• сегодня в 14:23
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ну как же, вдруг уведут любимку
И ради этого рисковать?
Мизимец
• сегодня в 14:23
Ответ дляАлла1604
Працюю на роботі, чекаю, надіюсь, часто молюсь .....
А до кого молитеся? Я теж щотижня відвідую літургію. Думаю акафіст до святого Миколая придбати, або до Божої Матері…
Мизимец
• сегодня в 14:24
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
а брак он не предлагает?
учитывая что отношениям не один год
Ми в шлюбі. Словом «стосунки» я узагальнила відносини у всіх статусах
Калинові вуста• сегодня в 14:26
Ответ дляМизимец
Чем быстрее вы адаптируете- тем легче будет..
Постоянно жить в этом -невозможно
ТАЗератти• сегодня в 14:37
Ответ дляЗліпок ступні
Нахера таке нещастя? Машина-вбивця
Зліпок ступні• сегодня в 14:40
Ответ дляТАЗератти
Нахера таке нещастя? Машина-вбивця
По-перше, він не вбиває. У вас хибні уявлення про те, чим люди займаються в ЗСУ. Просто йому потрібен весь час адреналін, він так звик, ще з перших місць роботи. А, по-друге, він заробляє для нас трьох більше ніж достатньо+ має бонуси з роботи для нашої дитини +соціальний капітал, який він нарощує завдяки службі.
ТАЗератти• сегодня в 14:41
Ответ дляЗліпок ступні
Пф, никто и не сомневается сколько он там имеет. Такие в тылах и имеют.
Зліпок ступні• сегодня в 14:46
Ответ дляТАЗератти
Я реалист, другого мужчины с доходом от 3 штук, готового содержать моего ребенка, мне не найти.
Само_достаточная• сегодня в 15:27
даже завидую вам, мы отдалились друг от друга. конечно я смотрю когда был в сети, переживаю и спрашиваю. но нет близости душевной
Мизимец
• сегодня в 15:34
Ответ дляСамо_достаточная
Так і у нас таке було, різні періоди вже проходили
Телепузик• 7 минут назад
Ответ дляЗліпок ступні
В тылу от 3 штук...это как? Это даже не зона бд и там не всегда платят